Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Містер Селфрідж – творець мрій шопоголіків

28.11.2020
об 16:47
Автор: Daniela Gilmore

Мріємо, досягаємо бажаного, шукаємо мотивації і можливості, щоб здійснити задумане. Кожного року в нас є можливість отримати шматочок жаданого у Чорну п’ятницю. Мільйони шопоголіків увесь день бігають магазинами, чи очима по різноманітних сайтах, у пошуках вигідних пропозицій. Про них пишуть статті, знімають фільми і навіть проводять наукові дослідження, щоб дати зрозуміти іншим, що ти не один і з бажанням купувати можна впоратись. Однак за це відповідальні не тільки фанатичні покупці, а саме ті, хто практично створили наші думки і мрії, вигадуючи нові схеми впливу та системи продажів чи привабливих знижок.

 

 

Хто ж вони такі і чим жили ті, хто мають вплив на найбільшу частину населення найкраще розповідає історичний серіал «Містер Селфрідж». Сюжет побудований на історії головного зачинателя акцій і знижок у магазинах, Гаррі Гордона Селфріджа. Саме цей чоловік вигадав фразу: «Клієнт завжди має рацію». І саме він автор думки, що гарному настрою жінки сприяє шопінг.

 

 

Американський підприємець на початку історії, яку розповідає фільм, прибуває у Лондон початку ХХ століття і помічає, що до Англії ще не дійшли тенденції, які притаманні США. Він повністю розчарований у роздрібній торгівлі і вирішує заснувати власний універсальний магазин на Оксфорд-стріт, що до відкриття його творіння була зовсім не надто популярною.

 

 

Творці серіалу максимально уважні до деталей доби, а костюми та декорації ненав'язливо і легко занурюють глядачів у атмосферу свободи і періоду змін у суспільстві. Жінки отримували все більше прав і все більше шукають самовираження через одяг та свої придбання. Якщо сам Гаррі Селфрідж у своєму магазині надавав особливої уваги світлу і навіть ароматам, то знімальна група, хоч і не могла користуватися другим трюком заманювання клієнтів, то перший вони використали на повну. Тепле і трохи затемнене освітлення самого магазину, що не тільки залишає глядача у зоні комфорту і дає розслабитись перед екраном, але і відтіняє яскраві вітрини з товарами, які так і гіпнотизують усіх, хто спробує пройти повз.

 

 

Головного героя вдалось створити максимально живого і правдоподібного, він не ходить з поважним виглядом, перевіряючи виконані задачі підлеглими. Цей персонаж взаємодіє не просто зі своїми працівниками, часом здається він говорить і до нас. Легко та енергійно Містер Селфрідж вигадує на ходу нові стратегії приваблення покупців, виголошує інноваційні ідеї та на практиці показує продавцям, як найкраще спілкуватися з клієнтами так, щоб вони повернулися ще й не раз. Він постійно в курсі всього, особливо, як йдуть справи у його магазині. Як і реальний Селфрідж, герой носить за собою папку, у якій веде власний підрахунок доходів і підраховує усю статистику, що може допомогти розвитку.

 

 

Практично з перших секунд на екрані, приходить чітке розуміння хто перед нами – справжній мрійник і творець історії, що горить своєю справою. А ось чи заходити у магазин з 4 тисячами пар взуття і купувати сотню нових речей, або ж створювати мрії і втілювати їх у життя – вирішувати кожному окремо.

 

 

Фото з відкритих джерел 

Читайте також:

Новини

Netflix випустив документальний фільм про стрічку Мартіна Скорсезе

Продюсери та режисер фільму «Ірландець» розповіли в новому документальному фільмі від Netflix, як працювали над виробництвом гангстерського фільму, а актори розкрили секрет прототипів своїх героїв.

26.11.2020
об 15:41

Новини

Дні народження зірок: 5 образів Олега Волощенка в кіно

27 листопада відзначає свій день народження відомий український актор театру і кіно Олег Волощенко. Напередодні свята ми зв'язалися з Олегом, щоб привітати його, і попросили розповісти, які емоції та спогади залишилися в нього від роботи в найвідоміших його фільмах.

27.11.2020
об 10:15

Статті

Брюс Лі – актор, що познайомив західного глядача зі східними бойовими мистецтвами

27 листопада 1940 року народився популярний актор і режисер Брюс Лі, який першим познайомив західних глядачів з китайськими бойовими мистецтвами. За своє коротке життя він встиг знятися всього в декількох фільмах та серіалах, але зробив величезний внесок у весь світовий кінематограф, про що свідчать зібрані нами факти.

27.11.2020
об 14:22

Статті

5 знакових фільмів з Едом Гаррісом

Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає відомий американський актор та режисер Ед Гарріс, чотириразовий номінант на премію «Оскар» та володар двох премій «Золотий глобус». Усього Гарріс знявся в понад 100 фільмах і серіалах, але ми вибрали із цього списку 5 кіноробіт, які по праву можна вважати найбільш знаковими для актора.

28.11.2020
об 14:23