Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Легенда на екрані: PORSCHE в кінематографі

09.07.2021
об 13:21

Автомобілі Porsche знімають у фільмах давно та з цілком зрозумілих причин: використовуючи в кадрі харизму цієї німецької марки, режисер автоматично створює ауру стилю, потужності, драйву та успіху.

У різні роки за кермом Porsche на екрані з’являлися голлівудські зірки першої величини: наприклад, у стрічці «Швидкісний спуск» 1969 року це був Роберт Редфорд (авто – Porsche 911), у «Ризикованому бізнесі» 1983-го – Том Круз (авто – Porsche 928), у «Ред 2» 2012-го – Брюс Вілліс (авто – 911 Carrera GTS), а в «Червоній лінії» 1996-го, де можна побачити цілий ряд моделей (911 Targa 1968, 911 Coupe 1971, 928 1981), знявся син Стіва Макквіна Чед. Не обійшлося без німецьких спорткарів і в таких культових серіалах, як «Беверлі Гіллз, 90210» та «Друзі»: у першому Ділан (у виконанні Люка Перрі), який з дитинства живе в Беверлі, їздив на 356 Speedster. А в «Друзях» Porsche можна побачити не в одній серії. Наприклад, у тій, де батько Моніки (яку зіграла Кортні Кокс), бажаючи загладити минуле непорозуміння й порадувати дочку, дарує їй свій класичний 911-й. В іншій серії Джої так хотів собі Porsche, що, побачивши на вулиці 911, вирішив прикинутися, ніби це його авто. У цій статті ми хочемо зупинитися на трьох стрічках. У першій зняли одну з найвідоміших і найбільш впізнаваних у світі моделей Porsche. У другій, навпаки, на екранах з’являється автомобіль, про існування якого більшість навіть не здогадується. А в третій кінокартині однією з головних дійових осіб стало авто, яке свого часу викликало фурор у світі спортпрототипів. Не дивно, що ця модель і один з культових американських акторів стали основою для появи без перебільшення легендарного фільму. Отже, почнемо.

НАЙШВИДШИЙ АВТОМОБІЛЬ У СВІТІ

1995 рік. На екрани виходить комедійний бойовик «Погані хлопці» з Віллом Смітом і Мартіном Лоуренсом у головних ролях. І вже на першій хвилині фільму нам представляють ще одну дійову особу цієї стрічки.

- Де в тебе тут підстаканнник?

- Немає його.

- Немає підстаканника?! У автомобілі за 80 тисяч доларів повинен бути підстаканник!

- Він коштує 105 тисяч, і це найшвидший автомобіль у світі: до 60 миль він прискорюється за 4 секунди. Таких небагато!

- Авжеж, таких дійсно небагато: ні підстаканника, ні нормального заднього сидіння.

Цей діалог відбувається між Майком Лоурі (Сміт) та Маркусом Бернеттом (Лоуренс), детективами відділу боротьби з наркотиками поліції Маямі, які... їдуть на новенькому 911 Turbo 964, що належить Лоурі. Звідки в детектива поліції топовий 911? Щоб у глядача не розігралася фантазія на рахунок різних цікавих можливостей, завдяки яким поліцейський у Маямі дозволив собі 911 Turbo, ми чуємо пояснення від самого детектива: найшвидший у світі спорткар містер Лоурі придбав завдяки отриманому спадку. Що стосується безпосередньо техніки, то 911 Turbo 964 у своєму первісному вигляді з 3.3-літровим 320-сильним «боксером» був представлений у березні 1990 року. А в січні 1993-го Porsche випустила автомобіль, який ми й бачимо у фільмі: з 3.6-літровим 360-сильним двигуном. У США її продавали як 911 Turbo. Тепер трохи детальніше про «найшвидший автомобіль у світі», як охарактеризував свій 911-й Майк Лоурі.

На момент дебюту Turbo 964 3.6 справді пропонував один з найкращих показників розгінної динаміки серед серійних авто. А ось озвучений рівень прискорення з місця вимагає уточнення, адже 0-60 миль за годину – це американський показник. І детектив Лоурі, мабуть, на радощах від покупки трохи прикрасив дійсність: паспортні 0-60 миль у Turbo 3.6 – це 4.5 секунди. Для повної коректності варто зауважити, що показник, звичний для європейського покупця, тобто 0-100 км/год, у цій версії становить 4.8 с. Цікаво, що, будучи однією з найбільш впізнаваних моделей Porsche, 911 Turbo 964 є досить рідкісним автомобілем, оскільки таких було випущено менше ніж 1 500 екземплярів. Що ж стосується самого фільму, то тут все, як годиться бойовику з 90-х: погоні, вибухи... Але найдивніше, що в голлівудській стрічці американці не посоромилися показати, як німецький Porsche 911 Turbo у вирішальний момент з легкістю обганяє 7-літрову 430-сильну Shelby Cobra, на якій мчить головний лиходій. І це не дивно: 911 Turbo 3.6 здатний на максимальні 280 км/год проти 264 км/год у «Кобри». У другій частині «Поганих хлопців», що вийшла на екрани 2003-го, Вілл Сміт (Лоурі) пересів на Ferrari. Але чи то глядачі не зрозуміли цієї зміни автомобіля головного героя, чи то бельгійські режисери Аділь Ель Арбі та Білал Фалла вирішили, що детектив на Ferrari має вже зовсім награний вигляд. Загалом, хай там як, у третій частині – «Погані хлопці назавжди», яка вийшла у 2020 році, – Майкл Лоурі, який став старшим на 25 років, знову гасає по Маямі разом зі своїм незмінним напарником Маркусом Бернеттом за кермом новенького Porsche. Щоправда, цього разу в кадрі не Turbo, а 911 Carrera 4S із 8-ступінчастою даблклатч коробкою PDK і пакетом Sport Chrono (0-100 км/год за 3.4 c).

НАЙМЕНШ ВІДОМИЙ PORSCHE

У наступній стрічці нашого огляду з Бредом Піттом і Робертом Редфордом у головних ролях зняли один з найменш відомих Porsche. Йдеться про модель 912, яка з’являється буквально в декількох епізодах фільму «Шпигунські ігри» 2002 року. Проте яких епізодах! Режисер Тоні Скотт демонструє гарний смак головного героя стрічки та його вміння розбиратися в техніці. Агент ЦРУ Натан Мьюр (у виконанні Роберта Редфорда) після ранкового дзвінка одного зі своїх колег, який попереджає його про позаштатну ситуацію, мчить на своєму 912-му в управління, оскільки в біду потрапив один з його учнів – Том Бішоп (Пітт). Абсолютна більшість глядачів приймає Porsche 912 за першу генерацію 911, що цілком зрозуміло: 912-й був задуманий як більш демократична версія 911-го й зовні майже не відрізнявся від нього. Авто оснащували 1.6-літровим 102-сильним «боксером», який завдяки спорядженій масі всього 970 кг забезпечував розгінну динаміку від 0 до 100 км/год на рівні 12 секунд, що для 1965 року було хоч і не блискучим, але цілком пристойним показником. Як результат, у період випуску (1965-1969 роки) спорткар розійшовся тиражем понад 32 тисячі екземплярів. Вдруге 912-й з’являється в кінці фільму. Агент Мьюр, якому за кілька днів до пенсії вдалося провести успішну операцію з порятунку Тома Бішопа, не виходячи з будівлі штаб-квартири ЦРУ, залишає управління. Коли на паркувальному майданчику Мьюр підходить до свого автомобіля, камера виставлена так, що глядач бачить чіткий силует. І якщо ви хоча б трохи розбираєтеся в автівках, сумнівів бути не може: це Porsche. Віртуозно виконавши своє останнє завдання, Мьюр їде на своєму 912-му. Майстерна робота з візуалізації характеру героя кінокартини!

ДВІ ЛЕГЕНДИ «ЛЕ-МАНА»

Нарешті, третій фільм нашого огляду: «Ле-Ман». Актор і гонщик Стів Макквін, який у 1971 році зняв стрічку «Ле-Ман», максимально намагався передати всю атмосферу марафону на витривалість «24 години Ле-Мана», яка дозволяє зрозуміти, що відчували пілоти під час перегонів. Сам він прекрасно знав ці відчуття, оскільки в березні 1970 року, за 3 місяці до початку зйомок «Ле-Мана», разом із своєю командою за кермом Porsche 908 прийшов другим у перегонах «12 годин Себрінга». Незважаючи на те що він не був гонщиком-професіоналом, пілотував зі зламаною лівою ногою і в самому кінці перегонів пропустив вперед Маріо Андретті, це був справжній тріумф! Те, як створювали цю стрічку, було абсолютною новинкою навіть за мірками Голлівуду. На початку фільму акторів так і представили: «Стів Макквін у фільмі «Ле-Ман». У ролях: Ельга Андерсен, Зігфрід Раух. В інших ролях реальні гонщики». І це не було маркетинговим трюком: для зйомок справді запросили професійних пілотів, адже старт перегонів, обгони, які глядач бачить на екрані, – це не постановка, а зйомки реального «Ле-Мана» 1970 року! Причому одну з камер встановили на той самий Porsche 908, на якому Макквін прийшов другим в «12 годинах Себринга». Сам Стів Макквін під час фільмування реального «Ле-Мана» 1970 року в перегонах участі не брав, хоч дуже хотів: йому не дозволила страхова компанія, вважаючи неприпустимим ризик для актора, навколо якого був побудований увесь сюжет фільму. Та й виробничий процес вийшов абсолютно не таким, яким був задуманий. З проєкту пішов режисер Джон Стерджес, який спочатку повинен був знімати «Ле-Ман»; фільмування зайняло набагато більше часу, ніж планувалося, а бюджет виріс на додаткові 2 мільйони доларів... Проте в результаті зусиль режисера Лі Катціна фільм став саме таким, яким його задумував Стів Макквін: разом з його героєм, пілотом Майклом Ділейні з команди Gulf Porsche, ми занурюємося в атмосферу «24 годин Ле-Мана» тих років – від прибуття на перегони до відчуттів, які виникають в кокпіті гоночного Porsche 917 і його суперників. До речі, під час зйомок Макквін та запрошені гонщики їздили на 911-х, наданих Porsche (на фото нижче Макквін за кермом свого 911 S).

Саме тоді в невеликий відрізок часу почалася робота над божевільним проєктом 917, потім – успішна презентація 917-го в Женеві 1969 та от- римання допуску для участі в «24 годинах Ле-Мана», і, нарешті, перша абсолютна перемога в цих перегонах 1970 року й перша перемога в чемпіонаті світу серед виробників у тому самому сезоні. Наступний крок – тотальна перевага над конкурентами в «Ле-Мані» 1971 року і ще одна перемога в чемпіонаті світу. Період з 1968 по 1971 рік без перебільшення можна назвати найважливішим для Porsche. І вихід на екрани «Ле-Мана» зі Стівом Макквіном остаточно закріпив за Porsche статус нової легенди світу двигунів. Зараз важко сказати, коли будуть фільмувати новий масштабний кінопроєкт, у якому обіграватиметься одна з історій світу Porsche. Але як би там не було, у Порше Центр Дніпро ви можете почати власну історію, пов’язану з німецьким виробником спорткарів.

 

Читайте також:

Новини

Ароматека: Angels’ Share Liquors від парфумерного дому Kilian Paris

Аромат, гідний справжніх янголів. Саме так характеризує свої нові парфуми Angels’ Share Liquors парфумерний дім Kilian Paris.

12.01.2021
об 13:31

Новини

Ароматека: Крижане звучання Roses on Ice Liquors Collection від Kilian Paris

Яскрава атмосфера 60-х років у сучасному прочитанні – з нотками джину, класичної троянди та сучасної свіжості.

16.01.2021
об 11:41

Новини

Кіношедеври в цифрах і фактах: «Фарґо» – легендарний фільм братів Коен

8 березня 1996 року відбулася прем'єра фільму «Фарґо», знятого братами Коен. Стрічка сподобалася глядачам та критикам висококласними акторськими роботами, оригінальною режисурою і неймовірними поворотами сюжету в стилі нуар. Вона зібрала значну кількість кінонагород, мала великий комерційний успіх, а у 2006 році була включена до Національного реєстру фільмів США, що мають «культурне, історичне чи естетичне значення».

08.03.2021
об 16:42

Новини

У фільмі закриття Каннського кінофестивалю з’явиться французька версія Джеймса Бонда

Канни прагнуть завершити кінофестиваль 17 липня на легкій та позитивній ноті французькою шпигунською пародійною комедією «Агент 117: З Африки з любов’ю».

26.06.2021
об 13:31