Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Інтенсив «Я – актор. Нові обличчя»: Вийти з тіні та успішно пройти кастинг

04.10.2021
об 15:15

10–12 жовтня актори Одеси проходитимуть триденний інтенсив «Я – актор. Нові обличчя». Після блоку вебінарів офлайн частина вже відбулася в Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Києві. Нагадаємо, безкоштовний інтенсив для акторів від Star Media School став можливим завдяки підтримці Українського культурного фонду. У рамках програми учасники відвідали онлайн-заняття актриси Лариси Яценко, режисера Романа Бровка й кастинг-директорки Ірми Царьової, після чого лектори вирушили заявленими містами, аби попрацювати з дівчатами та хлопцями наживо.

 

VGL cinema вже розповідав про те, як до зустрічі з режисером на знімальному майданчику першу групу учасників інтенсиву «Я – актор. Нові обличчя» готувала актриса Лариса Яценко. Також на нашому ресурсі можна було дізнатися, яким чином режисер Роман Бровко взаємодіяв з акторами на знімальному майданчику й що фільмували в межах «живих» зустрічей. В Одесі програма почнеться зі знайомства, під час якого учасники заходу разом з кастинг-директоркою Ірмою Царьовою запишуть відеоінтерв’ю.

 

«Моя професія дає можливість познайомитися з великою кількістю людей, насамперед артистами. Вони доволі індивідуальні, вельми цікаві, кожен по-своєму. Формат відеоінтерв’ю я люблю за те, що це дивовижна глибинна індивідуальна робота, наповнена відкриттями. Артист перед камерою поза межами сцени та поза межами завченого тексту – це загадка для нас обох і це інтимний, дуже поважний процес, який потребує багато старанності. Що відбудеться, якщо відволіктися від завченої біографії та переліку ролей? «А чи дійсно це те, чого я хочу? Чи готовий я бути артистом? Навіщо я хочу бути актором/-кою? Яка моя мета насправді?». Якщо в акторів після спілкування з'являться нові запитання до себе – одна з моїх цілей, як викладача, досягнута. Моє завдання в цьому проєкті – відкривати для кіноіндустрії нові обличчя, дати можливість бути побаченим акторам різного рівня підготовки й з різних міст. Якщо наша зустріч матиме професійне продовження й мені вдасться їх залучити в кінопроєкти, це буде дуже круто», – розповіла кастинг-директорка ІРМА ЦАРЬОВА.

 

За словами організаторів, в інтенсиві беруть участь не тільки випускники профільних навчальних закладів, актори з досвідом роботи в кіно або театрі, а й ті, хто тільки мріє стати артистом і зніматися у фільмах або серіалах. Ірма запевняє, що в останніх теж є шанси потрапити в кіно.

«Є шанс потрапити в проєкт і без класичної академічної акторської освіти, особливо якщо потрібен спеціальний типаж або людина має яскравий природний акторський дар», – пояснила ІРМА ЦАРЬОВА.

 

Разом із кастинг-директоркою учасники інтенсиву «Я – актор. Нові обличчя» вже пройшли онлайн-підготовку, де розібрали етикет і механіку спілкування з кастинг-директорами, дізналися секрети ефективного акторського портфоліо та як правильно записати відеовізитівки.

У форматі триденного офлайн воркшопу актори під кураторством Ірми Царьової стають учасниками фотосесії, у результаті якої отримують професійно відзняті акторські портрети. Усі матеріали, що вийшли під час зустрічі, можна буде використовувати для просування, додавши їх до свого акторського кейсу.

«Основна концепція акторської візитівки полягає в тому, щоб перед нами була жива людина, а не маска. Усе, що робить актор у кадрі, має бути органічно, тобто потрібно максимально проявити справжнього себе, а не намагатися бути кимось іншим, не намагатися сподобатися. Досвідчений кастинг-директор зчитує це бажання, і для нас такий матеріал не цікавий. Коли ми бачимо бажання отримати роль, бажання запам'ятатися будь-яким чином, що з акторством нічого спільного іноді не має, – це не профпридатний матеріал.

За справжню людину в кадрі я можу пробачити будь-який технічний брак відео: неправильно виставлене світло або поганий звук. Для мене дуже яскравим моментом у візитівці є ті секунди, де актор запнувся й намагається знайти вихід із ситуації. У цей момент злітає маска й нарешті можна побачити особистість, побачити людину такою, яка вона є. Взагалі, якщо говорити про правила, я люблю візитівки без правил», – поділилася ІРМА ЦАРЬОВА.

 

Загалом кастинг-директорка резюмували освітній тур для акторів містами України, який наразі добігає кінця, так:

«Інтенсив «Я – актор. Нові обличчя» об’єднав досить різних творчих людей. У кожному місті є своя специфіка, атмосфера, настрій. Ми працювали з артистами різного ступеня підготовки, але спільним у них було бажання вчитися, дізнаватися нове, рухатися вперед. Завдяки підтримці Українського культурного фонду та навчальній програмі від Star Media School і студенти, і ми, викладачі, разом відкриваємо в собі нові грані, розширяємо свій професійний рівень. Нехай цей етап стане ще одним кроком у будівництві сучасної української кіноспільноти, відкритої до контакту, діалогу й ефективної взаємодії».

 

 

Читайте також:

Статті

Акторська майстерність: Інтенсив «Я – актор. Нові обличчя» у Дніпрі

14 акторів із Дніпра вправно впоралися з першим етапом відбору від проєкту Star Media School, що проходить за підтримки Українського культурного фонду. Під час онлайн-блоку вони показали себе якнайкраще, тож потрапили на триденний інтенсив «Я – актор. Нові обличчя». У перший день учасники познайомилися з акторкою Ларисою Яценко, яка провела для них тренінг, що включав у себе серію вправ, а також розібрала сцени, які вони гратимуть під час роботи з режисером Романом Бровко.

26.08.2021
об 21:20

Статті

Робота з режисером: Інтенсив «Я – актор. Нові обличчя»

Триденний інтенсив «Я – актор. Нові обличчя» від Star Media School добіг кінця в Запоріжжі та Дніпрі. Нагадаємо, безкоштовний для акторів проєкт втілюється в життя за підтримки Українського культурного фонду. Коучі, серед яких акторка Лариса Яценко, режисер Роман Бровко та кастинг-директорка Ірма Царьова вже встигли побувати в Дніпрі та Запоріжжі. Далі на них чекають слухачі онлайн-лекцій у Львові та Одесі. VGL cinema вже спілкувався з акторкою Ларисою Яценко, яка пояснила свою мету та принципи роботи із «Новими обличчями». Що ж учасники інтенсиву роблять на зустрічах з режисером Романом Бровко, ми також дізналися з перших вуст.

01.09.2021
об 11:16

Новини

Творці соціального реаліті «Ревізори на порозі» вирушають у готелі України

У наступному році в ефірі «Нового каналу» йтиме програма «Ревізори на порозі». Нині над її створенням працюють автори ідеї та творці проєкту «Ревізор» – Ганна Жижа і Вікторія Бурдукова.

27.09.2021
об 13:45

Новини

Соціальні ідеали та вигорання в українському фільмі «Гудбай, фешн!»

В Україні режисерка Світлана Ліщинська зафільмує стрічку «Гудбай, фешн!», в якій представить жіночий погляд на соціальні ідеали та вигорання, а також про шляхи його подолання та пошук себе.

30.09.2021
об 14:40