Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Глобальна любов від Веса Андерсона

01.05.2021
об 18:26
Автор: Daniela Gilmore

Коли люди зможуть наповнитися любов’ю, жити на світі стане трохи безпечніше. Саме так стверджують засновники Дня глобальної любові, який святкується кожного року 1 травня, коли сама природа налаштовує нас лише на мирний лад та позитивний настрій. Не дивно, що Вес Андерсон народився саме сьогодні, адже він часто використовує образи різного виду любові, аби ще більше приблизити історії небездоганних героїв у своїх фільмах до звичайного глядача та надихнути його на кохання.

 

«Академія Рашмор»

 

Підліток Макс Фішер ще на початку говорить, наскільки йому важливо робити саме те, що він любить. Однак не лише громадська діяльність, режисура, театр, бджолярство, астрономія, фехтування та ще безліч позашкільних активностей займають місце у його серці. Одна зустріч зі шкільною вчителькою Розмарі Крос змушує його дізнатись про звичайну людську любов, яка змушує його не лише спробувати гарно вчитись, але й розпочати протистояння з іншими претендентами на її серце.

 

«Родина Тененбаумів»

 

Що б не відбувалось у житті практично кожної людини, у будь-якому разі вона прагне бути поряд зі своєю родиною хоча б на недовгий період. Сім’я Тененбаумів завжди була міцною та успішною. Ще у дитинстві кожен з трьох дітей досяг певних висот у своїй улюбленій сфері: Марго у 9 років отримує нагороду за власну п’єсу, Чес чудовий фінансист, а Річі чемпіон по тенісу і художник. Усе змінюється після новини, що батько сімейства Роял прагне розлучення. Проте після 22 років їм доведеться зібратися разом, щоб згадати за що вони люблять одне одного.

 

«Королівство повного місяця»

 

Сем – сирота бойскаут, від якого відмовились прийомні батьки, а інші підлітки знущаються через його непростий характер. Сюзі – неврівноважені дівчинка-одиначка. Однак їх об’єднують не лише складнощі підліткового життя, а й перше справжнє кохання одне до одного. Тому вони вирішують буквально втікти разом від проблем, щоб знайти своє ідеальне спокійне місце, де вони зможуть бути щасливими. Проте дорослі вже розпочали пошуки утікачів і налаштовані не надто оптимістично.

 

«Готель «Ґранд Будапешт»

 

Автор любить людські історії, мосьє Ґустав – свою роботу консьєржа чарівного готелю «Ґранд Будапешт», а Зеро неймовірно закоханий у місцеву кондитерку Агату. Усіх їх об’єднують події, які відбувались у готелі між двома світовими війнами. Ґустав дружить із заможною дамою мадам Д., яка заподіває йому досить цінну картину «Хлопчик з яблуком». Однак жінка після цього швидко помирає за загадкових обставин, тому її син наполягає на проведенні розслідування проти мосье Ґустава.

 

«Французький вісник»

 

Як говорять усі описи стрічки, метою створення було написати «любовний лист журналістам». У центрі подій знаходяться одразу три сюжетні лінії, які пов’язані з публікаціями в американському щотижневому журналі The French Dispatch, редакція якого знаходилась у вигаданому місті Еннуі-сюр-Блазе. Однак надихався режисер абсолютно реальним виданням The New Yorker, якому він віддав своє серце ще у шкільні роки і звідки любив брати історії для власних фільмів.

 

Навіть, якщо ви думаєте, що все життя вам доведеться бути наодинці і сьогодні немає кому зізнатись у коханні, то і не потрібно. Скажіть: «люблю» спочатку собі і своєму життю, ну і, можливо, залиште трохи любові для кіно.

Читайте також:

Статті

3 філософські фільми від революціонера французького кінематографу

Жан-Люк Годар кинув виклик класичному Голлівуду та типовому французькому кінематографу. Для зйомок деяких сцен він вривався до Лувру разом з акторами, не зважаючи на думку оточуючих точнісінько, як у світ кіномистецтва у 60-х роках XX століття. Жан-Люк Годар сьогодні святкує своє 90-річчя і ні на хвилину не зупиняється у своїй творчій діяльності, вдихаючи життя у кожного героя на заповнених чорнилом сторінках, перетворюючи його на реальну особистість зі своїми історією, думками та переживаннями. Його жага до життя, яка притаманна і більшості з учасників подій, вигаданих теж ним, з кожною секундою наповнює глядача. Ми пропонуємо і вам надихнутися роботами найвпливовішого режисера нової французької хвилі, переглянувши будь-яку з його стрічок, що палають любов’ю до людського буття та самого кіно.

03.12.2020
об 19:45

Статті

Один день на двох: Три фільми Барбари Стрейзанд і Ширлі Маклейн

Ніколи не знаєш куди приведуть манівці долі, як гарний вчинок може комусь нашкодити, а тотальна особиста катастрофа встигне стати справжнім подарунком фортуни. Однак ніщо не стається випадково, а події і люди у відповідності до незбагненних законів притягуються між собою. І справа часто не у романтичних відносинах, а й у дивовижних хитросплетіннях життів творчих людей. Матері майбутніх зірок були творчими особами та передали свою любов до мистецтва і своїм донькам. Маклейн завжди відчувала музику особливим чином і мріяла стати балериною, а Стрейзанд завжди дивувала своїми співами увесь єврейський район у Брукліні, куди колись емігрував її дідусь із Галичини. Так цікаво перетинаються шляхи Барбари Стрейзанд та Ширлі Маклейн, які 24 квітня святкують свій день народження, встигли стати гарними приятельками, однак жодного разу не працювали разом. Проте їх об’єднує не лише сьогоднішнє свято, але й наявність безлічі нагород, зокрема «Оскару». І у переддень 93-ї церемонії нагородження кінопремії пропонуємо згадати саме ті стрічки, які принесли тріумф не лише акторкам, але й їх творцям.

24.04.2021
об 18:29

Статті

З вогнем в очах: Надихаючі фільми про здійснення бажань

Ми так любимо, так стараємось виконати усі бажання предмету своїх обожнювань, щоб зробити когось щасливим. Одним таке добро повертається сторицею, іншим же доводиться збирати шматочки власного серця після жорстокого розчарування. Проте більшість забуває одну важливу річ – на самому початку треба спершу полюбити себе. Так, улюблені герої популярних фільмів змогли покинути той спосіб життя, який був зовсім не для них, знайти своє справжнє покликання, зустріти кохання всього життя та здійснити усі найзаповітніші мрії. Про таких як Елізабет Ґілберт з «Їсти, молитися, кохати», Волтер Мітті з «Таємне життя Волтера Мітті», Кріс Гарднер «У гонитві за щастям» та Хомер Хікем з «Жовтневе небо», можна досить легко згадати. Однак часом важко відчути близькість натур із такими досить гіперболізованими для екрану образами реальних людей. Тоді у справу вступають наступні герої, часом кумедні і досить незграбні, але так само мрійливі та наполегливі на шляху до своїх бажань.

29.04.2021
об 16:38

Статті

Майстерна імпровізація: П’ять фільмів про джаз

Життя людини у всій його багатомірності нагадує джаз, який потребує справжньої майстерності, аби почати імпровізувати. Хтось використовує лише один добре відомий акорд рік за роком, а комусь не буде вдосталь усіх можливих безкінечних варіацій, щоб пережити один день. 30 квітня є саме тим днем, що присвятили джазу, який здатен стирати кордони між людьми та окрилювати новаторів, залишаючись символом єдності та миру. Не дивно, чому режисери так часто надихаються саме цим жанром музики і тими, хто його створював, щоб розповісти свої унікальні історії, які, можливо, живитимуть вогонь всередині глядачів.

30.04.2021
об 18:02