Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Fashion Freak Show: У Києві відбулась прем’єра фільму «Жан-Поль Ґотьє, з любов’ю»

03.09.2020
об 16:39
Автор: Єлизавета Дегтярьова

31 серпня українці вперше побачили історію створення Fashion Freak Show - суміш модного показу, танцювального ревю і сповідь французького дізайнера Жан-Поля Ґотьє. Також у фільмі були розкриті таємниці розвитку бренду.

 

Fashion Freak Show

 

Прем'єра фільму відбулася в рамках фестивалю Fashion Film Festival Kyiv - єдиний український кінофестиваль, присвячений fashion-фільмам. Крім того, що фестиваль вважається одним з найпрестижніших в Україні, його головна мета - популяризувати жанр fashion-відео і сприяти виходу українських фільмів на міжнародний рівень.

 

Жан-Поль Ґотьє на одному зі своїх показів

 

Що ж до самого фільму «Жан-Поль Ґотьє, з любов’ю», то він викликав захват. Яскравий сюжет, безліч цікавих фактів і розповідь самого модел'єра про його кар’єру. Найвитонченішими моментами були кадри самого показу Fashion Freak Show. Фільм долучає глядача до свята життя, а воно у Готьє пристрасне, сміливе, яскраве та сповнене гумору.

 

Жан-Поль Ґотьє

 

Ну і хотілося б сказати за саму організацію заходу. Все пройшло на вищому рівні. Панувала особлива атмосфера, а ще ж організатори не залишили глядачів без подарунків: всім вручили парфюми від бренду Jean Paul Gaultier.

Читайте також:

Події

Fashion-фільми: Дайжест модного кіно

Щочетверга Fashion Film Festival Kyiv о 18:00 презентує добірку найкращих робіт міжнародних фестивалів fashion-відео.

02.07.2020
об 17:49

Новини

У Fashion Film Festival Kyiv новий логотип та вражаючі рекорди

Fashion Film Festival, що нині проходить в незвичному для себе онлайн-форматі оновив логотип. Айдентика зберегла поєднання трьох тематично важливих назв Fashion, Film та Festival залишилась впізнаваною і водночас стала більш «зручною» для сприйняття. Головна літера заходу - «F» стала менш масивною та краще взаємодіє з простором як в онлайн-комунікаціях, так і фізичних проявах.

20.07.2020
об 17:46

Новини

Fashion Film Festival Kyiv оголосив фіналістів

Нині в Україні втретє проходить Fashion Film Festival Kyiv-2020. Триватиме він до 3 вересня. До участі в конкурсній програмі в цьому році було подано 124 роботи. У шортлист потрапило 16 фільмів. Для шести з них показ під час FFFK стане прем’єрним.

28.07.2020
об 13:12

Новини

Ексклюзивна трансляція UKRAINIAN FASHION WEEK 2020

Сьогодні розпочинається найголовніша fashion-подія країни UKRAINIAN FASHION WEEK 2020. «Новий канал» вестиме стрім усіх показів та спеціальних заходів на своєму офіційному сайті та на своїй YouTube-сторінці. Перше включення вже за годину.

31.08.2020
об 14:32

Події

Ukrainian Fashion Week: Людмила Барбір у стилі аркур

Під час відкриття XXI Ukrainian Fashion Week фотограф Ростислав Ріпка представив свій новий фотопроєкт «Аркур. Натхнення». Героїнею перших знімків стала українська ведуча ранкового шоу Людмила Барбір.

02.09.2020
об 18:47