Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Добірка фільмів від продюсерки Анни Паленчук

20.06.2020
об 18:55
Добірка фільмів від продюсерки Анни Паленчук

Часом хочеться подивитися фільм з сильною історією, такий щоб захопив своїм сюжетом з першої і до останньої хвилини. Нещодавно VGL cinema спілкувався з продюсеркою та генеральною директоркою компанії 435 FILMS Анною Паленчук, яка склала свій short list стрічок, що на півтори-дві години занурюють у свій світ. Одну з цих картин ви могли ще не бачити, тож якщо сьогодні ввечері вам захочеться переглянути цікавий фільм, ось декілька ідей.

«Диво-жінка»/Wonder Woman (2017)

Перед тим як стати Чудо-Жінкою, вона була Діаною - принцесою амазонок, навченої бути непереможною войовницею. Коли на берегах огороджених від зовнішнього світу райського острова, який служив їй батьківщиною, зазнає аварії американський пілот і розповідає про серйозні конфлікти, в бурхливому зовнішньому світі, Діана залишає свій будинок, щоб впоратися з цією загрозою. І там, борючись пліч-о-пліч з людьми в війні за мир, Діана виявить всю повноту своєї влади і своє справжнє призначення.

«Вона»/Her (2013)

Незвичайна історія дивного кохання від творця таких шедеврів, як «Бути Джоном Малковичем» і «Адаптація». Теодор досить м'який і добрий чоловік, проте він самотній, напевно як і багато письменників. Ситуація змінюється, коли він починає спілкуватися з нещодав купленим Штучним інтелектом. Віртуальна дівчина, поступово завойовує серце героя фільму. Тео сам розуміє, що це дуже дивна ситуація, проте тільки з Нею він відчуває себе затишно.

«Три білборди за межами Еббінга, Міссурі»/ Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)

Повість про жінку, яка бореться з несправедливістю. Сім місяців тому, донька головної героїні була вбита, а поліція досі не змогла знайти навіть склад злочину. Жінка впевнена, що її дитина стала жертвою, і починає відкриту боротьбу проти поліцейських, за допомогою провокаційних білбордів.

«Будь-якою ціною»/ Hell or High Water (2016)

Двоє братів-лузерів вирішують навідатись в сховища кількох банків, які багато років безбожно обкрадають своїх боржників. Розслідування зухвалих пограбувань з грубим почерком увінчає кар'єру шерифа Маркуса. Але куди виведе це нехитре діло?

«Два Папи»/ The Two Popes (2019)

Папа Римський Бенедикт XVI дуже втомився від такої великої місії, покладеної на його плечі. Він занадто старий і подумує про те, щоб відректися від престолу. Але перш, ніж піти на відпочинок він повинен знайти собі гідну заміну. Для приватної бесіди він викликає до себе кардинала Хорхе Маріо Бергольо, з яким у них абсолютно різні погляди на майбутнє Католицької церкви. Папа Бенедикт XVI не приймає прохання про відставку кардинала Бергольо. Замість цього він веде з ним довгі бесіди на тему минулого, сьогодення і майбутнього. Незважаючи на кардинальні відмінності у всіх аспектах життя, Папа Бенедикт XVI бачить в кардиналі впливового лідера, який зможе замінити його.

Читайте також:

Три місяці суцільної насолоди від ОМКФ і Takflix.com
Новини

Три місяці суцільної насолоди від ОМКФ і Takflix.com

Новий спецпроєкт OIFF Flashback запускають ОМКФ і Takflix.com. На онлайн-платформі Takflix.com будуть доступні фільми, які в різні часи перемагали та брали участь у міжнародній конкурсній програмі ОМКФ.

15.05.2020
об 12:00

Добірка фільмів від Юрія Горбунова для читачів VGL cinema
Новини

Добірка фільмів від Юрія Горбунова для читачів VGL cinema

Нещодавно ведучий, актор та креативний продюсер Юрій Горбунов в інтерв’ю VGL cinema розповів про фільми, які його вразили під час карантину. Також ми попросили телеведучого порекомендувати нашим читачам декілька фільмів для перегляду. Шоумен поставився до завдання серйозно і розбив свій ТОП на дві категорії – сучасне українське кіно та фільми світового кінематографу. Отже, гортайте добірку та обирайте на свій смак та під настрій, адже тут є і комедії, і романтична драма, і історичні екранізації.

30.05.2020
об 16:32

Інтерв'ю

Анна Паленчук: «Скоро у глядачів буде можливість переглянути художній фільм про Казимира Малевича»

Наступного року за ініціативи продюсерської компанії 435 FILMS в Україні збираються знімати біографічний фільм про художника Казимира Малевича. Як ми повідомляли раніше, режисеркою байопіку стане Дарія Онищенко. Вона також долучилася до написання сценарію у співавторстві з Анною Паленчук, яка є продюсеркою та генеральною директоркою компанії-ініціатора проєкту. Цікаво, що «Малевич» уже потрапив до сценарної лабораторії європейської програми MIDPOINT, де у творців фільму буде можливість порадитися з професіоналами компаній Netflix та HBO. Також у рамках цієї програми стрічка зможе брати участь у міжнародних кіноринках. В інтерв’ю VGL cinema Анна Паленчук розповіла, як народилися ідея біографічної стрічки, хто писатиме саундтрек та про особливості сюжетних ліній майбутнього байопіку.

15.06.2020
об 15:25

Новини

П’ять вечорів: Боротьба за трон та сімейні відносини

Вже другий вечір поспіль суспільний телеканал UA:КУЛЬТУРА транслює стрічки з циклу «П’ять вечорів», присвяченого чоловікам. Показ триватиме ще три дні, останню картину циклу глядачі побачать у п’ятницю, 19 червня. Кожен день фільми починають показувати о 22:10. Сьогодні на черзі робота Андрія Кончаловського під назвою «Лев узимку».

16.06.2020
об 19:03