Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Василина Паламар

13.02.2021
об 10:21

13 лютого свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Василина Паламар. Сьогодні дівчині виповнюється 23 роки. Вона отримала акторську освіту в КНУТКіТ ім.І.К.Карпенка-Карого і наразі активно знімається в кіно. Щоправда, поки що тільки в епізодичних ролях. Ви могли поміти Василину в маленькій сцені фільму «Скажене весілля 2».

З нагоди дня народження артистки ми зробили коротку добірку з іншими нещодавніми проєктами, в яких можна побачити акторську гру Василини Паламар.


«Колір пристрасті»Даша за брехливим звинуваченням у вбивстві потрапляє під слідство. Всі докази проти неї, дівчині загрожує тривале ув'язнення, а безгрошів'я і недолуга мати не дають ніякої надії на допомогу тямущих адвокатів. Проте справа потрапляє до молодого слідчого Андрія Потапенка, і той змушує Дашу повірити, що справедливість і чесний суд існують. Несподівано для самого себе слідчий розуміє, що дівчина йому не байдужа. Потапенко заручений, він людина обов'язку, тому лякається несподіваного почуття. Під тиском сім'ї нареченої він відмовляється вести цю справу і самоусувається від проблем Даші. Дівчина має відбути 10 років ув'язнення. Через деякий час Андрій спробує все виправити, але Даша вже викреслила його зі свого життя.

В цьому 24-серійному мелодраматичному серіалі, що транслював телеканал СТБ, Василина Паламар грає дівчину на ім'я Ліза.


«Діда Мороза не буває»Співробітниця РАЦСу Ірина намагається влаштувати побачення наосліп своїй подрузі Дані, в якої інша мета – вона хоче знайти дівчинці з дитячого будинку маму. Однак, познайомившись з дівчиною-шибеником Альошею, розуміє, що хоче сама удочерити її. Альоша теж дуже хоче зустріти Новий рік у сім'ї, бо вважає, що Дід Мороз приходить тільки до дітей з батьками й ніколи – до вихованців дитячого будинку. Коли до найулюбленішого свята залишається всього кілька тижнів – це завдання майже нездійсненне. Хіба що допомогти може якесь диво.
У цьому мінісеріалі виробництва IVORY films Василина Паламар грає роль нареченої.


«Брати по крові»Братам Максиму та Андрію Кірєєвим попри складні взаємини доводиться працювати в одному відділі поліції, щоб розібратися у справі загадкової смерті їхнього спільного батька. Андрій – син Кірєєва від першого шлюбу, надійний та досвідчений капітан поліції, який роками ненавидів батька за те, що той покинув їх із матір’ю. Максим – друга дитина Кірєєва, інфантильний молодий хлопець, який влаштовується у відділ брата, аби довести свою непричетність до вбивства батька та отримати доступ до справи.

У першому сезоні цього серіалу легковажний, звиклий отримувати все й відразу Максим і відповідальний, розсудливий Андрій, розпочнуть розслідування, що розкриє їм не лише таємниці минулого, але й неочікувану правду – у них значно більше спільного, ніж вони думають.

У другому сезоні телеісторії, що транслювали на каналі «2+2» переживши втрату близьких людей, команда карного розшуку намагається повернутися до нормального життя та продовжити розслідування злочинів, однак на них чекають сюрпризи: зміна керівництва та поява у відділі нового судмедексперта.

Крім того, Максу Кірєєву не дає спокою одне питання – хто та чому бажав їм смерті. Чіпляючись за найменші докази, він з’ясовує, що вороги набагато небезпечніші, ніж йому здавалось, а в їхніх руках надпотужна зброя, яка загрожує усьому людству...

У цій детективній багатосерійній історії Василина Паламар втілює на екрані персонаж Оксани.
 

Редакція VGL cinema вітає Василину з Днем народження, бажаємо акторці зустріти режисера, який відкриє нові грані артистки в ній.
Джерело: Dzuga MDB
Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Сергiй Винокуров

9 лютого свій день народження святкує український актор театру та кіно Сергiй Винокуров. Він народився на Полтавщині в місті Кременчук. У 2010 закiнчив Днiпропетровський театрально-художнiй коледж, де здобув професiю актор театру. Нещодавно почав зніматися в кіно. Наразі у фільмографії Сергія здебільшого короткі епізодичні ролі, проте у доволі успішних проєктах.

09.02.2021
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Вадим Голданов

10 лютого свій день народження святкує український актор театру та кіно Вадим Голданов. Він народився в Луганську, наразі живе та працює в Києві. Перші кроки на телебаченні зробив 5 років тому на «Першому національному каналі». Трохи пізніше почав зніматися в кіно.

10.02.2021
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Ілля Вишневецький

Сьогодні своє 24-ліття святкує український актор Ілля Вишневецький. Хлопець народився у Чернігові, навчався у столиці в Київському національному університеті культури і мистецтв. Декілька років тому почав робити перші кроки, як актор кіно. Наразі серед фільмографії Іллі є одна провідна роль, яку він виконував у компанії Олександра Кобзаря, Ірини Кудашової, Артура Новікова та інших українських акторів.

11.02.2021
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Андрій Лідаговський

12 лютого народився Андрій Лідаговський, який поки що втілив лише дві ролі у своєму житті. Обидві у фільмах режисера Антоніо Лукіча.

12.02.2021
об 10:41