Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок Станіслав Щокін

01.05.2021
об 10:06
Автор: Віталій Баранник

Батьки Станіслава Щокіна грали на сцені театру, тож у дитинстві він часто бував за лаштунками. Коли настав час обирати професію Станіслав прийняв рішення без вагань. Сьогодні він святкує свій день народження, тож поговоримо про фільмографію актора, яка налічує більше 50 ролей у кіно та серіалах.

 

 

Вперше Станіслав Щокін знявся у серіалі «Завтра буде завтра», де зіграв в епізоді німецького бізнесмена. До речі, сьогоднішньому імениннику часто пропонують грати німців, а ще, незважаючи на інтелігентний вигляд актора, періодично йому дістаються ролі негідників та злодіїв. Серед інших своїх негативних героїв Станіслав Щокін особливо виділяє Орка Малахіна у військовій драмі «Мати Апостолів» режисера Зази Буадзе. Цей фільм розповідає про просту жінку Софію, яка відправляється у зону АТО, щоб знайти свого сина – пілота збитого бойовиками літака.

Кадр із фільму «Мати Апостолів»

«Прочитавши сценарій, спочатку хотів відмовитися. Із всіх героїв фільму, можна сказати, найбільшого «звіроящура» запропонували зіграти мені. Цей персонаж викликав непідробні мерзенні відчуття. Розумієте, є ролі, які приміряєш на себе як парадний костюм, цього ж разу, здавалося, треба вдягнутися у лайно. Роль складна тим, що не зрозуміло звідкіля беруться та чому взагалі народжуються оті вчинки, які коїть ця людина. Мені у цьому випадку причинно-наслідковий зв’язок був незнайомий. Зрештою, дивлячись вперше цей фільм, як глядач  у кінотеатрі, я відчув десь глибоко в собі задоволення, що нарешті цього покидька настигла кара (спойлер! мого героя вбивають). Не бачити себе в персонажі, вважаю, – це успіх для актор. Режисер Заза Буадзе точно знав, чого хотів та дуже майстерно допомагав у роботі над роллю», – розповів СТАНІСЛАВ ЩОКІН.

 

 

 

Є ще один персонаж, який, за словами актора, був для нього складним. В четвертому сезоні серіалу «Виходьте без дзвінка» він зіграв важко хворого чоловіка, який зважується на вбивство власного сина, щоб той став для нього донором кісткового мозку.

«Роль складна, бо не знаєш як таке можна виправдати. Кожного разу, коли ти граєш негативного персонажа, то у будь-якому разі намагаєшся ставитися до нього – як до людської істоти, шукаєш виправдання його діям. А от таким діям ти виправдання знайти не можеш. Доводиться перевтілюватися в такого персонажа через, так би мовити, «муки творчості». Але я помітив, коли таке відбувається, завжди народжуються цікаві герої. Якщо ще й режисер не пускає акторську гру на самоплив, а долучається до пошуку тієї гидоти в тобі, то це взагалі фантастика», – зазначив СТАНІСЛАВ ЩОКІН.

Однак не треба думати, що в кіно Станіслав грає тільки злодіїв. Наприклад, в його творчому доробку багато ролей лікарів в таких проєктах як «Будинок на холодному ключі», «Щастя за договором», «Шулер», «Свати-2», «Метелики» та інших. Зараз актор знімається у серіалі режисера Сергія Сторожева «Колір помсти», що є продовженням серіалу «Колір страсті», в якому йому також дісталася роль людини в білому халаті.

«На що тільки не йде лікар-науковець та власник клініки задля порятунку коханої людини», – заінтригував СТАНІСЛАВ ЩОКІН.

 

Редакція VGL Cinema вітає Станіслава Щокіна з днем народження, бажаємо частіше грати героїв, які йому подобаються.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Катерина Котова

23 квітня свій 32-й день народження відзначає українська кіноактриса Катерина Котова, відома за ролями у багатьох фільмах та серіалах: «Врятувати маму», «Не жіноча робота», «Шість», «Перетинаючи межу», «Плата за порятунок», «Лікар Ковальчук», «Пес», «Жіночий лікар» та інших.

23.04.2021
об 10:02

Новини

Дні народження зірок: Юрій Кухаренко

27 квітня 1981 року в Литві народився актор театру та кіно Юрій Кухаренко. У 12 років, Юрій переїхав з батьками в Україну до міста Охтирка Сумської області. В сім’ї хлопця причетних до сфери культури не було, а Юрій хотів стати артистом ще з дитинства. Брав участь у шкільних творчих заходах та грав у КВК. Однак після школи не наважився вступити до театрального вишу. Натомість відслужив у армії, випробував себе в кількох професіях, а згодом вирішив реалізувати свою мрію. Спочатку відвідував акторські курси, протягом року працював у театрі монтувальником сцени. І лише після цього Юрій Кухаренко вступив на факультет театрального мистецтва (майстерня В. І. Зимньої) Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

27.04.2021
об 10:50

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Гіренкова

29 квітня в Києві народилася українська актриса театру і кіно Анастасія Гіренкова. Почавши зніматися ще в дитячому віці, Анастасія Сергіївна і зараз залишається однією з найбільш затребуваних актрис в Україні, а кількість зіграних нею ролей у кіно вже давно перевалила за сотню.

29.04.2021
об 10:40

Статті

Дні народження зірок: Денис Шевченко

30 квітня народився український актор театру та кіно Денис Шевченко. Напередодні дня народження актора ми зв’язалися з ним, аби привітати з майбутнім святом та поговорити про його творчий шлях.

30.04.2021
об 10:13