Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Наталія Глоба

17.04.2021
об 10:11

17 квітня відзначає свій день народження українська актриса театру та кіно Наталія Глоба. Напередодні свята ми поспілкувалися з нею, щоб привітати з прийдешньою подією, і виявилося, що 17 квітня у Наталії буде відразу два свята.

 

 

У шкільні роки Наталія Глоба брала активну участь у всіх творчих заходах, які проводилися в школі, тож рішення стати актрисою було для неї закономірним. Акторську освіту вона здобула під час навчання на театральному факультеті Київського міжнародного університету, де також опанувала фехтування та сценічний бій. Освоїти ці складні дисципліни майбутній актрисі допомогло захоплення акробатикою, якою вона серйозно займалася до вступу в театральний виш.

Зараз Наталія Глоба працює в театрі та активно знімається в рекламі, музичних кліпах, серіалах та художніх фільмах. Невеликі ролі актриса грала в таких відомих проєктах, як: «Екстрасенс», «Побачення у Вегасі», «Фотографія», «Скажене весілля 2» та «Морена». Наталія Глоба зізналася, що дуже любить працювати з режисером Максимом Мехедою, у якого вона знімалася в серіалах «Жіночі секрети» та «Сукня з маргариток». Зйомки в цих проєктах, попри те, що в неї в них були невеликі ролі, актриса згадує з особливою теплотою.

«У серіалі «Жіночі секрети» я у 26 років грала 16-річну дівчину-студентку. Класно було згадати себе в такому віці, заново відкрити в собі цей юнацький максималізм. Тільки кіно може зробити тобі такий подарунок та повернути тебе в роки дитинства», – розповіла НАТАЛІЯ ГЛОБА.

 

Доленосною для актриси стала лінійна роль у багатосерійному телесеріалі «Хамелеон», де вона перевтілилася на екрані в чесну та принципову слідчу Оксану Чуйко.

«Роль мені була цікава тим, що ця героїня – мій повний антипод. Я «збирала» цей образ з маленьких шматочків. На деякі речі ми з нею маємо однаковий погляд, але внутрішньо ми дуже несхожі. Вона гіперболізовано чесна людина, дуже сувора, яка завжди діє за законом та по совісті. В реальному житті ми інколи допускаємо помилки, інколи поступаємося своїми принципами. Вона – ні. Вона справжній борець за справедливість, яка вимушена жити за загольноприйнятими в поліцейському суспільстві законами. Попри це, все одно намагається чинити правильно. А ще цей проєкт став для мене дійсно доленосним. Саме на його зйомках я познайомилися з чудовим режисером Володимиром Карпичевим, за якого саме 17 квітня  виходжу заміж», – поділилася НАТАЛІЯ ГЛОБА.

 

Зараз Наталія Глоба знімається в одній з головних ролей у повнометражному фільмі режисера та сценариста Саші Литвиненка «Добре, що мама не знає». Ця стрічка складається з чотирьох новел, кожна з яких присвячена одному з членів великої сім'ї. Перші три новели розповідають історію двох братів: діджея, який торгує наркотиками, і талановитого айтішника, що хоче помститися за свою дівчину, та їх сестри  – акторки театру, яка постійно потрапляє в якісь неприємні історії. У четвертій новелі в логічне завершення збирається все, що сталося в попередніх частинах, та розкривається історія мами головних героїв. Прем’єра фільму очікується на початку 2022 року, і вже відомо, що його мають намір придбати для прокату в інших країнах.

«За жанром – це комедія з елементами бойовика та легкого хорора. Я не можу розкривати деталі сюжету, але скажу, що моя героїня – це один з тих персонажів, який присутній протягом усього фільму. З неї починається історія й вона ставить останню крапку у фіналі», – розповідає Наталія про цю свою роботу.

 

Редакція VGL Cinema щиро вітає Наталію з днем народження та весіллям, бажаємо, щоб робота в кіно робила їй несподівані приємні подарунки та приносила справжнє задоволення.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Лариса Семирозуменко

13 квітня свій день народження відзначає українська актриса театру і кіно, режисерка та педагогиня Лариса Семирозуменко. Вона народилася в Будапешті у сім’ї військового. Згодом її батька перевели служити в Ригу (Латвія), де Лариса провела все дитинство й закінчила середню школу. В Україну Лариса Семирозуменко приїхала у віці 19 років. Тут вона вивчала театрознавство, режисуру та акторську майстерність у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, у якому зараз працює старшою викладачкою.

13.04.2021
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Володимир Пантелюк

14 квітня народився український актор театру і кіно Володимир Пантелюк. Після закінчення в місті Калуш Коледжу культури і мистецтв актора запросили до Музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича, де за три роки він зіграв багато різнопланових ролей. Далі Володимир Пантелюк вирішив отримати ще одну освіту і вступив до Київського університету культури і мистецтв, де здобув кваліфікацію режисера драматичного театру і актора. Зараз Володимир працює в театрі ім. Івана Франка та активно знімається в кіно.

14.04.2021
об 10:23

Новини

Дні народження зірок: Валерія Рева

15 квітня 1992 року в Києві народилася українська акторка театру та кіно Валерія Рева. Освіту Валерія здобула в акторській школі Лондонського університету Святого Мартіна та в Харківському національному університеті мистецтв ім. Івана Котляревського, після закінчення якого у 2015 році деякий час працювала в Київському театрі російської драми ім. Лесі Українки. Зараз актриса знімається в кіно та грає в театрі «Сузір’я» у виставі «Сни Аліси».

15.04.2021
об 10:23

Новини

Дні народження зірок : Анастасія Сегеда

16 квітня 1992 року в Слов'янську народилася українська актриса театру та кіно Анастасія Сегеда. У 2016 році Анастасія закінчила навчання в Київському міжнародному університеті за спеціальністю «Актриса театру і кіно» і того самого року здобула свою першу нагороду – приз за «Найкращу жіночу роль» на IX Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва HOMO LUDENS у місті Миколаїв. Зараз актриса працює в театрі «PostPlayТеатр», а ще знімається в кіно та серіалах. Серед її театральних робіт можна виокремити виставу «Дєвочкі-дєвочкі» про жінок на війні, а на телеекранах глядачі могли бачити Анастасію в серіалах «Лікар Ковальчук 2», «Консультант», «Слід», «Роман з детективом» та «Холодна м’ята».

16.04.2021
об 10:03