Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Денис Шевченко

30.04.2021
об 10:13
Автор: Віталій Баранник

30 квітня народився український актор театру та кіно Денис Шевченко. Напередодні дня народження актора ми зв’язалися з ним, аби привітати з майбутнім святом та поговорити про його творчий шлях.

 

Як виявилось, акторську професію Денис Шевченко вибрав усвідомлено, але йшов до неї досить довго. Вищу освіту він здобув у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Фінанси і кредит». Згодом вирішив, що хоче професійно займатися саме акторською діяльністю.

«Сфера емоцій мене завжди приваблювала, тому я почав навчатися цій професії на акторських курсах. Після звільнення з армії відкрив невеличку кав’ярню, щоб цей бізнес приносив мені якісь гроші, а сам навчався. Вивчав акторську майстерність у різних театральних студіях. Потім вступив до Інституту культури як вільний слухач. Загалом я витратив на вивчання специфіки акторської професії 7 років. Згодом навіть відкрив власну школу акторської майстерності», – розповів про свій шлях до акторської професії ДЕНИС ШЕВЧЕНКО.

 

Зараз Денис досить часто знімається в кіно. У його творчому доробку акторські роботи в серіалах «Виходьте без дзвінка 4», «Сага», «Слід», «Звонар», «Кріпосна», «Та, що бачить завтра» та інших.

 

 

З-поміж своїх ролей актор виділяє роботу в повнометражному фільмі Ярослава Лодигіна «Дике поле», який зняли за мотивами роману Сергія Жадана «Ворошиловград». 

 

«Мені дуже сподобалося на цьому проєкті працювати з режисером. Я грав адвоката одного з головних бандитів. Коли ми знімали сцену з моїм героєм, то репетирували її пів дня. Ярослав кожного разу ставив мені завдання трохи по-іншому. Я вже почав трохи нервуватися, думав, можливо, щось не так роблю, що ніяк не можу зіграти так, як хоче режисер. Потім у нас була перерва на обід. І після перерви Ярослав до мене підходить і каже: «Денисе, не хвилюйся. Я взяв тебе на цю роль, тому що ти на неї підходиш, ти талановитий актор. А зараз іди й зіграй цю роль, як сам хочеш». І я зрозумів, що він під час репетиції просто розширив мій діапазон, показав мені, як можна по-різному зіграти цього героя. Я вийшов на майданчик і зіграв так, як мені хотілося, показав цього героя так, як я його відчуваю», – поділився враженнями про свій досвід роботи з Ярославом Лодигіним ДЕНИС ШЕВЧЕНКО.

 

 

Також актор виконав одну з головних ролей у короткометражному фільмі «Схрон», який вже отримав премію на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість», а зараз номінований на Національну премію «Золота Дзиґа».

Кадр із фільму «Схрон»

 

«Це була дипломна робота Оксани Войтенко. Я спочатку повинен був грати у фільмі другорядну роль. Коли ми вже все відзняли, Оксана подивилася на матеріал і вирішила перезняти фільм та запропонувала мені головну роль. І ми почали перезнімати. Працювали по 14-15 годин на день у 20-тиградусні морози. Знімали на кіностудії Довженка. Ставили обігрівачі, щоб хоч якось зігрітися. Та й сам матеріал – дуже складний. Тому готуватися до ролі було важко», – зазначає ДЕНИС ШЕВЧЕНКО.

 

Редакція VGL Cinema вітає Дениса Шевченка з днем народження, бажаємо нових творчих успіхів.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Віра Климковецька

21 квітня 1988 року в Харкові народилася українська акторка театру та кіно Віра Климковецька. Напередодні дня народження актриси ми зв’язалися з нею, щоб привітати з майбутнім святом, та попросили розповісти про свій творчий шлях і найцікавіші для неї роботи в кіно.

21.04.2021
об 12:35

Новини

Дні народження зірок: Катерина Котова

23 квітня свій 32-й день народження відзначає українська кіноактриса Катерина Котова, відома за ролями у багатьох фільмах та серіалах: «Врятувати маму», «Не жіноча робота», «Шість», «Перетинаючи межу», «Плата за порятунок», «Лікар Ковальчук», «Пес», «Жіночий лікар» та інших.

23.04.2021
об 10:02

Новини

Дні народження зірок: Юрій Кухаренко

27 квітня 1981 року в Литві народився актор театру та кіно Юрій Кухаренко. У 12 років, Юрій переїхав з батьками в Україну до міста Охтирка Сумської області. В сім’ї хлопця причетних до сфери культури не було, а Юрій хотів стати артистом ще з дитинства. Брав участь у шкільних творчих заходах та грав у КВК. Однак після школи не наважився вступити до театрального вишу. Натомість відслужив у армії, випробував себе в кількох професіях, а згодом вирішив реалізувати свою мрію. Спочатку відвідував акторські курси, протягом року працював у театрі монтувальником сцени. І лише після цього Юрій Кухаренко вступив на факультет театрального мистецтва (майстерня В. І. Зимньої) Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

27.04.2021
об 10:50

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Гіренкова

29 квітня в Києві народилася українська актриса театру і кіно Анастасія Гіренкова. Почавши зніматися ще в дитячому віці, Анастасія Сергіївна і зараз залишається однією з найбільш затребуваних актрис в Україні, а кількість зіграних нею ролей у кіно вже давно перевалила за сотню.

29.04.2021
об 10:40