Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Антон Бухов

20.04.2021
об 11:21
Автор: Віталій Баранник

20 квітня 1987 року в Дніпрі народився український кіноактор Антон Бухов. Як зізнається Антон, актором він мріяв стати з дитинства, але після закінчення школи вступив до Дніпропетровського університету економіки і права ім. А. Нобеля. Після його закінчення вирішив таки здійснити свою мрію і подав документи до театрального вишу. У 2011 році він був прийнятий на 2 курс акторського факультету Київського міжнародного університету. У 2014 році перейшов на 5-й курс Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

 

 

Зніматися в кіно Антон Бухов почав під час навчання акторській професії: перший свій епізод він зіграв у серіалі «Джамайка» і за роки свого студентства встиг ще попрацювати в кількох проєктах. Зараз на рахунку актора кілька десятків зіграних ролей у відомих серіалах: «Звонар», «Інше життя Анни», «Пристрасті по Зінаїді», «Укус вовчиці», «Відморожений», «Голос з минулого», «Виходьте без дзвінка», «Слідчий Горчакова», «Швидка допомога» та інших. Антон Бухов зізнається, що знаковим у творчому плані для нього став серіал Оксани Байрак «Нічого не трапляється двічі», після якого його доволі часто почали запрошувати в різні проєкти.

 

«У цьому серіалі я зіграв оперативника. Роль невелика, але це був досить цікавий досвід, після якого в мене почалася досить активна у творчому плані смуга в житті. Нещодавно я закінчив роботу в ще одному серіалі Оксани Байрак, який скоро вийде на екрани. Знову зіграв оперативника. Мені подобається працювати з професіоналами, а Оксана не тільки великий професіонал, але і справжній трудоголік. І цю свою харизму трудоголіка вона передає кожному артистові. З нею можна просто пройтися по майданчику, просто поговорити, і ти відразу «загоряєшся», хочеш зробити свою роботу максимально добре», – розповів АНТОН БУХОВ.

 

 

Антон зізнається, що для нього більше значення має можливість попрацювати з талановитими режисерами, у проєктах яких він згоден зіграти навіть невеликий епізод. Наприклад, однією зі своїх акторських удач він вважає роботу в фільмі Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги», де актор зіграв невелику роль журналіста з ДНР.

«Я до цього знав Ахтема тільки за акторськими роботами, і тому він став для мене справжнім відкриттям як режисер. Ти з ним просто розмовляєш і розумієш, як тобі потрібно зіграти свою роль. І навіть не зіграти, а прожити її», – підкреслює АНТОН БУХОВ.

 

 

Попри те що актор може похвалитися досить великою фільмографією, головним для себе він вважає проєкт телеканалу Інтер «Речовий доказ» («Вещдок»), у якому вже кілька років грає керівника опергрупи з Дніпра.

«Я сам родом з Дніпра, і вже тому вважаю цю роль для себе однією з найближчих. Знаю, що серії з моєю участю, які присвячені історіям, пов'язаним з Дніпром, у нас в місті дивляться багато людей. Для мене це стало стимулом розвиватися далі й якісніше виконувати свою роботу. В цьому проєкті я задіяний три роки, і зараз для мене це найбільша і найзначущіша роль. «Вещдок» дійсно дивляться в усьому світі. Знаю це тому, що отримую листи і повідомлення в інтернеті від глядачів з багатьох країн, які бачили якісь епізоди цього проєкту в ютубі», – розповідає АНТОН БУХОВ.

 

Редакція VGL Cinema вітає Антона з днем народження та бажає йому й надалі отримувати ролі в проєктах талановитих режисерів.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Валерія Рева

15 квітня 1992 року в Києві народилася українська акторка театру та кіно Валерія Рева. Освіту Валерія здобула в акторській школі Лондонського університету Святого Мартіна та в Харківському національному університеті мистецтв ім. Івана Котляревського, після закінчення якого у 2015 році деякий час працювала в Київському театрі російської драми ім. Лесі Українки. Зараз актриса знімається в кіно та грає в театрі «Сузір’я» у виставі «Сни Аліси».

15.04.2021
об 10:23

Новини

Дні народження зірок : Анастасія Сегеда

16 квітня 1992 року в Слов'янську народилася українська актриса театру та кіно Анастасія Сегеда. У 2016 році Анастасія закінчила навчання в Київському міжнародному університеті за спеціальністю «Актриса театру і кіно» і того самого року здобула свою першу нагороду – приз за «Найкращу жіночу роль» на IX Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва HOMO LUDENS у місті Миколаїв. Зараз актриса працює в театрі «PostPlayТеатр», а ще знімається в кіно та серіалах. Серед її театральних робіт можна виокремити виставу «Дєвочкі-дєвочкі» про жінок на війні, а на телеекранах глядачі могли бачити Анастасію в серіалах «Лікар Ковальчук 2», «Консультант», «Слід», «Роман з детективом» та «Холодна м’ята».

16.04.2021
об 10:03

Статті

Дні народження зірок: Наталія Глоба

17 квітня відзначає свій день народження українська актриса театру та кіно Наталія Глоба. Напередодні свята ми поспілкувалися з нею, щоб привітати з прийдешньою подією, і виявилося, що 17 квітня у Наталії буде відразу два свята.

17.04.2021
об 10:11

Статті

Актор Андрій Клименков святкує свій день народження на зйомках серіалу «ПЛУТ»

18 квітня відзначає свій 39-й день народження український актор театру та кіно Андрій Клименков за плечима якого більше 70 різноманітних ролей, зіграних ним у серіалах та фільмах. Навіть свій день народження актор у цьому році відзначає прямо на знімальному майданчику серіалу «ПЛУТ», у якому він грає головну роль. Саме у перериві між зйомками нам вдалося поспілкуватися з Андрієм, щоб привітати його з народинами, та дізнатися про особливості цього проєкту.

18.04.2021
об 12:14