Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

BIG HAND FILMS: неймовiрні «Пригоди S Микола» і партнерів

10.03.2019
об 20:32

Головною різдвяною прем’єрою україни у 2018 році стала стрічка семена горова «Пригоди S Миколая». цей фільм відродив жанр новорічних фільмів у вітчизняному кіно, що не з’являлися на наших екранах протягом десятиліть. Стрічка розповіла про сучасну сім’ю, що вирішила провести святкові дні в затишному карпатському будиночку. Там, серед гір і снігів, дітям із цієї родини пощастило зустріти справжнього Святого Миколая. Та, як виявилося, під строкатим кожухом різдвяного добродія крився звичайнісінький крадій. Щоб протистояти підступному злодію, діти об’єдналися з друзями й застосували всю свою кмітливість.
Не менш захоплюючим, ніж сюжет «Пригоди S Микола», видався й сам процес створення стрічки. Про те, як розроблялася ідея кінокартини, з VGL cinema поділилася її продюсер Марія Каель, а результати прокату фільму прокоментував голова держкіно Пилип Іллєнко. Також про особливості просування стрічки та вигоду від співпраці розповіли представники компаній «Світоч», «Київстар», «Укрпошта» і concert.ua.

 

 

МАРІЯ КАЕЛЬ, продюсер фільм у та засновниця компані ї BIG HAND FILMS
Усе почалося з ідеї зняти якісне сімейне кіно. Коли ми глибше поринули в розробку   проекту, з’явилася глобальна мета: подарувати українським дітям власного казкового   супергероя. Завдяки підтримці Державного агентства України з питань кіно, нашим   партнерам та всій суперкоманді мету вдалося втілити. Нашим завданням стало   візуалізувати та популяризувати образ Святого Миколая, відродити національні традиції   й тим самим об’єднати покоління. Працюючи над рекламною кампанією фільму, ми уявляли, як уся сім’я збирається разом у кінотеатрі, адже насолода від усвідомлення близькості з рідними – один із найцінніших дарунків зимових свят! Ми створили чотири постери. Для промоції стрічки використовували так звану «модель 360».Спершу ми склали детальний портрет нашої цільової аудиторії, вивчали її характер та звички. Потім знаходили відповідні меседжі та канали комунікації, і, зрештою, нам вдалося: на сеанси приходили великими родинами, також нерідко дивилися фільм цілими класами. Урамках рекламної кампанії кінокартини ми створили сайт S Миколая, на якому діти могли дізнатися про спеціальні події за участі чарівника та надіслати йому листа. Листи ми отримували здебільшого від дітей молодшого шкільного віку, але траплялися й дорослі. Зокрема, були батьки,  які писали про те, чого б вони побажали для своїх дітей. Кожному, хто надіслав лист, S Миколай відправив приємний подарунок. Окрім звичного прес-туру ми брали участь у масштабних соціальних подіях і самі  ініціювали цікаві заходи. S Миколай вітав дітей з першим вересня, став обличчям чемпіонату з фігурного катання на ковзанах  «Lviv Cup S Mykolay 2019», відкривав нашим фільмом новий кінотеатр «Батерфляй-Нивки» та головну  ялинку міста Львова.

 


У грудні ми разом з партнерами відчинили двері святкових резиденцій  S Миколая в центрі Києва та Львова. У фільмі використовували продакт-плейсмент. Для нас, як і для більшості наших партнерів, це був перший такий досвід. Дуже важливо, щоб бренд органічно  існував у кадрі, адже все, що ми бачимо у фільмі, відіграє свою роль, кожна річ виконує свою функцію  та несе інформацію. Тому, обираючи партнерів, ми насамперед звертали увагу на ідеологію та цінності компанії – вони мали цілком збігатися з тими, які демонструє наш фільм. У розпал рекламної кампанії ми намагалися відшукати й ефективно застосувати ресурси копромоушена. «Пригоди S Миколая» став першим українським новорічним фільмом для всієї родини. На своїх сторінках у соцмережах його рекомендував до перегляду Уряд України. Для нас це важливий показник того, що ми дійсно зробили щось вартісне та важливе для наших рідних дітей. Наша команда пройшла великий шлях, але ми розуміємо, що пригоди Миколая тільки починаються. Цього року глядач знову побачить та почує Миколая вже з екранів телевізорів, а також стрічка вийде в кінотеатральну дистриб’юцію в Польщі. Крім того, наразі ведемо перемовини з іншими країнами світу.


 

 

ЮРІЙ ЧОРНЕНЬКИЙ, начальник департаменту маркетингових комунікацій компанії «Київстар»
Запорука успіху інтеграції бренда в кінострічку – це нативність. Сценарне вплетення візуальних образів або вербальних згадок про бренд має відбуватися в моменти емоційного підйому, у контрапунктах. В ідеалі ваш продукт або продуктова перевага повинні стати невід'ємною частиною мізансцени, щоб, вилучивши бренд, історія перестала працювати належним чином. Наприклад, у «Пригодах S Миколая» головна героїня, яку зіграла Маша Єфросиніна, як б'юті-блогер, повинна була постійно відстежувати модні тренди та вести трансляції. У результаті переїзду в Карпати героїня стає відірваною від свого звичного життя і єдина невидима нитка, яка пов'язує її зі світом моди, – 4G від «Київстар». І ще – важливо не перейти межу з проявами, щоб у глядачів не виникло реакції відторгнення. Результати партнерства перевершили наші очікування. Це стало можливим насамперед завдяки титанічній роботі та завзяттю команди, яка працювала над фільмом. Бажання змінити світ на краще, зробити казку для малюків і батьків надихнуло й нашу команду. Безумовно, в українського кіно попереду довгий шлях, але ми вже зараз бачимо перші успішні проекти. А з часом, упевнений, їх буде ще більше.

 

 

ТЕТЯНА ТИЩЕНКО, менеджер групи товарів ТМ «Світоч»
Нам було важливо вибудувати пряму асоціацію свята Святого Миколая зі Світоч, особливо в рідному для Світоча® Західному регіоні. Це була головна ідея як інтеграції у фільм, так і рекламної та промопідтримки. Усі заходи мали сімейний характер. Особливо вдалою ідеєю для нас виявилися резиденції Святого Миколая у Києві та Львові. Відвідуваність була навіть вищою, ніж наші очікування завдяки високому новинному покриттю, яке побудувало знання про резиденції і привернуло туди багато сімей з дітьми. Сам образ S Миколая з фільму дуже гармоніює з брендом Світоч і був вдало нами інтегрований не тільки у святкові рекламні матеріали – він став головним героєм наших різдвяних подарункових наборів.

 

 

IВАН ГРИНЧУК, старший бренд-менеджер Nestle
Продакт-плейсмент однозначно є дуже цікавим і перспективним видом реклами за умови, що бренду вдається знайти саме той фільм,  інтеграція з яким дозволить донести потрібне повідомлення бажаній аудиторії. При цьому важливо, щоб інтеграції бренда були одночасно органічні та помітні, з одного боку, але при цьому не викликали роздратування. Але справжня магія відбувається, коли бренд і фільм  оділяють однакові цінності й погляди, саме в синергії і партнерстві між брендом і фільмом можна домогтися максимального ефекту. родакт-плейсмент у фільмах для нас нестандартний вид реклами, і раніше ми не мали досвіду роботи з ним. Коли команда проекту «Пригоди S Миколая» запросила нас бути спонсорами, ми дізналися деталі майбутнього фільму, заплановані охоплення та підтримку й прийняли рішення спробувати. Ключову роль для нас відіграло те, що і Світоч®, і фільм «Пригоди S Миколая» розділяють сімейні цінності й підтримують бажання їх зміцнити, адже не дарма слоган Світоч «Щастя бути разом».

 

ДМИТРО ЧІНЬ, співвласник і директор з маркетингу Concert.ua
Це був наш перший досвід продакт-плейсменту в повний метр. Ми шукали можливість гармонійно інтегрувати бренд в український фільм і показати ключову цінність і емоцію, пов'язану з брендом. Проект «Пригоди S Миколая» ідеально підійшов нам за аудиторією й періодом прокату. Також ми вірили в команду творців. Вважаємо досвід успішним, а інвестиції ефективни ми, з огляду на досягнуте охоплення аудиторії і контекст інтеграції.

 БОРИС ЦОМАЯ, директор з бренд-маркетингу АТ «Укр пошта»
У рамках маркетингової та рекламної діяльності в новорічний період «Укрпошта» здійснює велику кількість різнопланових активностей. Ідея з продакт-плейсментом бренда «Укрпошта» у фільмі «Пригоди S Миколая» виявилася надзвичайно привабливою та органічною саме через високі маркетингові показники майбутньої стрічки, і, що головне, ці прогнози здебільшого справдилися. Разом із командою творців фільму та іншими партнерами ми підійшли до співпраці нестандартно, розробивши цілісну різнопланову кампанію. Активності були креативними: випущено державну поштову марку із зображенням головного героя фільму та організовано резиденцію S Миколая у холі київського Головпоштамту. Відкриття резиденції відбулося за участю творців фільму, акторів і, звісно, самого Миколая. Відповідно до наших даних резиденцію S Миколая у Києві відвідали декілька тисяч людей. Також бренд «Укрпошта» був представлений і в усіх рекламних носіях та матеріалах, що використовувались у масштабній промокампанії фільму. Таким чином ми реалізували всі пункти, що були заплановані в рамках нашої співпраці, і залишилися дуже задоволені цим партнерством.

 

 

ПИЛИП ІЛЛЄНКО, голова Держкіно
Це був перший фільм у такому жанрі, створений за підтримки Держкіно, і взагалі вперше в історії новітнього українського кіно спеціально до зимових свят у прокат вийшла різдвяна комедія. Ця кінокартина планувалася для сімейного перегляду, для глядачів усіх вікових категорій, і отриманий результат свідчить про значний глядацький потенціал кіно такого жанру. Загальний боксофіс «Пригод S Миколая» становить майже 9 млн грн. Вважаю, це непоганий результат. Тепер на фільм чекає подальше життя на телебаченні та цифрових носіях.