Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Амурні вихідні: Три непересічні кіноісторії кохання від Бенуа Жако

12.02.2021
об 18:27
Автор: Daniela Gilmore

У світі багато людей перебувають у стані закоханості. У дитинстві це почуття здається простим і виключно приємним доповненням нашого життя, проте з кожним роком та черговою закоханістю ми розуміємо, що не все так легко й однозначно, як могло раніше здаватись. Головна героїня Керрі Бредшоу говорила, що зізнатись у коханні не складно, тому що труднощі починаються потім. І якими б не здавались її відносини чарівними на початку 2000-х, у наш же час їх часто критикують не лише психологи, а й багато звичайних людей. Проте просто судити про «правильність» відносин можна лише у тому випадку, якщо вони не ваші. У іншому ж випадку кожен починає розуміти, що кохання, як і життя, досить неоднозначна річ.

 

Бенуа Жако - французький кінорежисер і сценарист

 

Поки сотні фільмів створюються до Дня Святого Валентина, які романтизують та ідеалізують це непросте почуття нашого життя, французький режисер Бенуа Жако присвятив практично весь свій творчий шлях, розповідям непересічних історій кохання. VGL cinema пропонує переглянути під час цих амурних вихідних декілька неординарних, проте романтичних стрічок.


«Повернення до коханої»


Бенуа Жако починав свій творчий шлях з посади асистента режисера, після чого він почав пробувати свої сили у сценарній майстерності, а вже потім став режисером власних фільмів. До його транзитного періоду творчості належить стрічка «Повернення до коханої», сценарій до якої він писав, а режисером виступив Жан-Франсуа Адам. Історія розповідає про болісний розрив відносин піаніста Жульєна з його дружиною на ім’я Жанна, яку він ніколи не переставав любити. Проте жінка вирішила йти далі та вийшла заміж за німця Штефана, що вибило з рівноваги вразливого музиканта, який понад усе прагнув її повернути. Від ревнощів чоловік йде не лише на страшні злочини, а й намагається у всьому звинуватити та підставити свого суперника. Однак, хто знає до чого приведе така його ірраціональна та саморуйнівна поведінка.


«Вілла Амалія»


Хоч режисер і став відомим завдяки своїй історії про неоднозначний трикутник кохання у фільмі «Крила голубки», який ще часто намагались відтворити інші митці, проте більш цікавою та заплутаю виглядає ситуації, яка була покладена в основу сюжету стрічки «Вілла Амалія». Головна героїня, як і в попередньо згаданій роботі Жако, була піаністкою та мала проблеми у відносинах зі своїм супутником. Вона випадково стає свідком поцілунку свого ж чоловіка з іншою жінкою, тоді ж робить досить логічний висновок, що її стосункам прийшов кінець. Тоді ж вона досить вчасно зустрічає свого давнього знайомого на ім’я Жорж, з яким спочатку відправляється на вечерю, а потім і в далеку подорож. В одному з місць, де вони зупинились, а саме на Віллі Амалія в Італії, жінка вирішує випробувати свої сили і час від часу збільшує дистанцію своїх запливів якомога далі в океан.


«Щоденник покоївки»


Однією з найбільш визначних робіт вже нашого часу стала стрічка «Щоденник покоївки», яку було представлено на Одеському міжнародному кінофестивалі. Сюжет розгортається на фоні Франції XIX століття, коли не всі люди за своїм соціальним статусом були рівні, а жінки навряд чи мали таку силу власного голосу у суспільстві, як зараз. Історія розповідає про досить норовливу покоївку на ім’я Селестіна, яка завдяки своїй яскравій зовнішності безумовно привертає багато чоловічої уваги. Дівчина покидає рідний Париж і їде працювати на сім’ю поміщиків у провінції. Проте і там її чекають непрості стосунки з новими роботодавцями.


Яким би не був ваш сімейний статус на ці вихідні, чи у будь-який інший день, якою б не здавалася безвихідною ситуація, чи навпаки яким би не було прекрасним ваше особисте життя зараз – важливо спробувати насолоджуватись саме справжнім теперішнім та знаходити любов у кожній секунді життя.

Читайте також:

Новини

КіноКалендар: «Останнє метро» – найуспішніший фільм Франсуа Трюффо

17 вересня 1980 року відбулася прем'єра французького фільму «Останнє метро», що розповідає про життя французької театральної богеми під час німецької окупації. Цей фільм став однією з найуспішніших робіт у кар'єрі режисера Франсуа Трюффо – у Франції його переглянули 3 384 045 осіб, а касові збори в США перевищили 3 мільйони доларів. Кінострічка зібрала величезну кількість престижних нагород у всьому світі й стала абсолютним рекордсменом за кількістю отриманих премій «Сезар». Про ці та інші цікаві факти, пов'язані із цим фільмом, ви дізнаєтеся з нашої традиційної добірки.

17.09.2020
об 14:07

Статті

ТОП-5 фільмів: «Особисто і з любов’ю, Франсуа Озон»

Головний провокатор європейського кіно, який не може встояти, щоб не додати хоч граму особистої історії. Він ніколи не боявся говорити відкрито зі своєю аудиторією про речі, які його хвилювали, натомість увесь світ відповів йому на знак подяки безумовною повагою і любов’ю. Сьогоднішнього іменинника Франсуа Озона називають яскравим представником кінематографа нової хвилі французького кіно. Він є неодноразовим володарем безмірної кількості премій і нагород міжнародних кінофестивалей. І хоч у приватному житті режисер надає перевагу чоловікам, у кіно особливу роль він відводить сильним та неоднозначним жіночім персонажам, з трепетом та особливою симпатією вписуючи їх в різні життєві ситуації.

15.11.2020
об 17:17

Статті

3 філософські фільми від революціонера французького кінематографу

Жан-Люк Годар кинув виклик класичному Голлівуду та типовому французькому кінематографу. Для зйомок деяких сцен він вривався до Лувру разом з акторами, не зважаючи на думку оточуючих точнісінько, як у світ кіномистецтва у 60-х роках XX століття. Жан-Люк Годар сьогодні святкує своє 90-річчя і ні на хвилину не зупиняється у своїй творчій діяльності, вдихаючи життя у кожного героя на заповнених чорнилом сторінках, перетворюючи його на реальну особистість зі своїми історією, думками та переживаннями. Його жага до життя, яка притаманна і більшості з учасників подій, вигаданих теж ним, з кожною секундою наповнює глядача. Ми пропонуємо і вам надихнутися роботами найвпливовішого режисера нової французької хвилі, переглянувши будь-яку з його стрічок, що палають любов’ю до людського буття та самого кіно.

03.12.2020
об 19:45

Статті

Безнадійно закоханий у кінематограф Франсуа Трюффо

Співпраця з Жан-Люком Годаром та безліч статей для журналу Базена «Cahiers du cinéma», який дав поштовх для зародження мрій в одних читачів та розвиток ідей в інших. Здається, що ще з самого 6 лютого 1932 року, коли народився видатний французький режисер та один із засновників «нової хвилі», якого звали ніяк інакше як Франсуа Трюффо не мав іншого призначення у цьому світі як жити, любити і творити лише в ім’я мистецтва кіно, а сам ніколи не противився такій долі, а лише радів їй.

06.02.2021
об 12:12