Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Акторські будні: Що таке FACES HUB?

01.06.2020
об 18:40
Акторські будні: Що таке FACES HUB?

Нещодавно почав працювати проєкт FACES HUB. Його головна мета – допомогти акторам створити індивідуальне портфоліо, яке максимально показуватиме можливі типажі для майбутніх ролей. Авторки проєкту впевнені, що їхня робота допоможе артистам знайти свій сценарій і зіграти героїв, в яких вони вже давно хотіли перевтілитися, а кастинг-директорам зекономити час на пошуки.

Під час карантину актриса та іміджмейкерка Ольга Арутюнян і кастинг-директорка Орина Петрова виходили в прямі ефіри в Інстаграм і робили аналізи портфоліо акторів, які зверталися до них за експертною думкою. Дівчата на прикладі цих добірок пояснювали підписникам і гостю, чому ці фото не працюють на успіх артиста і чому його не помічають під час відбору на кастинги тих проєктів, до яких він би хотів бути залучений.

Ольга Арутюнян
Орина Петрова

«Я, як актриса кіно в якийсь момент зрозуміла, що застрягла в одному типажі. Почала замислюватися, чому мене не кличуть на драматичні ролі і не пропонують грати в інших жанрах, крім як ситком? І в якийсь момент зрозуміла, що єдиний спосіб виправити ситуацію – змінити своє портфоліо. Звичайно, тоді я мріяла, що увійду в кімнату і хтось мені скаже: «Давай змінимо стратегію, зробимо акцент тут і так далі», але в Україні ніхто цим не займається. Довелося робити все самостійно, пройшла курси іміджмейкера, створила нове портфоліо і помітила, що з'явилися перші результати. Мене почали запрошувати на ті ролі, які я б хотіла грати», – поділилася своїм досвідом роботи над портфоліо актриса, авторка ідеї FACES HUB Ольга Арутюнян.

Її колега по проєкту, кастинг-директорка Орина Петрова з власного досвіду знає, наскільки важливо артисту лише за допомогою фотографії передати свій потенціал.

«Як кастинг-директор, я, в першу чергу, дивлюся на фотографії претендентів на роль. У мене стоїть завдання знайти певний типаж і часто, через некоректне портфоліо, я навіть не можу дати шанс людині прийти на кастинг. І все лише, тому що люди ховаються за шаблонними образами, строкатими речами, яскравими макіяжами, грою світла й тіні, глянсовим фотошопом (це той випадок, коли картинка з реальною людиною не має нічого спільного)», – розповіла кастинг-директорка Орина Петрова.

Побачивши глибину проблеми дівчата вирішили розвивати проєкт FACES HUB поза межами Інстаграму. Коли карантинні обмеження скасують, вони разом з командою фотографів, відеографів і художників по гриму почнуть допомагати акторам створювати промовисті і більш виразні портфоліо і відеовізитівки.

«Кіноіндустрія – це бізнес, щоб він був успішним ми повинні навчитися економити час кастинг-директорів, режисерів і всієї знімальної групи в цілому. Портфоліо, відеовізитівка і резюме повинні бути цілісними і розкривати межі особистості ще до зустрічі на пробах», – пояснює Ольга Арутюнян.

Отже, як же відбувається взаємодія актора з FACES HUB’ом? Кастинг-директорка та іміджмейкерка розробляють стратегію позиціювання кіноактора і керують всім процесом - від моменту знайомства до фінальних стадій роботи з фото- і відеоматеріалами.

«Мені хочеться вірити, що за допомогою правильного підходу до образу ми зможемо допомогти моїм колегам, побачити сильні сторони акторів і типажі, в яких вони дійсно можуть проявити себе на екрані», – резюмує Орина Петрова.

 

Читайте також:

Девід Лінч в ізоляції розповідає про погоду і публікує чорно-білу «Пожежу»
Новини

Девід Лінч в ізоляції розповідає про погоду і публікує чорно-білу «Пожежу»

Під час вимушеного карантину через пандемію коронавірусу Девід Лінч опановує ютуб. Загалом із середини травня, відколи він почав вести власний канал «David Lynch Theater», глядачі бачили там лише щоденні прогнози погоди. Але 20 травня знаменитий американський кінорежисер, музикант, художник і актор виклав на каналі чорно-білу анімаційну короткометражку FIRE (POZAR).

23.05.2020
об 11:24

Пандемії коронавірусу не витримала навіть «Американська історія жахів»
Новини

Пандемії коронавірусу не витримала навіть «Американська історія жахів»

Через зупинку роботи кіноіндустрії, не змогла вчасно приступити до зйомок команда 10-го сезону серіалу Райана Мерфі та Бреда Фелчака «​​​​​​​Американська історія жахів». Через що прем’єру на телеканалі FX перенесено на 2021 рік.

28.05.2020
об 14:42

Star Media School проведе курс-практикум для акторів
Новини

Star Media School проведе курс-практикум для акторів

​​​​​​​Оголошено набір на практичний курс для акторів, які хочуть отримувати ролі в кіно, від Star Media School. Лектором стала відома в кіноіндустрії кастинг-директорка Алла Самойленко.

29.05.2020
об 15:10

Новини

Карантин у Голлівуді: Самоізоляція надихнула Мартіна Скорсезе на короткий метр

Голлівудський актор Мартін Скорсезе зняв короткометражну стрічку про свою самоізоляцію для телеканалу BBC, про це повідомило видання The Hollywood Reporter.

29.05.2020
об 17:35