Трейлери та відео
Популярні пости
Нещодавно почав працювати проєкт FACES HUB. Його головна мета – допомогти акторам створити індивідуальне портфоліо, яке максимально показуватиме можливі типажі для майбутніх ролей. Авторки проєкту впевнені, що їхня робота допоможе артистам знайти свій сценарій і зіграти героїв, в яких вони вже давно хотіли перевтілитися, а кастинг-директорам зекономити час на пошуки.
Під час карантину актриса та іміджмейкерка Ольга Арутюнян і кастинг-директорка Орина Петрова виходили в прямі ефіри в Інстаграм і робили аналізи портфоліо акторів, які зверталися до них за експертною думкою. Дівчата на прикладі цих добірок пояснювали підписникам і гостю, чому ці фото не працюють на успіх артиста і чому його не помічають під час відбору на кастинги тих проєктів, до яких він би хотів бути залучений.
«Я, як актриса кіно в якийсь момент зрозуміла, що застрягла в одному типажі. Почала замислюватися, чому мене не кличуть на драматичні ролі і не пропонують грати в інших жанрах, крім як ситком? І в якийсь момент зрозуміла, що єдиний спосіб виправити ситуацію – змінити своє портфоліо. Звичайно, тоді я мріяла, що увійду в кімнату і хтось мені скаже: «Давай змінимо стратегію, зробимо акцент тут і так далі», але в Україні ніхто цим не займається. Довелося робити все самостійно, пройшла курси іміджмейкера, створила нове портфоліо і помітила, що з'явилися перші результати. Мене почали запрошувати на ті ролі, які я б хотіла грати», – поділилася своїм досвідом роботи над портфоліо актриса, авторка ідеї FACES HUB Ольга Арутюнян.
Її колега по проєкту, кастинг-директорка Орина Петрова з власного досвіду знає, наскільки важливо артисту лише за допомогою фотографії передати свій потенціал.
«Як кастинг-директор, я, в першу чергу, дивлюся на фотографії претендентів на роль. У мене стоїть завдання знайти певний типаж і часто, через некоректне портфоліо, я навіть не можу дати шанс людині прийти на кастинг. І все лише, тому що люди ховаються за шаблонними образами, строкатими речами, яскравими макіяжами, грою світла й тіні, глянсовим фотошопом (це той випадок, коли картинка з реальною людиною не має нічого спільного)», – розповіла кастинг-директорка Орина Петрова.
Побачивши глибину проблеми дівчата вирішили розвивати проєкт FACES HUB поза межами Інстаграму. Коли карантинні обмеження скасують, вони разом з командою фотографів, відеографів і художників по гриму почнуть допомагати акторам створювати промовисті і більш виразні портфоліо і відеовізитівки.
«Кіноіндустрія – це бізнес, щоб він був успішним ми повинні навчитися економити час кастинг-директорів, режисерів і всієї знімальної групи в цілому. Портфоліо, відеовізитівка і резюме повинні бути цілісними і розкривати межі особистості ще до зустрічі на пробах», – пояснює Ольга Арутюнян.
Отже, як же відбувається взаємодія актора з FACES HUB’ом? Кастинг-директорка та іміджмейкерка розробляють стратегію позиціювання кіноактора і керують всім процесом - від моменту знайомства до фінальних стадій роботи з фото- і відеоматеріалами.
«Мені хочеться вірити, що за допомогою правильного підходу до образу ми зможемо допомогти моїм колегам, побачити сильні сторони акторів і типажі, в яких вони дійсно можуть проявити себе на екрані», – резюмує Орина Петрова.
23.05.2020
об 11:24
28.05.2020
об 14:42
29.05.2020
об 15:10
29.05.2020
об 17:35