Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Акторська майстерність: Інтенсив «Я – актор. Нові обличчя» у Дніпрі

26.08.2021
об 21:20

14 акторів із Дніпра вправно впоралися з першим етапом відбору від проєкту Star Media School, що проходить за підтримки Українського культурного фонду. Під час онлайн-блоку вони показали себе якнайкраще, тож потрапили на триденний інтенсив «Я – актор. Нові обличчя». У перший день учасники познайомилися з акторкою Ларисою Яценко, яка провела для них тренінг, що включав у себе серію вправ, а також розібрала сцени, які вони гратимуть під час роботи з режисером Романом Бровко.

 

В перший день учасники інтенсиву познайомилися між собою й не в останню чергу завдяки техніці акторської майстерності, яка допомагає встановити контакт і довіру між партнерами на сцені.

«Коли починаю майстер-класи, тренінги, інтенсиви, вважаю, що людей, перш за все, потрібно подружити між собою настільки, наскільки це можливо в запропонованих обставинах. Моя задача – у найкоротший термін створити ансамбль. Розумієте, і в театрі, і в кіно партнерство – це дуже важливо, саме тому ми першу годину присвятили об'єднанню між собою людей. Мені здається, наразі вони вже в гарному настрої, готові спілкуватися між собою. Так їм легше буде працювати далі – бути партнерами у сценах, допомагати один одному та ставати згуртованішим колективом. Коли ми працюватимемо в етюдних формах на сцені та коли вони зніматимуть із режисером, їм буде легше в тому сенсі, що хлопці та дівчата вже не відчуватимуть між собою конкуренції. Так би мовити, «спорт» піде на другий план і вони зможуть поринути у творчість», – розповіла акторка ЛАРИСА ЯЦЕНКО.

 

Наступним кроком першого дня стала робота із текстом. Учасники інтенсиву разом із Ларисою Яценко розбирали текст сцени із голлувідських фільмів. Звертаючи увагу на стан героїв, мотивацію та логіку їхніх вчинків, динаміку емоцій, відносини між персонажами, встановлення цілей своїх героїв і як досягти цих емоційних станів і впоратися із надзадачами персонажа та актора.

 

«Під час розбору текстів я акцентуватиму увагу на те, як домогтися того, чого від них хотітиме режисер. Хоча мені складно це передбачити, як і те, як із тою чи іншою задачею справлятиметься ця група акторів, адже всі вони вельми індивідуальні. Однак моє завдання полягає в тому, аби показати їм, як володіти своїм інструментом – тілом, мовним апаратом і ментальним рівнем. На відміну від режисера, який має право вимагати певних результатів, мені важливо підказати їм, у який спосіб можна працювати над персонажем», – пояснила ЛАРИСА ЯЦЕНКО.

 

Далі на групу учасників інтенсиву «Я – актор. Нові обличчя» чекає гра у кадрі під пильним оком режисера Романа Бровка. Після чого актори зустрінуться із кастинг-директоркою Ірмою Царьовою, яка навчить їх просувати себе на ринку.

Нагадаємо, інтенсив «Я – актор. Нові обличчя» наразі проходить у Дніпрі. Триває він протягом трьох днів – з 25 по 27 серпня. Потім акторка, режисер та кастинг-директорка поїдуть в наступні міста, де на них вже чекають.

 

Читайте також:

Інтерв'ю

Олег Сенцов: «Я чітко знаю, чого хочу від акторів»

Вчора, 20 серпня, в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулась творча зустріч з українським режисером і сценаристом Олегом Сенцовим, який відомий глядачам за фільмами “«Гамер», «Номери», «Носоріг» та іншими. Фільм “«Номери» за своєю однойменною п'єсою режисер знімав, перебуваючи у незаконному ув’язненні в російській колонії. Другим режисером стрічки виступив Ахтем Сеітаблаєв. Новий фільм Олега Сенцова «Носоріг» був представлений поза конкурсом Work in Progress секції Film Industry Office 12-го ОМКФ, а також відібраний до конкурсної програми «Горизонти» 78-го Венеціанського кінофестивалю.

21.08.2021
об 10:06

Події

Як пройшла урочиста церемонія Закриття 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю

Вперше в історії Одеського міжнародного кінофестивалю урочиста церемонія закриття відбулась просто неба на Потьомкінських сходах. За результатами глядацького голосування головний приз Одеського міжнародного кінофестивалю – Ґран-Прі – отримав фільм Катерини Горностай «Стоп-Земля». Загалом саме ця стрічка отримала найбільшу кількість нагород.

22.08.2021
об 15:28

Новини

Акторський курс від Star Media School пройде у Дніпрі

З 25 по 27 серпня у Дніпрі пройдуть практичні заняття навчального інтенсиву «Я – актор. Нові обличчя». Актриса Лариса Яценко, кастинг-директор Ірма Царьова і режисер Роман Бровко розкажуть, як ефективно проходити кастинги, працювати перед камерою, комунікувати з режисером та розкрити свій акторський потенціал.

24.08.2021
об 17:55

Новини

Презентація проєктів і шоукейсів на Script & Cast Pitch 2021

29 серпня у Києві відбудеться нетворкінгова подія для акторів, сценаристів, режисерів, продюсерів, кастинг-директорів і агентів – Script & Cast Pitch 2021.

25.08.2021
об 15:06