Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Актор Андрій Клименков святкує свій день народження на зйомках серіалу «ПЛУТ»

18.04.2021
об 12:14
Автор: Віталій Баранник

18 квітня відзначає свій 39-й день народження український актор театру та кіно Андрій Клименков за плечима якого більше 70 різноманітних ролей, зіграних ним у серіалах та фільмах. Навіть свій день народження актор у цьому році відзначає прямо на знімальному майданчику серіалу «ПЛУТ», у якому він грає головну роль. Саме у перериві між зйомками нам вдалося поспілкуватися з Андрієм, щоб привітати його з народинами, та дізнатися про особливості цього проєкту.

 

 

Народився Андрій у Полтаві і саме в цьому місті в 2004 році закінчив факультет економіки і менеджменту Полтавського університету споживчої кооперації України. Другу освіту він отримав як актор драматичного театру у майстра Биченко Нінель Антонівни у Київському національному університеті культури і мистецтв, який закінчив у 2009 році. Андрій є актором «Дикого театру», крім того він активно знімається у фільмах та серіалах, а кількість його ролей у кіно вже налічує більш ніж 70 кіноробіт.

Доволі часто акторові пропонують ролі крутих, або, навпаки, поганих хлопців. Вочевидь режисери та продюсери звертають увагу не тільки на його акторські здібності, а й на чудову фізичну форму. Як зізнається Андрій, він все своє життя займається спортом: плаванням, легкою атлетикою, та футболом, тому багато трюків може виконувати у кадрі самостійно, без дублера. Зараз актор знімається у головній ролі у першому сезоні 16-серійного проєкту «ПЛУТ».

«Знімає серіал чудовий режисер Валерій Ібрагімов. Я дуже вдячний за довіру режисеру, всьому департаменту SFERA FILM, та своїй агенції «AБА Студія», що пазл з цією роллю склався. Відчуваю велику відповідальність, бо роль дуже складна. Там майже 40 % відведено на бійки, тому я два тижні практично жив у залі, де відпрацьовував з каскадерами всі постановчі бійки. І зараз всі свої вихідні протягом зйомок я також проводжу з каскадерською командою Stuntalot crew, якій я вдячний за їх професионалізм», – висловив вдячність команді АНДРІЙ КЛИМЕНКОВ.

Також актор зазначив, що для нього велике значення має власний творчий проєкт «Благо_дарю», якому він віддає весь свій вільний час, коли не зайнятий на зйомках, або в інших проєктах.

«У мене є авторський проєкт «Благо_дарю». Я три роки віддав на те, щоб його запустити і зараз над цим проєктом працює ціла команда з режисером Іваном Кравчишиним. Я глибоко вивчав світові, а конкретно американські та російські ринки, і спостерігав як відомі актори проживають кожне слово, кожну подію, кожний поворот матеріалу, написаного автором. Це монологи, вірші, проза. Мені дуже захотілося втілити такий проєкт у життя у нашій країні. І, щоб у цьому проєкті, вже з його розвитком, такі ж Камбербетчі, Макевої, Райкіни, Петрови, та інші, тільки українського походження, народжували свої відверті роботи. В цей проєкт зараз вкладаю свої власні кошти і шукаю додаткові джерела фінансування. Наша історія живе, розвивається і думаю, поступово рухається до телебачення. До нього приєднуються медійні актори, ролики в інтернеті на всіх платформах, де вони розміщенні дивиться все більше людей. Тому я маю надію, що щирість і відвертість кожної нашої роботи не залишить байдужими всіх, хто це зможе побачити», – зазначив АНДРІЙ КЛИМЕНКОВ.

 

Редакція VGL cinema вітає Андрія з днем народження, бажаємо здійснення всіх творчих планів.

Читайте також:

Статті

Знову стати собою: Автобіографічні мотиви у фільмах Чарлі Чапліна

Починаючи з дитячого садочка ми приміряємо на себе різні ролі: котика, сніжинки, зайчика або принцеси. Хтось виростає та забуває про цей досвід, хтось переймає і залишається «принцесою» на все життя, а хтось робить зміну образів своєю професією. Однак, чи так просто жити в одному ампуа, яке встигли полюбити мільйони, але так і не змогли розгледіти звичайну людину за ним. У такий спосіб ми вчимося носити ці маски, як робив це колись Чарлі Чаплін. Відразу згадавши це ім’я з пам’яті виринає образ кумедного чоловіка у костюмі зі смішними вусами та трохи незвичним, але елегантним капелюшком. Проте поглянувши на його фото із життя, небагато хто впізнає відразу легендарного актора, який народився саме цього дня 16 квітня і який точно вартий того, щоб спробувати пізнати його з іншої сторони на більш глибшому рівні, хоч і після того, як він покинув нас.

16.04.2021
об 15:37

Статті

Дні народження зірок: Наталія Глоба

17 квітня відзначає свій день народження українська актриса театру та кіно Наталія Глоба. Напередодні свята ми поспілкувалися з нею, щоб привітати з прийдешньою подією, і виявилося, що 17 квітня у Наталії буде відразу два свята.

17.04.2021
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Валерія Рева

15 квітня 1992 року в Києві народилася українська акторка театру та кіно Валерія Рева. Освіту Валерія здобула в акторській школі Лондонського університету Святого Мартіна та в Харківському національному університеті мистецтв ім. Івана Котляревського, після закінчення якого у 2015 році деякий час працювала в Київському театрі російської драми ім. Лесі Українки. Зараз актриса знімається в кіно та грає в театрі «Сузір’я» у виставі «Сни Аліси».

15.04.2021
об 10:23

Статті

Мудрості життя: режисеру Роману Балаяну 80 років

Митці люблять повторювати цитату про те, що їх мотивує любити мистецтво в собі, а не себе у мистецтві. Творчі люди створють свої шедеври не для того, щоб вихвалятися і милуватися у проміннях слави, а тому, що по-інакшому не уявляють свого життя, адже люблять свою справу понад усе. Саме подібних принципів дотримується сьогоднішній ювіляр Роман Балаян, нові фільми якого не втомлюється чекати українська аудиторія, яка готова дарувати свою безмежну любов за його творчість і людяність.

15.04.2021
об 18:07