Трейлери та відео

Українсько-словацький серіал «Слов’яни» має хороший рейтинг за кордоном
В анімаційної стрічки «Віктор_Робот» з’явився офіційний трейлер

Статті

Статті

Як кіно стало різнобарвним: Перша церемонія «Оскар» у кольорі

Кожен день має свій відтінок, кожна людина обирає колір свого життя, як режисер гамму для свого фільму. У когось виходить так вдало, що більше не сплутаєш його історію більше ні з ким і вона буде варта екранізації фільму для «Оскара», а комусь залишиться лише класичний чорно-білий світ, який згадають лише окремі поціновувачі. І така поетика життя абсолютно не заважає робити свій вибір кожній людини. Однак творці кіно середини 20 століття після успіху першого кольорового тріумфатора кінопремії «Оскар» фільму «Віднесені вітром» вирішили звернути свою увагу на різнобарвні образи на великих екранах. Так з кожним роком все більше кольорових стрічок почали висуватись на премію, а вже у 1966 році 38-ма церемонія вручення нагород Американської кіноакадемії була трансльована у кольорі вперше. Тоді ж переможцями стали стрічки, які не лише своєю різнобарвною картинкою увійшли в історію кіно, але й видатним сюжетом.

18.04.2021
об 17:12

Статті

Актор Андрій Клименков святкує свій день народження на зйомках серіалу «ПЛУТ»

18 квітня відзначає свій 39-й день народження український актор театру та кіно Андрій Клименков за плечима якого більше 70 різноманітних ролей, зіграних ним у серіалах та фільмах. Навіть свій день народження актор у цьому році відзначає прямо на знімальному майданчику серіалу «ПЛУТ», у якому він грає головну роль. Саме у перериві між зйомками нам вдалося поспілкуватися з Андрієм, щоб привітати його з народинами, та дізнатися про особливості цього проєкту.

18.04.2021
об 12:14

Статті

Неповторні почуття: П’ять фільмів із Грузії про кохання

Видатний поет Генріх Гейне писав, що для кохання не існує вчора і воно ніколи не думає про завтра, а «жадібно тягнеться до нинішнього дня, але цей день потрібен йому весь, необмежений, незатьмарений». Проте комусь навіть 24 святкових годин недостатньо, тому грузини, окрім 14 лютого, вирішили відзначати День кохання ще й у середині квітня – 15 числа. І у перший раз такого святкування 1994 року усі газети рясніли написами, що саме представники цієї нації знають найкрасивішу і найвідданішу любов. Хтось може і не погодитись, однак повчитись у грузинських фільмів про справжнє кохання, як проявляти свої щирі почуття, нікому не завадить.

17.04.2021
об 12:37

Статті

Дні народження зірок: Наталія Глоба

17 квітня відзначає свій день народження українська актриса театру та кіно Наталія Глоба. Напередодні свята ми поспілкувалися з нею, щоб привітати з прийдешньою подією, і виявилося, що 17 квітня у Наталії буде відразу два свята.

17.04.2021
об 10:11

Статті

Знову стати собою: Автобіографічні мотиви у фільмах Чарлі Чапліна

Починаючи з дитячого садочка ми приміряємо на себе різні ролі: котика, сніжинки, зайчика або принцеси. Хтось виростає та забуває про цей досвід, хтось переймає і залишається «принцесою» на все життя, а хтось робить зміну образів своєю професією. Однак, чи так просто жити в одному ампуа, яке встигли полюбити мільйони, але так і не змогли розгледіти звичайну людину за ним. У такий спосіб ми вчимося носити ці маски, як робив це колись Чарлі Чаплін. Відразу згадавши це ім’я з пам’яті виринає образ кумедного чоловіка у костюмі зі смішними вусами та трохи незвичним, але елегантним капелюшком. Проте поглянувши на його фото із життя, небагато хто впізнає відразу легендарного актора, який народився саме цього дня 16 квітня і який точно вартий того, щоб спробувати пізнати його з іншої сторони на більш глибшому рівні, хоч і після того, як він покинув нас.

16.04.2021
об 15:37

Статті

Мудрості життя: режисеру Роману Балаяну 80 років

Митці люблять повторювати цитату про те, що їх мотивує любити мистецтво в собі, а не себе у мистецтві. Творчі люди створють свої шедеври не для того, щоб вихвалятися і милуватися у проміннях слави, а тому, що по-інакшому не уявляють свого життя, адже люблять свою справу понад усе. Саме подібних принципів дотримується сьогоднішній ювіляр Роман Балаян, нові фільми якого не втомлюється чекати українська аудиторія, яка готова дарувати свою безмежну любов за його творчість і людяність.

15.04.2021
об 18:07

Статті

Історія завзятості і надії: Чому біографічні фільми про Террі Фокса – більше, ніж кіно

Часом тяжко зранку вставати з ліжка, коли будильник не прагне «помовчати» ще хоча б п’ять хвилин, а подушка нагадує найніжнішу зефірну хмаринку. І не важливо: чи за день до цього моменту довелось працювати більше, ніж очікувалось, або ж просто сьогодні сонце стало світити трохи тепліше. Навряд чи у таку мить спаде на думку піти на пробіжку чи спробувати встати якомога швидше. Проте існують люди, яким все ж вдається встати не ближче до 10-ї ранку, а о 04:30, щоб розпочати свій день набагато раніше за інших, щоб прожити хоча б трохи більше. Принаймні так може здаватись. Так само як і можна помилково подумати, що усі ті, хто вирішують бігати зранку – апріорі здорові люди, які ніколи не хворіють. Таким здавався 22-річний Террі Фокс, який все життя займався різними видами спорту та показував видатні результати на змаганнях, але у підлітковому віці почув невтішний діагноз – саркома. І, якщо когось це могло вибити з колії та змусити залишитись у стінах лікарні навічно, то тільки не національного героя Канади, який вирішив замість того, щоб бездіяльно сидіти та чекати на диво – самому стати дивом. Так, 12 квітня 1980 року молодий атлет розпочав свій благодійний «Марафон надії», який тривав 143 дні та мав зібрати кошти для боротьби з раком.

12.04.2021
об 19:38

Статті

Весняні вечори з Ель Феннінг: Три стрічки із життєствердним настроєм

Чи відчували ви коли-небуть тиск власних років? Коли суспільство не втомлюється нагадувати про ваш вік або ж у ті моменти, коли дивитеся на голлівудських зірок, які встигли стати відомими та успішними у досить молодому віці. Часом в таких ситуаціях у тіні уваги залишається втрачене дитинство та тяжка праця протягом років. Наприклад, так було із зірками кінофраншизи «Гаррі Поттера» та «Хроніки Нарнії», так сталось і з виконавицею ролі Аврори у фентезійному фільмі «Чаклунка» Ель Феннінг, яка у день свого 23-річчя може не лише влаштувати пишне святкування, але й похвалитись досить вражаючою фільмографією. Однак незабутніми все ж таки залишаються лише найбільш атмосферні стрічки, які можуть чудово доповнити теплі весінні вечори.

09.04.2021
об 17:11