Трейлери та відео

Перші кроки Степана Коваля: Символи трамваю №9
Перші кроки Тараса Томенка: Бій з рутиною

Статті

Статті

КіноКалендар: 30 років тому на екрани США вийшов фільм «Ейр Америка»

10 серпня 1990 року відбулася прем'єра пригодницької комедії «Ейр Америка», сюжет якої був безпосередньо пов'язаний із секретними авіаперевезеннями ЦРУ і наркотрафіком у Лаосі під час В'єтнамської війни. Автори фільму змогли у веселій і невимушеній формі розповісти про одну з найбільш непривабливих історій за всю історію існування Центрального розвідувального управління.

10.08.2020
об 14:46

Статті

10 комедій для суботнього вечору

Коли робочий тиждень вже позаду й побутові прави, відкладені на суботу вже владнані, саме час дещо розважитись. Якщо ж йти нікуди не хочеться, влаштовуйтесь зручніше на дивані та обирайте одну з комедій кумедної 10-ки від CUT Insight. Ці фільми зарядять вас позитивом і допоможуть залишити всі тривоги в минулому.

08.08.2020
об 17:59

Статті

5 цікавих фактів про фільм «Дублери»

7 серпня 2000 року відбулася прем'єра спортивної комедії «Дублери», що розповідала про спортсменів-невдах, які мали замінити страйкуючих професійних гравців американського футболу. Отримавши другий шанс, під керівництвом мудрого тренера та лідера команди, відомого в минулому гравця Шейна Фелко, вони несподівано здобувають одну перемогу за іншою, перетворюючись в улюбленців публіки. Проте до того, як стати командою, «хлопцям з вулиці» довелося пройти нелегкий шлях, подолати свої слабкості та страхи, відмовитися від шкідливих звичок, навчитися підтримувати один одного. Своїм успіхом стрічка багато в чому зобов'язана Кіану Рівзу, який зіграв у ній головну роль. Акторові дуже сподобалася ідея зняти фільм про людей, яким дається ще один шанс змінити своє життя на краще. Тому він не тільки сам працював на знімальному майданчику зі 100-відсотковою віддачею, заряджав своєю енергією всіх довкола, а ще й проявив найкращі людські якості, про що і свідчать зібрані нами факти.

07.08.2020
об 14:05

Статті

КіноКалендар: Останній голлівудський фільм Пола Верговена

2 серпня 2000 року на екрани вийшов фільм Пола Верговена «Невидимка». Стрічка повністю окупилася в прокаті, але кінокритики визнали чергову роботу режисера невдалою. Пол Верговен також погодився, що цього разу фільм у нього не вийшов і більше не знімав у Голлівуді. Він повернувся працювати у Європу.

02.08.2020
об 12:57

Новини

КіноКалендар: 20 років тому на екрани вийшов фільм «Бар «Бридкий койот»

31 липня 2000 року в США відбулася прем'єра романтичної музичної комедії-драми «Бар «Бридкий койот». Фільм низько оцінили критики, але він дуже сподобався глядачам, набувши з часом статусу культової стрічки. Ми спробували розібратися, у чому ж феномен успіху цього фільму, й зібрали про нього п'ять цікавих фактів.

31.07.2020
об 11:34

Статті

Роман Балаян розповів про феномен Параджанова у новому відео Ukraїner

Експедиція Ukraїner представила нову історію із циклу про національні спільноти, в якій розповідає про вірмен України, їхні традиції та свята. Одним із її героїв став український кінорежисер вірменського походження Роман Балаян. Сьогодні на території кіностудії Довженка він керує товариством «Ілюзіон фільмз». Хоч раніше був лише асистентом в інших режисерів, а згодом і сам почав як режисер у 1970 році саме на цій кіностудії.

30.07.2020
об 14:52

Статті

Золота доба Голлівуду: 5 фільмів з Олівією де Гевіленд

Творці фільмів золотої доби Голлівуду знали, як заволодіти увагою глядача, розважити аудиторію та дати їй насолодитися чудовою картинкою. Пропонуємо провести сьогоднішній вечір за переглядом стрічки тієї епохи кінематографу і вшанувати пам’ять актриси Олівії де Гевіленд. Вчора, 26 липня, стало відомо, що жінка пішла з життя на 105 році. Нагадаємо, британсько-америкарська артистка здобула світову популярність та визнання після ролі Мелані у стрічці «Звіяні вітром». VGL cinema підібрав ще декілька фільмів за участі Олівії, які знімались у період золотої доби Голлівуду.

27.07.2020
об 19:34

Статті

Must see: 7 найкращих фільмів Стенлі Кубрика

26 липня 1928 року народився відомий американський кінорежисер, сценарист, один із найвпливовіших режисерів в історії кінематографу - Стенлі Кубрик.

26.07.2020
об 16:11