Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Золота Дзиґа» виходитиме в прямі ефіри з номінантами на V кінопремію

09.05.2021
об 10:35

Українська кіноакадемія з вівторка розпочинає серію прямих ефірів із творчими групами фільмів, що претендують на цьогорічну кінопремію «Золота Дзиґа».

 

11 травня відбудеться перший прямий ефір, героями якого стануть учасники творчої групи серіалу «Перші ластівки. Zaлежні», що є номінантом у категорії «Найкращий ігровий серіал». Трансляція вестиметься на facebook-сторінці Української кіноакадемії. В режимі реального часу глядачі побачать шоуранера проєкту Євгена Туніка, головного режисера Валентина Шпакова, продюсера Олексія Гладушевського. Також до розмови долучаться актори серіалу – Таїсія Щурук, Олександр Рудинський, Максим Девізоров, Анастасія Пустовіт, Олександр Бегма, Максим Самчик, Анастасія Рула, Олег Гоцуляк, Роман Ясіновський.

Загалом упродовж травня та червня підписники Facebook-сторінки Української кіноакадемії побачать низку оналйн-зустрічей із режисерами, продюсерами, акторами, сценаристами та іншими кінопрофесіоналами, які працювали над найкращими українськими фільмами минулого року та серіалами, які вперше представлені до номінації.

 

«Невідомі подробиці зі знімальних майданчиків та секрети створення фільмів – це завжди цікаво. Тож, активно готуючись до церемонії нагородження переможців цьогорічної Кінопремії «Золота Дзиґа», ми вирішили ближче познайомити глядачів із номінантами. Під час прямих ефірів глядачі матимуть змогу напряму поставити творчим групам свої запитання і дізнатися все, що їх цікавить про улюблені стрічки. Ми впевнені, що це сприятиме ще більшій впізнаваності українських фільмів та кінопрофесіоналів, які їх створюють, а відтак – зробить українське кіно ще ближчим до свого глядача», – прокоемнтувала виконавча директорка Української кіноакадемії АННА МАЧУХ.

 

Модеруватимуть трансляції виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух та PR-директорка Української кіноакадемії Тетяна Власова.

Отже, заплануйте в своїх органайзерах або долучайтеся до події у Facebook, аби 11 травня о 19:00 не проґавити шанс поспілкуватися з творцями та героями серіалу «Перші ластівки. Zaлежні».

 

Джерело: Пресслужба Української кіноакадемії

Читайте також:

Новини

Факти про серіал «Перші ластівки. Zалежні» мовою чисел

Все менше й менше днів лишається до прем’єри телесеріалу «Перші ластівки. Zалежні», аби трохи вгамувати цікавість до початку сезону, «Новий канал» ділиться фактами про проєкт.

04.12.2020
об 14:17

Новини

«Перші ластівки. Zалежні» розкрили секрет фільмування сцени підпалу Олександра Бегми

В серіалі «Перші ластівки. Zалежні» сценаристи не жаліли персонажів. Вони піддавали їх тортурам і позбавляли життя. Щомиті глядачі могли попрощатися назавжди з героєм, якого встигли полюбити. Так, несподівано й швидко поліцейський Єгор Калита попрощався з життям. Його колеги спалили живцем. Сьогодні творці серіалу готові розкрити секрети фільмування сцени підпалу людини.

24.12.2020
об 13:39

Новини

Вони могли помінятися ролями: «Перші ластівки. Zалежні» виглядали б інакше, якщо…

Після перегляду серіалу «Перші ластівки. Zалежні» не виникає відчуття, що когось з персонажів хотілося б замінити іншим актором. Однак Єву, Карину та Влада могли зіграти інші люди. Кого ж ми могли бачити на екрані?

25.01.2021
об 15:51

Події

«Золота Дзиґа»: 4 номінанти на звання «Найкращий ігровий серіал»

Дощ і тривалі вихідні, ніби запрошують до перегляду чогось тривалішого за фільм. Наприклад, одного із серіалів, що можуть отримати нагороду V Національної кінопремії «Золота Дзиґа». До слова, категорія «Найкращий ігровий серіал» цьогоріч вперше з’явилася серед списку нагород і кожен із чотирьох номінантів вже є особливим і вартим уваги глядацької аудиторії. Тож раптом ви пропустили найпопулярнішу комедію часів карантину 2020 року; перший український серіал, що мав прокатний графік у кінотеатрах; молодіжний серіал-антологію або екранізацію історичного роману. Треба надолужувати втрачене.

08.05.2021
об 15:51