Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Золота Дзиґа»: Відзнака за доступність фільму для людей з порушенням зору або слуху

11.06.2021
об 13:30

На V Національній кінопремії «Золота Дзиґа» вперше відзначать стрічку за доступність для людей з порушенням зору або слуху. На звання «Найкращий доступний фільм» наразі претендують «Погані дороги», «Забуті», «Віктор Робот», «Толока» та «Земля блакитна, ніби апельсин».

Всі номінанти у категорії «Найкращий доступний фільм» відповідають міжнародним стандартам та забезпечені звукоописом для незрячих і розгорнутими субтитрами для нечуючих людей.

Переможця у цій номінації вже обрано шляхом таємного голосування глядачів з порушенням зору. Назвуть переможця та вручатимуть статуетку за «Найкращий доступний фільм» від організації людей з інвалідністю Fight for Right 12 червня під час урочистої церемонії нагородження «Золотої Дзиґи».

«Світовий тренд доступності кінематографу для усіх глядачів вкорінюється в Україні. Все більше команд, які працюють над створенням якісного українського кіно, роблять його також доступним для людей з порушенням зору або слуху. І нам особливо приємно, що п’ять фільмів серед цьогоріч номінованих на здобуття «Золої Дзиґи» забезпечені звукоописом для незрячих людей і розгорнутими субтитрами для нечуючих людей», – зазначила співзасновниця агенції «Доступне кіно» Вікторія Лучка.

 

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Новини

«Золота Дзиґа»: Три номінанти на премію «Найкращий короткометражний анімаційний фільм»

Анімація на V Національній кінопремії «Золота Дзиґа» представлена трьома короткометражними фільмами – «Історія України за 5 хвилин», «Прізвище в кишені», «РискаЗа».

31.05.2021
об 11:55

Новини

«Золота Дзиґа»: Наталка Ворожбит стала лауреаткою у номінації «Відкриття року»

Українська режисерка Наталка Ворожбит одержала відзнаку V Національної кінопремії «Золота Дзиґа» в номінації «Відкриття року».

03.06.2021
об 17:01

Новини

«Золота Дзиґа»: Що треба знати про V Національну Кінопремію

За тиждень на українську культурну галузь чекає одна із головних подій року – вручення V Національної кінопремії «Золота Дзиґа». Розповідаємо, що треба знати про головну нагороду у світі українського кіно.

04.06.2021
об 15:18

Новини

«Золота Дзиґа»: Фільм «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» отримав «Премію глядацьких симпатій»

Стрічка-казка режисера Міши Кострова, яка є екранізацією твора Сашка Лірника «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід» стала лауреатом «Премії глядацьких симпатій» в межах V національної кінопремії «Золота Дзиґа».

09.06.2021
об 16:22

Новини

«Золота Дзиґа»: Музичний гість церемонії нагородження – гурт Cloudless

За 4 роки існування попрок-електронний гурт Cloudless встиг підкорити серця фанатів з усього світу. На V Національной кінопремії «Золота Дзиґа» саме цей музичний гурт розважатиме гостей.

10.06.2021
об 10:10