Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Золота Дзиґа»: 4 саундтреки, що можуть стати «Найкращою піснею»

11.05.2021
об 19:52

Фільм неможливо уявити без головної музичної композиції, яка щоразу граючи по радіо або концерті навіює приємні асоціації пов'язані із сюжетом стрічки. У 2020 році треки щонайменше чотирьох кіноробот заслугували називатися найкращими за версією V національної премії «Золота Дзиґа».

 

Коли хочеться побути довше в атмосфері кіно, яке сподобалося, вийшовши із кінозалу люди шукають щойно почутий саундтрек. Можливо, в когось із вас досі в актуальному трек-листі наявні «Вільна», «Жовтий скотч», «Пола-ла-ла», «Танець рабів» – саме ці хіти потрапили до номінації «Найкраща пісня».

Звісно, про музичні композиції краще не говорити, а слухати їх, тож вмикайте та насолоджуйтесь цими треками.

 

«Вільна»


Саундтрек до фільму «Віддана»
Виконавиці: Тіна Кароль & Юлія Саніна  Музика: Олександр Шкуркін
Слова: Альона Савраненко

 

«Жовтий скотч»

Саундтрек до фільму «Наші котики, або як ми полюбили лопати в умовах антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану»
Виконавець: Юркеш
Музика: Юрій Юрченко 
Слова: Максим Кривцов

 

«Пола-ла-ла»


Саундтрек до мультфільму «Віктор_Робот»
Виконавець: гурт Dakh Daughters, Софія Байбакова 
Музика: Антон Байбаков 
Слова: Марися Никітюк

 

«Танець рабів»


Саундтрек до фільму «Номери»
Виконавець: Святослав Вакарчук
Музика: Мілош Єліч

Читайте також:

Новини

Довгий список претендентів на П’яту Національну кінопремію «Золота Дзиґа»

У селекційному відборі П’ятої Національної кінопремії «Золота Дзиґа» взяли участь 84 кінороботи, після перевірки на відповідність вимогам регламенту цьогорічної відзнаки їх залишилося 79.

09.03.2021
об 18:14

Новини

У цьому році почесною нагородою «Золота Дзиґа» відзначать Романа Балаяна

Український режисер на урочистій церемонії V Національної кінопремії «Золота Дзиґа» отримає відзнаку за внесок у розвиток українського кінематографа.

18.03.2021
об 12:42

Новини

Повний список номінантів на V Національну кінопремію «Золота Дзиґа»

Лідерами за кількістю номінацій стали «Погані дороги» – фільм претендує на нагороди у 15 категоріях, «Атлантида» – 11, «Толока» – 9, «Земля блакитна, ніби апельсин» – 4 і «Черкаси» – 4.

21.04.2021
об 16:07

Події

«Золота Дзиґа»: На звання «Найкращий фільм» претендують 5 стрічок

Напередодні V Національної кінопремії «Золота Дзиґа» пропонуємо ближче знайомитися з претендентами на перемогу в своїх категоріях. Розпочнемо огляд номінантів з кіноробіт, кожна з яких заслуговує звання «Найкращий фільм».

28.04.2021
об 17:12

Новини

«Золота Дзиґа»: Розпочалось глядацьке голосування

V Національна кінопремія «Золота Дзиґа» оголосила назви фільмів, з-поміж яких глядачі до 31 травня обиратимуть переможця.

29.04.2021
об 14:31

Новини

«Золота Дзиґа»: Три номінанти на звання «Найкраща режисерська робота»

За місяць українці дізнаються, хто з претендентів називатися найкращим у своїй галузі, отримає V Національну премію «Золота Дзиґа». Сьогодні ж у фокусі нашої уваги три режисери, які стали номінантами у категорії «Найкраща режисерська робота» (ім. Ю. Г. Іллєнка), – Наталка Ворожбит, Валентин Васянович і Михайло Іллєнко. Зауважимо, кінороботи, за які їх висунуто на премію стали рекордсменами цьогорічних номінацій: «Погані дороги» Наталки Ворожбит представлені у 15 категоріях, «Атлантида» Валентина Васяновича – 12, «Толока» Михайла Іллєнка – 10.

06.05.2021
об 12:31

Події

«Золота Дзиґа»: 4 номінанти на звання «Найкращий ігровий серіал»

Дощ і тривалі вихідні, ніби запрошують до перегляду чогось тривалішого за фільм. Наприклад, одного із серіалів, що можуть отримати нагороду V Національної кінопремії «Золота Дзиґа». До слова, категорія «Найкращий ігровий серіал» цьогоріч вперше з’явилася серед списку нагород і кожен із чотирьох номінантів вже є особливим і вартим уваги глядацької аудиторії. Тож раптом ви пропустили найпопулярнішу комедію часів карантину 2020 року; перший український серіал, що мав прокатний графік у кінотеатрах; молодіжний серіал-антологію або екранізацію історичного роману. Треба надолужувати втрачене.

08.05.2021
об 15:51

Події

«Золота Дзиґа» виходитиме в прямі ефіри з номінантами на V кінопремію

Українська кіноакадемія з вівторка розпочинає серію прямих ефірів із творчими групами фільмів, що претендують на цьогорічну кінопремію «Золота Дзиґа».

09.05.2021
об 10:35