Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Золота Дзиґа»: 4 номінанти на звання «Найкращий ігровий серіал»

08.05.2021
об 15:51

Дощ і тривалі вихідні, ніби запрошують до перегляду чогось тривалішого за фільм. Наприклад, одного із серіалів, що можуть отримати нагороду V Національної кінопремії «Золота Дзиґа». До слова, категорія «Найкращий ігровий серіал» цьогоріч вперше з’явилася серед списку нагород і кожен із чотирьох номінантів вже є особливим і вартим уваги глядацької аудиторії. Тож раптом ви пропустили найпопулярнішу комедію часів карантину 2020 року; перший український серіал, що мав прокатний графік у кінотеатрах; молодіжний серіал-антологію або екранізацію історичного роману. Треба надолужувати втрачене.

 

«Спіймати Кайдаша»

(Прем’єра серіалу відбулася 2 березня 2020 року на телеканалі СТБ)

Жанр: драма, комедія
Режисер: Олександр Тіменко
Виконавці головних ролей: Ірина Мак, Віктор Жданов, Тарас Цимбалюк, Антоніна Хижняк, Григорій Бакланов, Дарина Федіна, Юлія Врублевська, Роман Ясіновський, Христина Федорак, Любов Колесникова, Ніна Набока, Ярослав Безкоровайний

 

12-серійна історія – це сучасна версія класичного твору «Кайдашева сім’я» Івана Нечуй-Левицького. У серіалі події розгортаються з 2005 по 2014 роки. Історія починається з того, що Лаврін, молодший син Кайдаша, повертається з армії. Він скучив по клубу, танцям і дівчатам, тому відчайдушно гуляє. Його старший брат Карпо вже поклав око на Мотрю, дівчину з найбільш пробивним характером у Семигорах. Незабаром хлопцеві вдалося вмовити її одружитися. З цього моменту і почалися лихоліття для сім’ї Кайдашів. Дві господині в будинку сперечаються, лаються і б’ються. Ніхто не може поступитися і промовчати, ніхто не може пробачити. Мимоволі втягнуті в конфлікт чоловіки теж перестають довіряти один одному…

 

 

«І будуть люди»

(Прем’єра серіалу відбулася 14 вересня 2020 року на телеканалі СТБ)

Жанр: історична драма
Режисер: Аркадій Непиталюк
Виконавці головних ролей: Остап Дзядек, Акмаль Гурезов, Олена Борозенець, Катерина Григоренко, Віктор Жданов, Костянтин Темляк, Олександр Піскунов, Олександр Мавріц, Макар Тихомиров, Анна Тамбова, Аліна Костюкова, Ігор Колтовський, Віталій Ажнов

 

12 серій історичного серіалу «І будуть люди» фільмували за мотивами роману Анатолія Дімарова. У центрі сюжету – звичайні люди, що проживають турбулентні етапи ХХ століття: Першу світову війну, революцію, прихід радянської влади. Кожен з героїв по-своєму зустрів ці зміни, з точки зору своєї правди, але всіх їх об’єднувало одне – бажання жити, любити і знайти своє місце у новому вимірі історії. 12 епізодів – це 12 героїв і 12 непересічних доль. Всі разом вони складаються в історію драматичних змін, пристрасного кохання і цінності людського життя. 

 

 

«Козаки. Абсолютно брехлива історія»

(Прем’єра серіалу відбулася 17 листопада 2020 року на телеканалі ICTV; прокат серіалу в кінотеатрах розпочався з 26 листопада 2020)

Жанр: пригоди
Режисер: Олександр Березань
Виконавці головних ролей: Юрій Дяк, Андрій Ісаєнко, Михайло Гаврилов, Міла Сивацька, Володимир Кравчук, Остап Ступка, Олександр Піскунов, Михайло Кукуюк

 

Ще одна 12-серійна розповідь відбувається в XVI столітті. Молодий селянський хлопець Іван викрадає коштовності у московського царя, щоб викупити матір з турецького полону. Серед награбованого опиняється магічна сережка, яка робила владику непереможним. Розгніваний цар відправляє на пошуки зухвальця свого найкращого воїна – нещадного Федора. Ховаючись від переслідувача, Іван втрачає скарб, а цінний артефакт потрапляє на Запорізьку Січ. Тепер хлопця і його товаришів чекає довга подорож, щоб повернути реліквію, врятувати матір і не потрапити до лап ворога.

 

 

«Перші ластівки. Zалежні»

(Прем’єра серіалу відбулася 14 грудня 2020 року на «Новому каналі»)

Жанр: драма, детектив, трилер
Режисер: Валентин Шпаков
Виконавці головних ролей: Вікторія Литвиненко, Олександр Рудинський, Таїсія-Оксана Щурук, Максим Самчик, Анастасія Рула, Максим Девізоров, Анастасія Пустовіт, Олег Гоцуляк

 

«Перші ластівки. Zалежні» – це другий сезон франшизи «Перші ластівки». 8-серійна історія розповідає про студентів журфаку, які ходять на пари, закохуються, влаштовують вечірки та підробляють після навчання. Звичайне життя університету перериває вбивство – в туалеті знайшли тіло студента Івана Кожуха. Поліція вважає, що хлопець вчинив самогубство, а тому швидко закриває справу. А ось викладачка Кіра Зотова переконана, що це вбивство. Вона хоче розслідувати цю справу разом з деякими студентами.

 

Читайте також:

Новини

Повний список номінантів на V Національну кінопремію «Золота Дзиґа»

Лідерами за кількістю номінацій стали «Погані дороги» – фільм претендує на нагороди у 15 категоріях, «Атлантида» – 11, «Толока» – 9, «Земля блакитна, ніби апельсин» – 4 і «Черкаси» – 4.

21.04.2021
об 16:07

Події

«Золота Дзиґа»: На звання «Найкращий фільм» претендують 5 стрічок

Напередодні V Національної кінопремії «Золота Дзиґа» пропонуємо ближче знайомитися з претендентами на перемогу в своїх категоріях. Розпочнемо огляд номінантів з кіноробіт, кожна з яких заслуговує звання «Найкращий фільм».

28.04.2021
об 17:12

Новини

«Золота Дзиґа»: Розпочалось глядацьке голосування

V Національна кінопремія «Золота Дзиґа» оголосила назви фільмів, з-поміж яких глядачі до 31 травня обиратимуть переможця.

29.04.2021
об 14:31

Новини

«Золота Дзиґа»: Три номінанти на звання «Найкраща режисерська робота»

За місяць українці дізнаються, хто з претендентів називатися найкращим у своїй галузі, отримає V Національну премію «Золота Дзиґа». Сьогодні ж у фокусі нашої уваги три режисери, які стали номінантами у категорії «Найкраща режисерська робота» (ім. Ю. Г. Іллєнка), – Наталка Ворожбит, Валентин Васянович і Михайло Іллєнко. Зауважимо, кінороботи, за які їх висунуто на премію стали рекордсменами цьогорічних номінацій: «Погані дороги» Наталки Ворожбит представлені у 15 категоріях, «Атлантида» Валентина Васяновича – 12, «Толока» Михайла Іллєнка – 10.

06.05.2021
об 12:31