Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Українську стрічку про бійчиню ММА показали на Чемпіонаті Європи

10.11.2021
об 11:31

У межах Чемпіонату Європи з ММА, який відбувся у Києві, в Палаці Спорту провели спеціальний показ фільму Тараса Дроня – «Із зав’язаними очима». Головна героїня – Юля, з дитинства займається боротьбою. Та життя приготувало їй інший бій…

 

Бійчиня ММА Юлія ― у спорті з дитинства. Вона відправляє суперниць у нокаут і не знає іншого світу, окрім окресленого сіткою бійцівського рингу. Та коли її хлопець йде з професійного спорту на фронт, захищати країну, Юлія має вистояти в іншому протистоянні. Сильне життєве потрясіння спонукає героїню піти всупереч суспільним стереотипам та пошукати долі за межами великого спорту. Проте, минуле не хоче її відпускати.

 

Головну роль у фільмі виконала акторка Марина Кошкіна. Невдовзі стрічка вийде у прокат.

 

Вперше фільм «Із зав’язаними очима» показали професійним бійцям ММА на Чемпіонаті Європи, який проходив з 5 по 9 листопада. Україна вперше приймала континентальну першість зі змішаних бойових мистецтв. Грандіозне свято відбулося у столичному Палаці Спорту і є спільним заходом міжнародної федерації GAMMA та української UF MMA.

 

120 атлетів з 15 країн взяли участь у змаганнях у 16 вагових категоріях. 

 

Представили картину сам режисер, виконавиця головної жіночої ролі Марина Кошкіна та продюсерка Валерія Сочивець.

 

«Цей показ важливий для нашого особистого розвитку і для розуміння, чи правильно ми все робили, знімаючи фільм. Акторка, що виконує головну роль, тренувалася 6 місяців і тому думка нашої цільової аудиторії, спортсменів, грає значну роль» – поділилася продюсерка фільму Валерія Сочивець. 

Українська Федерація Змішаних Бойових Мистецтв UF MMA є партнером кінотеатрального релізу фільму.

Джерело: youtube Тарас Дронь, СontemporaryUkrCinema

Читайте також:

Статті

КіноКалендар: «Вогняні колісниці» – найкраща британська спортивна драма

30 березня 1981 року відбулася прем'єра спортивної драми «Вогняні колісниці» режисера Г'ю Гадсона, яка вважається однією з найкращих британських кінострічок усіх часів. Фільм був знятий на основі реальних подій і розповідає про суперництво двох атлетів-бігунів, які представляли Великобританію на Олімпійських іграх 1924 року в Парижі: студента Кембриджу єврея Гарольда Абрагамса та шотландського місіонера Еріка Ліддела.

30.03.2021
об 11:25

Спортивна драма «Штангіст» від тепер доступна для перегляду онлайн на платформі Takflix.
Новини

Спортивна драма «Штангіст» від тепер доступна для перегляду онлайн на платформі Takflix.

Спортивна драма «Штангіст» режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука, що була номінована на Третю Національну кінопремію «Золота Дзиґа» в категорії «Найкращий ігровий короткометражний фільм», відтепер доступна на платформі Takflix

07.07.2020
об 15:04

Новини

Напередодні змагань у Пекіні 2022 року Discovery Sports стає «домівкою зимових видів спорту»

Нову багаторічну угоду Discovery Sports уклав з Infront, аби запропонувати трансляцію міжнародних змагань FIdération Internationale de Ski (FIS) вболівальникам у понад 50 країнах Європи. У такий спосіб Discovery Sports знову стає «домівкою зимових видів спорту».

09.10.2021
об 13:18