Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Українські та іноземні кіноексперти зустрінуться на третьому PITСH UA

14.12.2020
об 16:31

16 грудня о 14:00 відбуватиметься офіційне онлайн-відкриття третього сезону PITСH UA, триватиме конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну до 19:10. Конкурс організовує компанія Media Resources Management (MRM) за підтримки USAID та сприяння Міністерства культура та інформаційної політики України. Наступного дня, 17 грудня, розпочнеться прийом заявок на участь у першому етапі PITCH UA 3, який триватиме до 27 січня 2021 року. Ознайомитись з усіма етапами конкурсу можна на сайті проєкту.

Проведенням онлайн-події Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запускає проєкт USAID Transformation Communications Activity. Основна мета проєкту – побудова партнерства та ефективної комунікації між урядом України, креативним сектором та громадянським суспільством для зміцнення української демократії за допомогою інноваційних комунікаційних ініціатив. Подія розпочнеться презентацією Програми TCA, яка відкриває нові можливості для української аудіовізуальної індустрії та медіа. Під час заходу присутнім пояснять, у чому полягає особливість нової ініціативи USAID та чому вона необхідна Україні сьогодні.

 

Конкурс PITСH UA є першим у низці проєктів ТСА, що спрямовані на підтримку розвитку комунікацій соціально вагомих тем, яких у межах нового сезону конкурсу буде чотири:

Я відчуваю зміни: реформуючи Україну

Об'єднуючи Україну: єдність у різноманітності

Медіа мають значення

Російськомовний контент: з'єднати роз'єднане

 

Детальніше про них під час відкриття розкажуть експерти міжнародних організацій USAID, UNICEF, IREX, а також представники українських урядових та громадських інституцій. Також учасники матимуть змогу познайомитись із глибоким експертним баченням кожного з тематичних блоків: у рамках проєкту зі спеціалістами кожної сфери відбудеться низка розмов та інтерв'ю, що будуть доступні всім охочим на сайті конкурсу у відеоформаті.

 

Програма PITCH UA 3 розпочнеться 16 грудня та виглядатиме так:

14:00 – 14:10 – Підключення спікерів та учасників;

14:10 – 14:15 – Вітальне слово від організаторів (спікери: директорка MRM Катерина Удут та заступниця керівника / контент директорка TCA Віра Костенко-Кузнєцова);

14:15 – 14:40 – Вступна розмова, презентація програми USAID Transformation Communications Activity (учасники: директор Місії USAID в Україні та Білорусі Джим Хоуп (Jim Hope), заступник Міністра культури та інформаційної політики України Тарас Шевченко, заступниця керівника / контент директорка TCA Віра Костенко-Кузнєцова, а модеруватиме директорка MRM Катерина Удут);

14:40 – 14:50 – Вступ до PITCH UA 3. Теми та особливості третього сезону

Панельні дискусії за участі експертів:

14:50 – 15:20 – Тема 1. Я відчуваю зміни: реформуючи Україну (експерти: керівниця комунікаційних програм, UNICEF. (Здоров'я) Анна Суходольська; AGRO (Земельна реформа) Вікторія Онікієнко; заступниця директора програми USAID DOBRE. (Децентралізація) Юлія Єсмуханова; заступниця Міністера цифрової трансформації. (Цифрова трансформація) Валерія Іонан, модеруватиме Broadcast Creative Development Lead, TCA Олександр Клейменов);

15:20 – 15:40 – Перерва;

15:40 – 15:55 – Тема 2. Об'єднуючи українців: єдність у різноманітності (експерти: старший програмний менеджер програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID). (Громадський активізм) Айдер Халілов; заступниця керівника / контент директорка TCA Віра Костенко-Кузнєцова, модеруватиме Broadcast Creative Development Lead, TCA Олександр Клейменов);

15:55 – 16:10 – Тема 3. Медіа мають значення (експерти: програмна менеджерка проєкту Learn to Discern, IREX Марина Дорош; медіа-експертка, шеф-редакторка Detector media Наталія Лігачова, модеруватиме заступниця керівника / контент директорка TCA Віра Костенко-Кузнєцова);

16:10 – 16:25 – Тема 4. Російськомовний контент: з'єднати роз'єднане (експерт: регіональний радник USAID / OTI Орен Мерфі (Oren Murphy), модеруватиме заступниця керівника / контент директорка TCA Віра Костенко-Кузнєцова);

16:25 – 17:00 – Перерва

17:00 – 17:40 – Девелопінг соціально важливого контенту. Майстер-клас від голлівудських експертів Адама Сігела (Adam Siegel) та Джоша Вайнстока (Josh Weinstock)

17:40 – 17:50 – Перерва

17:50 – 18:30 – Формати соціально важливого контенту. Майстер-клас від голлівудських експертів Адама Сігела (Adam Siegel) та Джоша Вайнстока (Josh Weinstock).

18:30 – 19:10 – Обговорення організаційних питань щодо особливостей третього сезону PITCH UA, Q&A.

 

Зауважимо, участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOsdkA32yOptT-5zPaxrJIehmEGthvsPpf6fZNp2TmGXAFPQ/viewform). Мови заходу — українська та англійська з синхронним перекладом.

Читайте також:

Новини

«Зимовий кубок 2020»: Прем’єрні випуски «Ліги сміху»

4 грудня о 20:45 на «1+1» відбудеться прем’єра нових випусків «Ліги сміху» від студії «Квартал 95». Канал покаже черговий та фінальний етап Чемпіонату країни з гумору, під час якого стане відомо, яка з команд отримає омріяний «Зимовий кубок 2020».

03.12.2020
об 11:29

Новини

Група 1+1 media додала до свого портфоліо ще чотири телеканали

З початком зими група 1+1 media запустила супутникове мовлення телеканалів «Трофей», «Терра», «Наука» та «Фауна» групи «Континент» на своєму аплінку. Сигнали телеканалів захищено системою умовного доступу Verimatrix.

04.12.2020
об 12:14

Новини

Факти про серіал «Перші ластівки. Zалежні» мовою чисел

Все менше й менше днів лишається до прем’єри телесеріалу «Перші ластівки. Zалежні», аби трохи вгамувати цікавість до початку сезону, «Новий канал» ділиться фактами про проєкт.

04.12.2020
об 14:17

Новини

«Маленьке містечко» стає ближчим до своєї аудиторії

В українського медіаринку відкрилися нові перспективи. Агентство з ліцензування брендів та селебріті-маркетингу Nerd стало офіційним представником бренду «Маленьке містечко».

07.12.2020
об 15:12

Новини

Кіноклуби медіапросвіти: Онлайн-подія від Docudays UA до Міжнародного дня прав людини

З нагоди Міжнародного дня прав людини, який припадає на 10 грудня, Docudays UA запрошують всіх охочих долучитися до відкритого вебінару з переглядом фільму «В іншому світі».

08.12.2020
об 12:29