Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Українські документальні проекти візьмуть участь на Marche du Films

13.05.2020
об 18:02
Українські документальні проекти візьмуть участь на Marche du Films

Цього року вперше за підтримки Українського інституту та Docudays UA українські  документальні проєкти отримали можливість взяти участь в UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs, що відбуватиметься онлайн 22–26 червня на Marché du Film у рамках секції Cannes Docs.

Продюсери та режисери зможуть  презентувати свої проєкти представникам найвпливовіших міжнародних фестивалів та сейлз-агенцій на головному ринку світового кіно – у Каннах.

Marché du Film – це майданчик, створений для підтримки міжнародної кіноіндустрії, сприяння бізнесу та налагодженню контактів для професіоналів з усього світу. Окрім презентації, проєкти-учасники отримають індивідуальні консультації від провідних міжнародних експертів та експерток.

 Дедлайн для подачі заявки: 23 травня 2020 року.

УМОВИ УЧАСТІ

Подати заявку можуть автори проєктів документальних повнометражних фільмів у жанрі креативної та авторської документалістики для фестивальної та кінотеатральної дистриб’юції. Це мусять бути проєкти на стадії постпродакшену та готові презентувати не менше ніж10 хвилин чорнового монтажу майбутнього фільму. 

 До участі в UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs буде відібрано чотири проєкти. У самій онлайн-презентації зможуть взяти участь до двох членів творчої команди, однак обов’язковим є присутність режисера або продюсера фільму. Робоча мова події – англійська.

 Пріоритет матимуть ті стрічки, у яких немає сейлз-агента та домовленостей щодо світової прем’єри на фестивалі.

 Презентація проєкту на Cannes Docs має бути першою міжнародною презентацією фільму на етапі постпродукції. Допускаються проєкти, що мали міжнародні презентації на етапах девелопменту та продакшену, а також в Україні – на будь-якому етапі виробництва.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

Заявник або заявниця має заповнити анкету, де необхідно вказати контактні дані, долучити синопсис фільму та посилання на 10 хвилин чорнового монтажу фільму, а також написати мотиваційний лист. 

КЛЮЧОВІ ДАТИ

Дата відкриття прийому заявок — 12 травня 2020 р. 

Дата закриття прийому заявок — 23 травня 2020 р. 

Оголошення результатів відбору — 28 травня 2020 р. 

ПРО MARCHÉ DU FILM ТА CANNES DOCS

Щороку під час Marché du Film спеціальна професійна програма від Cannes Docs об’єднує авторів, продюсерів та всіх задіяних у виробництві повнометражних документальних фільмів, а також фахівців та фахівчинь індустрії. Діючи у самому серці світового кінофестивалю №1, Cannes Docs укотре підтверджує фундаментальну роль та місце документального жанру й працює над органічною та як ніколи актуальною його інтеграцією в глобальну кіноіндустрію.

Якщо виникнуть запитання, звертайтеся до Вікторії Хоменко, координаторки індустрійної платформи DOCU/ПРО, на електронну пошту: viktoria.khomenko@docudays.ua.

Раніше VGL cinema повідомляв, що Україна вперше стане фокусною країною в програмі Producers Network Каннського кіноринку.

Джерело: docudays.ua

Читайте також:

Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» вчетверте запрошує до Кам'янця-Подільського
Новини

Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» вчетверте запрошує до Кам'янця-Подільського

В умовах пандемії, фестиваль буде проходити в онлайн-форматі і називатиметься «КіберБруківка 2(4)20». 2 травня було завершено прийом робіт, а вже 16 травня 2020 року на День міста Кам'янця-Подільського фестиваль розпочне свою роботу. Заходьте на сайт https://brukivkafest.com о 15:00 і дивіться пряму трансляцію кінофестиваля.

06.05.2020
об 16:14

Доля цьогорічного Каннського фестивалю вирішена
Новини

Доля цьогорічного Каннського фестивалю вирішена

Як повідомляв VGL cinema, організатори Каннського фестивалю вивчали різні варіанти його проведення у 2020 роц. Але через продовження карантину у Франції до 24 липня його проведення в традиційному форматі цього літа стало неможливим взагалі.

11.05.2020
об 12:22

На онлайн-шоу «Comic-Con @ Home 2020»  обіцяють вільний паркінг і всім місця в першому ряду
Новини

На онлайн-шоу «Comic-Con @ Home 2020»  обіцяють вільний паркінг і всім місця в першому ряду

Спеціальне онлайн-шоу «Comic-Com дома» анонсували для своїх фанатів організатори фестивалю Comic-Con. Ролик виклали на ютуб-каналі Comic-Con International, де пообіцяли вільний паркінг, зручні стільці, жодних обмежень для  домашніх улюбленців і для всіх місця тільки в першому ряду.

12.05.2020
об 15:17

Одеський міжнародний кінофестиваль змінює формат і дату
Новини

Одеський міжнародний кінофестиваль змінює формат і дату

Через пандемію коронавірусу COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження у всьому світі Одеський міжнародний кінофестиваль цього року вперше відбудеться в онлайн-форматі. Крім того, змінено дати проведення 11-го ОМКФ: фестиваль проходитиме не традиційно в липні, а восени — з 25 вересня по 3 жовтня.

12.05.2020
об 14:18