Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У серпні кінофестиваль «Молодість» відкриють драмою «Забуті»

23.06.2020
об 14:44
У серпні кінофестиваль «Молодість» відкриють драмою «Забуті»

49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» розпочнеться 22 серпня. Фільмом-відкриття стала драма про життя в окупованому Луганську «Забуті» режисерки Дарії Онищенко.

З 22 по 30 серпня у реальному форматі з додатковим залученням власної онлайн-платформи проходитиме Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Основними локаціями події стануть:

– кінотеатр «Жовтень», де розташують фестивальний центр з показами конкурсної та позаконкурсної програм, в тому числі українських прем'єр;

– «Будинок кіно» стане майданчиком для фестивальних показів та серії майстер-класів у рамках «Майстерні талантів»;

– кінотеатр просто неба під Аркою Дружби народів, який зроблять спеціально до події. В ньому проходитимуть фестивальні Церемонії відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми Molodist Teen Sсreen, українські прем'єри та спеціальні події.

Також стало відомо, що відкриватиме фестиваль український фільм «Забуті» режисерки Дарії Онищенко, який є копродукційною стрічкою України та Швейцарії. Його світова прем’єра відбулася відбулась на 35 Міжнародному Варшавському Кінофестивалі в межах конкурсної програми «1-2» («Конкурс перших та других повнометражних робіт молодих режисерів»), де фільм було відзначено Спеціальним Призом Журі. Офіційна ж українська прем’єра відбудеться 22-го серпня, під час Церемонії відкриття 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

«Забуті» – це історія вчительки української мови Ніни, яка через роботу чоловіка не може поїхати з окупованого Луганська, та 17-річного учня Андрія, який внаслідок війни залишився сиротою, і намагається нагадати Україні, що він існує. В основі сюжету — історії реальних людей з окупованих територій на сході України та у Криму.

«Втомились від війни – дуже небезпечна фраза, бо ми всі з радістю переключилися на пандемію, і долі людей на сході України раптово зникли з перших шпальт. Проте війна не закінчується тільки тому, що спостерігачі втомились. Війна продовжує руйнувати життя людей та наше спільне майбутнє. Фільм «Забуті» про те, що людей на окупованих територіях не можна забувати. Про віру в ідеали і про те, що в кожного з нас є право вибору, – на чиїй стороні бути. Я створила цей фільм, аби розповісти світу історію простих людей з зони конфлікту в моїй країни і через особисті історії донести головний меседж – війну необхідно зупинити», – прокоментувала режисерка фільму Дарія Онищенко.

Головну героїню фільму Ніну грає молода українська актриса театру та кіно Марина Кошкіна. Цікаво, що Марина сама родом з Луганської області і ця роль їй дуже близька.

«Наш фільм не тільки про забутих людей на Донбасі. Він – про всіх забутих людей. Це історія про конкретну сім'ю, де чоловік і дружина просто забули один про одного. Це історія про те, як важливо для кожної людини бути прийнятим та зрозумілим. Це історія про те, як ця війна розділяє людей, роз’єднує, вбиває щось живе, показує, хто є хто, та чого вартий. Моя героїня, Ніна, – «забута сама собою». Вона має так багато всього, що навряд чи я сама змогла в тому до кінця розібратись, бо то глиба. Думаю, що в кожній жінці живе якась частина Ніни з yciмa внутрішніми страхами, силою, самотністю, таємними бажаннями», – сказала акторка фільму Марина Кошкіна.

До команди фільму також приєднався актор Олексій Горбунов, який вже вдруге працює разом з режисеркою Дарією Онищенко. В її дебютній стрічці «Істальгія» Олексій Горбунов грає на гітарі й виконує пісню Володимира Висоцького «Скалолазка».

Одну із ролей у фільмі зіграла відома українська художниця та скульпторка Марія Куліковська, яка на початку фільму робить власний арт-перфоманс, в якому знищує свої скульптури, повторюючи тим самим правдиву історію, яка відбулась на заводі «Ізоляція» в Донецьку у 2014 році.

Вихід фільму «Забуті» у широкий український прокат заплановано на осінь 2020 року.

Джерело: прес-служба КМК «Молодість»; PR-департамент фільму «Забуті»

 

 

Читайте також:

Новини

«Сторонній» відібрано на участь у найбільшому жанровому фестивалі у Скандинавії

Фільм Дмитра Томашпольського «Сторонній» відібрано до конкурсної програми Ravenheart International Film Festival. Фестиваль має відбутися з 27 по 30 серпня в столиці Норвегії – Осло.

22.06.2020
об 13:41

«Друзі» знову зберуться разом – відомі ймовірні дати зйомок нового епізоду
Новини

«Друзі» знову зберуться разом – відомі ймовірні дати зйомок нового епізоду

Заплановані зйомки спеціального епізоду культового ситкому «Друзі», що мали відбутися в травні, але були перенесені через пандемію коронавірусу на невизначений термін. Стало відомо, що вони можуть розпочатися вже в серпні 2020 року.

22.06.2020
об 15:43

Безцінний досвід відомих продюсерів на вебінарі «Сценарний пітчинг»
Новини

Безцінний досвід відомих продюсерів на вебінарі «Сценарний пітчинг»

25 червня о 19:00 відбудеться вебінар «Сценарний пітчинг: поради продюсерів». Модератор ефіру – виконавча директорка Української кіноакадемії та співзасновниця онлайн-платформи DzygaMDB Анна Мачух. Учасники вебінару – відомі українські продюсери Ольга Пантелеймонова, Олексій Гладушевський та Володимир Яценко. Вони поділяться власним досвідом, розкажуть, як подати свою ідею чи проєкт продюсерам, як презентувати історію, як розробити правильний логлайн і як побудувати концепцію, щоб заручитися підтримкою продюсера та чому важливо зважати на ринок та попит.

22.06.2020
об 17:35

Онлайн-трансляція пітчингу та огляд найперспективніших проєктів-дебютів на конкурсі від Держкіно
Новини

Онлайн-трансляція пітчингу та огляд найперспективніших проєктів-дебютів на конкурсі від Держкіно

Сьогодні, 23 червня, починаються пітчинги другого туру 13-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно. За ними можна спостерігати у режимі реального часу. Цікаво, що цьогорічна експертна комісія під час презентаційних сесій розглядає напрямами «Ігрові повнометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво)» та «Ігрові короткометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво)».

23.06.2020
об 10:50