Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У Києві відбулася прем’єра готичної анімації «Родина Адамсів 2»

23.10.2021
об 10:47

Днями у кінотеатрі Оскар, що в ТРЦ Gulliver, відбулася містична прем’єра анімації  «Родина Адамсів 2». На червону доріжку в Києві завітала ведуча «Сніданок з 1+1», професійна акторка Людмила Барбір, яка вже вдруге озвучила головну героїню стрічки – Мортішу. На прем’єрі красуня та мати веселої сімейки стала ще й зірковою репортеркою програми «Світське Життя»

Людмила Барбір розповіла, що поєднує її з героїнею Мортішою: «Для Мортіші родина завжди на першому місці, і для мене надзвичайно важливими є сімейні цінності».

На червоному хіднику під час прем'єри анімаційної стрічки Барбір з’явилась в образі, який дуже нагадує Мортішу. Грим та стиль були підібрані ідеально. Образ Барбір - довга чорна сукня з люрексовою ниткою та мейк ап, як у Мортіші: виразно нафарбовані очі та червоні вуста.

На прем’єру, щоб привітати ведучу з успішною роботою, завітали її колеги – ведучі «Сніданок з 1+1» Руслан Сенічкін, ведучий «Твій день» Володимир Рабчун, ведуча ТСН Марічка Падалко з дітьми й чоловіком.  А також телеведучі Анатолій Антоліч й Артем Гагарін, співачка Lida Lee, відома фотографиня Соня Плакидюк з ведучим Сергієм Никитюком, спортсмен Дмитро Черкасов з дружиною та інші.

Читайте також:

Новини

Діти-сироти та майбутні журналісти побували на зйомках воєнної драми «Мирний-21»

У жовтні три організації завітали на зйомки воєнної драми «Мирний-21».

12.10.2021
об 16:19

Новини

Взимку на великі екрани вийде комедія «Фантазії для дорослих»

Моніка Беллуччі, Ніколя Бедос, Карін Віар і Кароль Буке з 2 грудня влаштують справжню буфонаду в українських кінотеатрах.

17.10.2021
об 12:49