Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Special Cannes 2020 визначився з переможцями

30.10.2020
об 16:06

Упродовж трьох днів, з 27 по 29 жовтня, у Франції відбувався Каннський кінофестиваль, щоправда, за скороченою програмою - Special Cannes 2020. За час проведення кінозаходу всіх, хто зміг до нього долучитися отримали можливість переглянути чотири стрічки із офіційного відбору, а також в межах події відбулося дві конкурсні програми: короткометражних фільмів та студентського кіно Cinéfondation.

Журі короткометражних фільмів та Cinéfondation у складі Деймієна Боннара, Рашида Бушареба, Клер Бургер, Чарльза Гілліберта, Деа Кулумбегашвілі та Селін Саллетт нагородило призами учасників обох конкурсних програм. За результатами проведення Special Cannes 2020, золоту пальмову гілку отримав короткометражний фільм єгипетського режисера Самеха Алаа «Боюся забути твоє обличчя»/I AM AFRAID TO FORGET YOUR FACE SATASHR.

Також на сцені Гранд Театру Люм'єр оголосили переможців конкурсної програми Cinéfondation. Відбір Cinéfondation складався з 17 студентських фільмів, обраних з 1952 робіт, поданих з 444 кіношкіл всього світу.

Отже, перше місце отримала стрічка «Кітпес»/CATDOG режисера Ашміта Гуха Неогі від Інституту кіно і телебачення Індії.

Друге місце отримала кіноробота «Я і моя груба дупа»/JA I MOJA GRUBA DUPA (MY FAT ARSE AND I) режисерки Єлизавети Письмак від Польської національної школи кіно в Лодзі, Польща.

Об'єднане третє місце отримали фільми «Протипоказання»/CONTRAINDICATII (CONTRAINDICATIONS) режисера Лучія Чікос від UNATC «I. L. CARAGIALE», Румунія; «Я хочу повернутися, повернутися, повернутися»/I WANT TO RETURN RETURN RETURN режисерки Ельзи Розенгрен від Deutsche Film Und Fernsehakademie Берлін (DFFB), Німеччина.

Переможці отримають:

- 15 000 євро гранту за Першу премію;

- 11 250 євро за Другу премію;

- 7 500 євро за Третю премію.

Роботи першої премії Cinéfondation та короткометражні фільми показуватимуть у Cinéma du Panthéon 31 жовтня о 10:00.

 

Джерело: festival-cannes.com

Читайте також:

Новини

Між океаном та блискавками опиняться герої фільму «Лінія горизонту»

Наприкінці листопада на великі екрани українських кінотеатрів вийде трилер «Лінія горизонту». Неймовірна ідея ефектної появи на весіллі друзів може коштувати життя екранним персонажам Александра Дреймона (серіал «Американська історія жаху») та Еллісон Вільямс («Пастка»).

24.10.2020
об 17:57

Новини

Пандемія корегує графіки зйомок: Творча група байопіку про Боба Ділана на карантині

Екранізацію історії життя та зміни музичного формату Боба Ділана відкладено через Covid-19.

26.10.2020
об 17:14

Новини

Власникам телевізорів Sony відтепер доступне Apple TV

Застосунок «прошитий» у програмі оновлення для смарт-пристроїв. Його поява в переліку стримінгових сервісів буде автоматичною і доступною на телевізорах виробництва 2018 року і новіших.

27.10.2020
об 19:05

Новини

Творча група фільму розповіла цікаві подробиці про «Атлантиду»

Про створення фільму, чому для ролей обрали саме військових та чому дія відбувається в майбутньому – можна подивитись у нас в відео з зустрічі з творчою групою стрічки.

29.10.2020
об 13:48