Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Ще більше фільмів українською: MEGOGO запускає власну студію озвучування

31.10.2021
об 12:16

MEGOGO запускає власну студію озвучування. Інхаус-студія MEGOGO Voice озвучуватиме фільми, серіали та мультфільми. До кінця 2022 року за планом створити адаптацію для близько 400 стрічок.

Таким чином, MEGOGO став першим українським ОТТ-сервісом, який запустив власну студію озвучування. Фокус планують тримати здебільшого на україномовному звучанні.

 

Наразі студія вже презентувала 15 кінокартин. Серед них «Море Дерев» Ґаса Ван Сента та «Примарна нитка» ПолаТомасона Андерсона.

До студії MEGOGO Voice залучатимуть професійних акторів дубляжу, акторів театру та кіно, серед яких чимало впізнаваних голосів. Зараз в команді студії 8 акторів, кількість збільшуватиметься.

«Щодня ми робимо так, аби компанія зростала та розвивалась велетенськими кроками. Ми були і лишаємось сервісом, який має найбільшу в світі кількість одиниць легального україномовного контенту. Тому комунікація із правовласниками з метою збільшення кількості українських аудіодоріжок все ж лишається у пріоритеті. Та попри це, ще багато фільмів і серіалів, які не мають українського озвучування зовсім. Відтак ми розпочинаємо новий етап в роботі з іноземним контентом, власна студія озвучування – важливий крок на нашому шляху», – зазначає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

В липні цього року MEGOGO представив статистичні дані із власної бібліотеки контенту, - більше 20 000 одиниць контенту українською мовою. Це найбільша легальна україномовна бібліотека контенту в світі.

Джерело: MEGOGO

Джерело фото: ukr.media