Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Молодість»: Фестиваль з 50-річною історією і амбіційними планами

08.07.2020
об 16:07
«Молодість»: Фестиваль з 50-річною історією і амбіційними планами

7 липня у Fedoriv Hub відбулася перша пресконференція нового 49-го сезону київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Він пройде з 22 по 30 серпня і відкриється українською картиною Дарії Онищенко «Забуті».

Зазначимо, що цей фільм агенцією «Доступне Кіно» адаптовано для людей із вадами зору і слуху. А саме, скориставшись Earcatch та Subcatch – спеціальними додатками для смартфонів – можна буде прослухати звукоопис для незрячих людей та прочитати розгорнуті субтитри для нечуючих глядачів.

КМКФ «Молодість» презентували: художній керівник Андрій Халпахчі, генеральний директор фестивалю Іван Адамчук, директор з маркетингу Дмитро Онисович. За словами огранізаторів, у фестивалю славетна історія і новій команді треба згуртувати навколо себе однодумців, аби виконати ті завдання, прийняти ті виклики, що стоять сьогодні перед найстарішим кінофестивалем України.

Перший крок – об'єднати однодумців – вже виконано. Серед тих, хто вже долучився і допомагатиме втілювати наступний сезон Kyiv Academy of Media Arts (новий фестивальний дизайн), креативне агентство IAmIdea (стратегія та бренд), аудіотехнічний партнер фестивалю M.A.G та гастрономічний партнер Ulichnaya Eda.

Для того, аби провести 49-й КМКФ «Молодість» із вимогами, що диктує сучасність, буде створена власна онлайн-платформа. Над її розробкою працює веб-продакшн студія Vintage. Цей проєкт виник в умовах карантину і наразі втілюється завдяки підтримці Українського Культурного Фонду. Віртуальна кінозала після завершення серпневого фестивалю функціонуватиме як інформаційна платформа організації «Молодість». Організатори планують провести КМКФ «Молодість» як фізично, так і онлайн.

 

Читайте також:

Анімація

Восени на MEGOGO вперше відбудеться онлайн-фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM

Сьогодні, 15 червня, завершується приймання заявок від учасників на фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. Захід вперше проводитиметься онлайн у період з 2 по 6 вересня. Відвідати лекції та переглянути фільми зможуть глядачі з усієї України безкоштовно. Цьогоріч фестиваль проводиться за підтримки Українського культурного фонду.

15.06.2020
об 12:49

Новини

Новий формат фестивалю Sundance

Організатори фестивалю Sundance заздалегідь вирішили оголосити про те, що захід відбудеться у новому форматі.

01.07.2020
об 12:16

55-й Карловарський кінофестиваль пройде у листопаді у незвичайному форматі
Новини

55-й Карловарський кінофестиваль пройде у листопаді у незвичайному форматі

Зміни, яких зазнали всі міжнародні кінофестивалі, не оминули і традиційну подію у Карлових Варах. Цьогоріч фестиваль мав відбутися у липні, з 3 по 11 число. Коли стало відомо, що традиційний формат проведення фестивалю є неможливим, у організаторів виникла чудова ідея провести незвичний кінопоказ. Він проходить зараз, з 3 по 11 липня, у майже ста кінотеатрах по всій Чехії.

06.07.2020
об 17:15

Новини

Програму Венеційського кінофестивалю скорочено

Міжнародний Венеційський кінофестиваль підтвердив раніше заявлені дати проведення – з 2 по 12 вересня. Огляд проходитиме в гібридному форматі, пріоритетними стануть офлайн-покази. Склад журі цього року очолить австралійська актриса Кейт Бланшетт.

08.07.2020
об 12:11