Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Kyiv Media Week: Подробиці програми та новий формат заходу

16.07.2020
об 16:45
Kyiv Media Week: Подробиці програми та новий формат заходу

14 вересня в Україні розпочнеться одна з головних медійних подій України –10-й міжнародний медіафорум Kyiv Media Week Global Marathon. В рамках заходу аналізують та говорять про тренди і перспективи аудіовізуальної індустрії в Україні та світі. Цьогоріч програма форуму охопить сфери кіно – серіали, анімацію, дитячий контент, законодавство, унікальні можливості української медіаіндустрії, міжнародну копродукцію та інше. Форум вперше пройде в онлайн-форматі. Організатори події – компанія Media Resourсes Management за підтримки Українського Культурного Фонду.

«Цього року KMW відбудеться вже вдесяте, і ми планували провести його особливо масштабно, зібравши для святкування нашого ювілею друзів та партнерів з усього світу в Києві. Однак, реальність вносить свої корективи, і нам, як і більшості індустріальних майданчиків, довелось піти в онлайн, трансформувати формат та програму форуму відповідно до нових умов. Місія KMW залишається незмінною: розвиток української медіаіндустрії та налагодження співпраці між представниками аудіовізуальної сфери з усього світу. Концепт Global Marathon обрано також не випадково. Протягом одного дня ми плануємо крок за кроком, рухаючись разом із сонцем по земній кулі, завдяки унікальній експертизі наших партнерів, дізнатись про стан речей медіаринку на кожній із територій: Азія, Східна Європа, Західна Європа та Великобританія, США та Канада, Латинська Америка... Хіба можливо було б здійснити таку подорож за один день у звичайному світі? Так, індустрія зараз переживає не найкращі часи, але в наших силах об’єднатись з колегами з усіх континентів для обговорення ситуації та пошуку антикризових рішень», – зазначила директорка MRM КАТЕРИНА УДУТ.

На заході представлять ексклюзивну аналітику найбільших медіаринків від Азії до Південної Америки надану провідними міжнародними агентствами та медіаплатформами K7 Media, C21 Media, Ampere Analysis, Prensario International. Найсвіжіші дослідження українського аудіовізуального сектору представить Media Business Reports (MBR). Також  учасників чекають тематичні панельні дискусії за участі представників ключових українських та іноземних медіакомпаній, прямі включення авторитетних експертів з різних куточків світу. 

 «Протягом десятьох років Kyiv Media Week формує тренди, порушує важливі питання, збирає велике коло однодумців і представників аудіовізуальної індустрії. Нам, як державній інституції, буде цікаво дізнатись думки учасників KYIV MEDIA WEEK щодо подолання глобальної кризи, яка спіткала культурні та креативні індустрії. Переконана, ми почуємо чимало оригінальних ідей, які стануть підґрунтям для подальших ефективних рішень», – сказала виконавча директорка УКФ ЮЛІЯ ФЕДІВ.

Участь у форумі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

Джерело: пресслужба Kyiv Media Week

Катерина Удут
Юлія Федів

 

Читайте також:

Новини

Рейтинг найпопулярніших стрічок українського прокату

Другі вихідні поспіль, дотримуючись інструкцій МОЗ, українці можуть відвідувати кінотеатри. За результатами минулого вікенду, в лідерах переглядів опинились: кінокомікс, бойовик та трилери. А ось мультфільми навіть не увійшли до першої п’ятірки рейтингу популярних фільмів. Загалом, за минулі вихідні кінозали змогли заробити на 18% більше, ніж за попередні.

15.07.2020
об 13:16

Новини

Український кінопрокат – 2020: заробітки зими та втрати карантинної весни

За три, точніше два з половиною, місяці 2020 року на екрани українських кінотеатрів вийшли 67 стрічок, не рахуючи двох добірок і фестивалів. Прокат іще 17 фільмів тривав із 2019-го: чотири з них увійшли до топа найкасовіших за звітний період, а два – сумарно принесли понад $2 млн.

20.07.2020
об 16:57

Новини

Зниження ставки ПДВ для креативних індустрій

Наразі в профільному Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики разом із підкомітетом у сфері кінематографу та реклами триває робота над поправками до Податкового Кодексу, які в майбутньому значно знизять фінансовий тягар на представників українських креативних індустрій, зокрема і на кіновиробників. Мова йде про зниження облікової ставки ПДВ для креативних індустрій з нинішніх 20 % до 7 %, а для деяких категорій діяльності – взагалі про звільнення від сплати ПДВ. Також передбачаються пільгові ставки для іноземних виробників, аж до повного скасування податку на іноземні фільми, адаптовані для людей з порушенням зору і слуху. Чому це важливо, як працює у світі та які ризики й переваги таких законодавчих змін для України, VGL cinema розповів народний депутат України, голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко.

16.07.2020
об 12:13