Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Конкурсна програма: 12-й ОМКФ розпочне прийом фільмів у лютому

22.12.2020
об 14:19

Одеський міжнародний кінофестиваль повідомив, що почне приймати заявки від творців фільмів, які хочуть потрапити до конкурсних програм події, в лютому 2021 року.

Нагадаємо, у 2020-му році 11-й ОМКФ через пандемію та карантинні обмеження вперше відбувся в онлайн-форматі. Наразі команда кінофестивалю працює над його переформатуванням, відповідно до нових викликів та реалій. У зв’язку з цим початок прийому заявок на участь у конкурсних програмах ОМКФ 2021 перенесено на лютий.

Організатори 12-го ОМКФ сподіваються, що у 2021 році подія в оновленому форматі проходитиме в липні в Одесі.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Статті

6 фільмів про футбол, які позбавлять упереджень

Сьогодні, 10 грудня, до святкування Міжнародного дня футболу, заснованого завдяки ініціативі ООН, пропонуємо вам поглянути на цей вид спорту, як на одну з наймогутніших сил об’єднувати серця і змінювати докорінно життя абсолютно різних людей, а на його гравців як на розумних, наполегливих, сильних духом і, навіть чуйних окремих особистостей.

10.12.2020
об 18:08

Новини

Український бокс-офіс: У попередній вікенд глядач обрав «Аферу по-голлівудськи»

Випробування карантином вихідного дня лишилося в минулому й український кінопрокат поволі оговтується після нього. В порівнянні минулого та попереднього вікендів бокс-офіс виріс на 15 % і складає 8,16 млн гривень. Як бачимо, сума ще не досягла рівня, який мали кінотеатри до запобіжних мір у листопаді.

16.12.2020
об 13:17

Статті

КіноКалендар: «Бум» – фільм, що зробив знаменитою Софі Марсо

17 грудня 1980 року у Франції відбулася прем'єра фільму «Бум», який розповідав про французьку дівчинку Вік Берретон, яка на вечірці зустрічає хлопця на ім'я Матьє і закохується в нього. У той час коли в молодих людей спалахує перший у їхньому житті роман, починає руйнуватися сімейне життя батьків Вік: страждають усі члени родини. Ця класична лірична французька комедія не тільки стала справжнім касовим хітом, зібравши в прокаті 32,8 мільйона доларів, а й відкрила для глядачів акторський талант Софі Марсо, яка зіграла в ньому головну роль.

17.12.2020
об 11:29

Новини

Script & Cast pitch: В Україні вперше пройде спільний пітчиг сценаристів і акторів

На наступному тижні учасники Script & Cast pitch, який проходитиме в Києві, зможуть презентувати себе або свій проєкт перед продюсерами, кастинг-директорами, агентами й режисерами.

18.12.2020
об 15:39

Статті

7 новорічних мультфільмів, які сподобаються дітям і дорослим

Ваша малеча знайшла подарунок під подушкою, а ви? Сьогодні до слухняних дітей і навіть до когось із дорослих приходив святий Миколай. Проте казковий день не може обмежуватися лише ранковими подарунками. Пропонуємо влаштувати родинний день мультфільмів, аби підтримати дух дива та свята.

19.12.2020
об 15:17