Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

КМКФ «Молодість» підготував проєкт «Великі на великому»

17.08.2020
об 18:28

На 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» один з найкращих фільмів італійського неореалізму «Ночі Кабірії» Федеріко Фелліні відкриє проєкт Kinove «Великі на великому».

25 серпня у кінотеатрі «Жовтень» кінофестиваль «Молодість» та Kinove покажуть відреставровану копію видатного фільму з циклу «Великі на великому». «Ночі Кабірії», в яких є місце добру та злу, розчаруванню та надії, зраді та коханню, транслюватимуть мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Чорно-білий фільм Федеріко Фелліні зосереджується на людських слабкостях. Наївна, але відважна повія Кабірія, соромлячись своєї професії, безуспішно намагається знайти заможного покровителя, який забрав би її з собою з бідного кварталу. В глибині душі вона мріє про вічне кохання. Кабірія прагне бути щасливою як ніхто інший. У неї золоте серце, вона ніколи не сумує і готова радіти життю з будь-якого приводу. Кабірія сіє навколо себе доброту, і це часто обертається для неї приниженнями та розчаруваннями. Мріям Кабірії не судилося збутися, вона стає жертвою своєї наївності, але щоразу сили після чергового падіння знаходить в собі зібратися з духом і почати жити заново.

«Ночі Кабірії» отримали дві нагороди Каннского кінофестивалю 1957 року, а також премію «Оскар» як «Найкращий іноземний фільм», за що стрічку визнали одним з кращих творів італійського кінематографу.

 

Джерело: Пресслужба КМКФ «Молодість»

Читайте також:

Новини

Прем'єра українського трилера: На КМКФ «Молодість» засніжить

Прем'єра повнометражного дебюту режисера Станіслава Капралова відбудеться в рамках 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». В програмі «Спеціальні події» покажуть український трилер Let it Snow. Подія проходитиме в кінотеатрі «Жовтень» 26 серпня.

16.08.2020
об 14:03

Новини

49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» назвав імена журі

З 22 по 30 серпня проходитиме 49-й Київський Міжнародний кінофестиваль «Молодість», на який можна придбати абонементи, які розділені на три категорії: Студенти, Синефіли та Індустрія. Сьогодні організатори заходу оголосили імена журі конкурсних програм. Отже, давайте дізнаємось, хто обиратиме кращі фільми у Міжнародному та Національному конкурсах, а також у програмі Sunny Bunny.

17.08.2020
об 11:45

Новини

КМКФ «Молодість» називає імена володарів «Золотого Скіфського оленя»

Днями стало відомо, хто отримає першу почесну нагороду від 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». За внесок у світове кіномистецтво «Золотим Скіфським оленем» відзначать французького актора театру та кіно, режисера, продюсера та письменника Робера Оссейна.

17.08.2020
об 13:35