Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs змінює формат

22.10.2020
об 16:13

В цьому році 4-й Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs через посилення карантину у Харкові відбудеться в онлайн-режимі. Нині місто знаходиться у «червоній» зоні, в населеному пункті закриті заклади культури, кінотеатри і провести заплановані покази на великому екрані неможливо. Проте організатори вирішили не скасовувати захід, а перенести його в Інтернет.

 

Усі покази фільмів-учасників фестивалю будуть безкоштовними, але кількість сеансів на деякі картини стане обмеженою. Для перегляду картин треба буде зареєструватися на офіційному сайті кінофестивалю meetdocsfestival.com. Тут буде транслюватися як конкурсна, так і позаконкурсна програми. Більша частина програми збережена, додалися й нові картини, але не відбудуться покази фільмів «Атлантида», «В.Сильвестров» і «Земля блакитна, ніби апельсин».

 

У Zoom відбудуться майстер-класи від Дар’ї Онищенко, Анни Жижи, Лади Сабової, Vialex Motion Lab. Деякі зустрічі офлайн вдалося зберегти. Так, 30 жовтня з 12:00 до 14:00 відбудеться публічна розмова з акторкою фільму «Гніздо горлиці», володаркою «Золотої Дзиґи» за найкращу жіночу роль Риммою Зюбіною.

У Invite Hub 30 жовтня з 15:00 до 18:40 відбудеться фестиваль короткометражного незалежного українського кіно «Бардак-офлайн» втім, з кількістю глядачів не більше 20 осіб.

 

Kharkiv MeetDocs «продовжиться» заходами і в Києві. Так, у столиці 30 жовтня з 18:00 до 19:00 у HUB 4.0 відбудеться майстер-клас Ганни Ярошевич і Альони Качкан «Case study. Як зробити успішний краудфандинг: кейс фільму «Май далеко, май добре».

 

31 жовтня у у Kooperativ Afisha відбудуться пітчинг документальних кінопроєктів і церемонія нагородження переможців фестивалю.

 

Фестиваль проводиться за підтримки Федерального міністерства іноземних справ Німеччини, Державного агентства України з питань кіно й Українського культурного фонду.

 

Джерело: Пресслужба Kharkiv MeetDocs

Читайте також:

Новини

Короткометражку Solitude покажуть на британському кінофестивалі

Із 28 жовтня до 7 листопада відбудеться Raindance Film Festival, який є найбільшим незалежним кінофестивалем у Великій Британії. На ньому буде демонструватися короткометражний фільм Solitude («Самотність») режисерки Єлизавети Сміт. Це одна із п'яти картин, відібраних з усіх короткометражних стрічок фестивалю до номінації Best Short of the Festival.

18.09.2020
об 11:35

Новини

В Україні в онлайн-форматі пройшла «Школа молодих продюсерів. Місце зустрічі – Києв»

Протягом місяця слухачі «Школи молодого продюсера. Місце зустрічі – Києв» отримували нові знання, вчились довготривалому плануванню, як виводити на міжнародний ринок кінопродукцію та робити цільову презентацію проєкту. Також їхні роботи розглянули експерти, провели аналіз та надали вагомі поради.

25.09.2020
об 17:29

Новини

Українські перемоги: Фільм «Із зав’язаними очима» став найкращим на Варшавському кінофестивалі

Повнометражний ігровий дебют «Із зав’язаними очима» (міжнародна назва Blindfold) Тараса Дроня вчора, 17 жовтня, визнали найкращим фільмом конкурсу перших і других фільмів Competition 1–2 Варшавського кінофестивалю, де і відбулася світова прем’єра стрічки.

18.10.2020
об 14:29