Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Індустріальна подія: Програма форуму аудіовізуального сектору ДУБЛЬ#1

18.06.2021
об 15:40

24 та 25 червня у Києві відбуватиметься форум Дубль#1, який організовано Українською кіноакадемією спільно з Асоціацією рекламних продакшенів України. Під час заходу на учасників чекають майстер-класи від професіоналів кіно- і телеіндустрії, галузі рекламного відеопродакшену, а також фахівців з кастингу.

 

Повна програма форуму аудіовізуального сектору Дубль#1:

 

24 червня (четвер)

 • Євген Тунік, шоуранер  із темою: «Мрії VS реальність шоуранера. Case study: Перші ластівки»
 • Ольга Пантелеймоноваенеральна директорка Групи компаній Star Media) та Рита Гребенчікова (директора з кіновиробництва StarMedia) із темою: «Навіщо Україні Netflix?»
 • Саша Ткаченко (генеральный продюсер кіно-серіального департаменту Нового каналу) із темою: «Шлях історії від заявки до екрану»
 • Ірина Никончук, шоуранерка 1+1 Production із темою: «Цей продукт не покажуть на ТБ. SIZ: як створювати серіали для стрімінгових платформ»
 • Юрій Карновський, продюсер, сценарист із темою: «Як зробити серіал за рекордні гроші і заробити»
 • Виробництво власного контенту: MEGOGO, Sweet.tv, Oll.tv. Модератор: Анна Паленчук (продюсерка 435 Films).

За участі Івана Шестакова (директор зі стратегічного розвитку MEGOGO), Олександра Резунов (директор SWEET.TV), Юлії Трибушної (директорки Oll.tv та Xtra TV), Павла Рибака (керівник Київстар ТБ з боку 1+1 media)

 • Серіальні тренди 2021. Модератор: Олексій Гладушевський реативний продюсер Original Content і куратор напрямку Starlight Originals у медіахолдингу StarLightMedia).

За участі представників телеканалів. Наталії Стрибук (головна продюсерка департаменту кіносеріального виробництва Телеканал Україна), Саши Ткаченкоенеральний продюсер кіно-серіального департаменту «Нового каналу»), Олени Єремєєвоїоловної продюсерки серіалів та фільмів каналу «1+1»), Олексія Терентьєва (продюсер StarMedia), Ярослава Лодигіна (режисер, сценарист, член правління ПАТ «НСТУ», відповідальний за «UA: Перший» та «UA: Культура»), Катерини Шевелюк (генеральна продюсерка кіно- та серіального виробництва СТБ).

Про що говоритимуть спікери:

 • Що потрібно, щоб зняти успішний серіал; як продати історію телеканалам;
 • На які теми чекають телеканали;
 • Вебсеріали для стримінгових платформ;
 • Актуальні хронометражі серій.
 • Особливості сучасних кастингів: акторські кейси, діджитал платформи та соціальні мережі. Спікери: Аліна Марчук (кастинг-директорка), Віка Ільїна (кастинг-директорка), Павло Макарченко (кастиг-директор), Ольга Любарова (кастинг-директорка)
 • Особливості онлайн кастингів. Самопроби, як важливий інструмент в роботі актора. Спікери: Вячеслав Нечай-Кучинський (кастиг-директор), Ірма Царьова (кастинг-директорка), Орина Петрова (кастинг-директорка), Оксана Суханова (кастинг-директорка)
 • Взаємодія з акторським агентом. Менеджмент та самоменеджмент актора. Спікери: Ольга Любарова (кастинг-директорка), Олександр Німенко (кастинг-директор)

 

25 червня (п'ятниця)

 • Любомир Левицький, режисер із тема: «Чим відрізняється сторітеллер від сторіселера?»
 • Анна Паленчук (продюсерка 435 Films) та Дмитро Канішевський (режисер) із темою: «Досвід навчання в Канаді: плюсі, мінуси, інсайдерська інформація»
 • Семен Горов, режисер із темою: «Бути режисером: від музичних відео до великого кіно»
 • Євген Драчов, Film.UA Distribution International із темою: «Інструменти промо. Online vs Offline»
 • Еміне Джапарова, Перша заступниця Міністра закордонних справ України із темою: «Культурна дипломатія МЗС: просування сучасного українського кіно»
 • Юрій Чорненький, керівник департаменту маркетингових комунікацій Київстар із темою: «Можливості Co-promo брендів та фільмів»
 • Алла Бєлая, продюсерка із темою: «Структура фінансування незалежного жанрового кіно. Помилки та омани фільммейкера початківця»
 • Людмила Салащенко, Head of Production The Martini Shot із темою: «Секрети віддаленої зйомки – що відбудеться якщо режисер та креатив не приїдуть на знімальний майданчик»
 • Юліан Улибін, режисер, продюсер ShootGroup із темою: «IamUkrainian. Соціальна документалістика як інструмент для просування бренду»
 • Олег Кошовий, продюсер Gvardiya Production House із темою: «На пості поправимо»
 • Анастасія Буковська, Director/Executive Producer Family Production, Head of Board members CPAU із темою: «Family Business – кілька неймовірних історій»
 • Іван Крутоус, owner / executive producer NO STARS із темою: «Бути продюсером: штампи, шаблони, кліше»
 • Public talk «Трендспоттинг: якість vs контент. Чи потрібні професіонали в рекламному відеопродакшені?» Модераторка: Анастасія Буковська, Director/Executive Producer Family Production, Head of Board members CPAU.

 

Придбати квитки можна тут.

 

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Інтерв'ю

Лариса Мудрак: «Стратегія розвитку УКФ потребує масштабного обговорення та діалогу»

З 14 квітня Лариса Мудрак стала головою наглядової ради Українського культурного фонду, а вже за півтора місяця склала повноваження. VGL cinema поговорив з нею про пріоритети в роботі, нову стратегію УКФ та підтримку фондом кіновиробництва за кілька днів до самовідводу. За цей тиждень деякі питання відпали, проте деякі відповіді максимально актуалізувались і є цікавими незалежно від персоналії на чолі Фонду. Тож пропонуємо вашій увазі міркування досвідченої спеціалістки з комунікацій про шляхи розвитку УКФ, чого бракує цій інституції та за яких умова вона може запрацювати на повну.

17.06.2021
об 14:55

Новини

«Літня школа» від 12-го ОМКФ

Майбутні кінопрофесіонали вже можуть придбати абонемент на «Літню кіношколу» від Одеського міжнародного кінофестивалю. Впродовж восьми днів серпня власники таких вхідних квитків зможуть взяти участь у майстер-класах відомих кінематографістів, акторів, режисерів та інших зірок кіно і отримати досвід неповторної атмосфери міжнародного кінофестивалю.

17.06.2021
об 17:40

Новини

Book Pitch: Відбіркова комісія обирає фіналістів

Вдруге в межах секції Film Industry проходитиме Book Pitch. Прийом заявок на участь у цьогорічному книжковому пітчингу вже завершено. Всього на участь подано 38 заявок.

18.06.2021
об 14:44

Новини

Kharkiv MeetDocs набирає фільми до конкурсних програм і пітчингу

Упродовж 26 вересня – 2 жовтня в гібридному форматі, тобто онлайн і офлайн проходитиме п’ятий міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs. Наразі організатори оголосили про початок прийому фільмів до національного і міжнародного конкурсів повнометражних фільмів, та конкурсу незалежного українського короткометражного кіно «Бардак»і заявок проєктів на пітчинг.

16.06.2021
об 12:54