Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Відкрито продаж фестивальних абонементів на 11-й ОМКФ

23.07.2020
об 18:32

Найочікуваніша кіноподія року – 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль проходитиме з 25 вересня по 3 жовтня і вперше захід відбудеться в онлайн-форматі.

Дистанційно глядачі зможуть не тільки переглядати фільми конкурсних та позаконкурсних секцій, а й відвідувати майстер-класи провідних світових кінодіячів, взяти участь у зустрічах та Q&A з творчими групами. В якості приємного бонусу – сувенірна продукція фестивалю. Вона приходитиме поштою, якщо ви бажатимете лишити щось на згадку про цьогорічну подію. Все це та багато іншого можливо для тих, хто «відвідає» захід за Фестивальним абонементом. Придбати його можна тут. (https://oiff.online/festival-pass)

Окрім переглядів стрічок та спілкування, глядачі, як завжди, зможуть проголосувати за найкращі стрічки Міжнародної та Національної конкурсних програм. І у такий спосіб долучитися до визначення переможців фестивалю у головних номінаціях.

Також організатори звертають увагу, що можливість віртуально «побувати» на показах ОМКФ доступна тільки на території України.

 

Джерело: пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Аналітика

Перший за три місяці кінопрокатний чарт в Італії очолила драма «Знедолені»

Першими в Європі почали закриватися італійські кінотеатри. Вони пішли на карантин ще в кінці лютого, відновити роботу їм дозволили з 15 червня. Наразі скористалися можливістю відкрити кінозали далеко не всі. Адже глядачі повинні носити маски, сидіти в залі на відстані один від одного й купувати квитки онлайн. Крім того, літо в італійському кінопрокаті багато років вважається мертвим сезоном.

25.06.2020
об 14:12

«Стоп-Земля» і «ВАКУУМ» представлятимуть Україну на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах
Новини

«Стоп-Земля» і «ВАКУУМ» представлятимуть Україну на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах

За підтримки Ukrainian Institute – Українського інституту, два проєкти представлятимуть сучасне українське кіно на щорічному кінофестивалі у Карлових Варах.

09.07.2020
об 13:35

Анімація

Короткометражний фільм української режисерки покажуть на Каннському кінофестивалі

Днями стало відомо, що українська режисерка Єлизавета Письмак, яка навчається у Польській національній школі кіно, телебачення і театру ім. Леона Шиллера (м. Лодзь), стала учасницею міжнародної студентської конкурсної програми Cinéfondation 2020 Каннського кінофестивалю.

10.07.2020
об 17:35