Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Як проходив фестиваль ZIFF у Запоріжжі

22.09.2020
об 18:23

Члени журі та почесні гості розкривали глядачам секрети різних кінопрофесій – від сценариста до актора, а самі глядачі змогли побачити декілька прем’єр.

У вихідні в Запоріжжі відбувся міжнародний кінофестиваль ZIFF. Тривав він три дні – з 18 по 20 вересня. Дійство проходило в режимі офлайн у кінотеатрі ім. О. Довженка. Гості заходу змогли подивитись новинки короткого метру від українських та іноземних режисерів, відвідати майстер-класи та презентації.

Під час фестивалю глядачі побачили 59 стрічок з української та міжнародної конкурсної програми, з яких 30 – це роботи іноземних режисерів, а також ще 13 українських повнометражних фільмів, що демонструвались поза конкурсом.

Кожен учасник кіноподії зміг відвідати цікавий майстер-клас від членів журі та гостей кінофестивалю. Так, глядачі окрім фільмів могли послухати лекції від аніматора, ілюстратора та режисера Олега Маламужа; дізнатись таємниці техніки мови та акторської майстерності від актриси Ольги Кіяшко; послухати розповідь Олексія Терентьєва про роботу і функціональні обов’язки продюсера, а ще відкрити для себе сценарну майстерність від лектора Кирила Тимченко. Окрім того, що спікери проводили лекції та майстер-класи робітники сфери кіно ще й були членами журі фестивалю. Під час перегляду та оцінювання фільмів до них доєднались кліпмейкер та режисер Олег Борщевський, кінопродюсер Артем Колюбаєв та актор Олексій Тритенко.

Фестиваль відкрився українським масштабним історичним фільмом «Захар Беркут», знятим за мотивами твору Івана Франка. До того ж глядачі могли поспілкуватись з продюсером цього фільму Юрієм Карновським. Після урочистої церемонії закриття та нагородження переможців відвідувачі подивилися фільм «Передчуття», прокат якого в Україні нині одна з найочікуваніших прем’єр осені. Також поціновувачі кіно мали можливість відвідати презентацію майбутнього фільму «Я, «Побєда» і Берлін» за мотивами книги народного улюбленця Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка), а також презентацію та показ короткометражних фільмів молодого та талановитого режисера Павла Острікова – «Випуск’97», Mia Donna, Golden Love.

Серед почесних гостей кінофестивалю були Голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук, продюсери Юрій Карновський та Олексій Терентьєв, а також режисер Павло Остріков.

 

Джерело: Пресслужба ZIFF

Читайте також:

Статті

Запорізький міжнародний кінофестиваль ZIFF-2019: час на головне та важливе

На початку осені 2019 року в нашому місті пройде III Запорізький Міжнародний кінофестиваль ZIFF-2019. Протягом трьох днів запорожці і гості міста зможуть отримати насолоду від короткометражних фільмів українського та іноземного виробництва. Відкриття кіносвята заплановано на 20 вересня 2019 року в кіноконцертному залі ім. О. Довженка. VGL cinema поспілкувався з організаторами заходу про особливості, завдання та цілі фестивалю.

28.07.2019
об 16:47

Новини

Український кінофестиваль ZIFF відбудеться у звичайному форматі

Міжнародний фестиваль фільмів у Запоріжжі проведуть офлайн, якщо епідеміологічна ситуація у місті лишатиметься сприятливою. Глядачам покажуть українські та іноземні короткометражні фільми. До участі у заході подали понад три тисячі проєктів зі 116 країн світу. Зі стрічок, які обрали до однієї з конкурсних програм,переможця оберуть глядачі.

31.07.2020
об 14:25

Новини

На ZIFF проходитимуть лекції про кіноіндустрію

Під час безкоштовних майстер-класва та лекцій організатори Запорізького міжнародного кінофестивалю (ZIFF) вирішили, що варто розказати молоді про роботу продюсера, а також презентуватимуть фільми.

16.09.2020
об 12:20

Події

Як проходив фестиваль ZIFF у Запоріжжі

Члени журі та почесні гості розкривали глядачам секрети різних кінопрофесій – від сценариста до актора, а самі глядачі змогли побачити декілька прем’єр.

22.09.2020
об 18:23