Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Фотозвіт з допрем’єрного показу документального фільму «ЮКІ»

04.12.2020
об 11:07

Днями у кінотеатрі «Оскар», що знаходиться в київському ТРЦ Gulliver, відбувся допрем’єрний показ української мотивуючої стрічки «ЮКІ» режисера Володимира Мули.

 

Документальне кіно про видатних хокеїстів українського походження, які формували найвідомішу в світі хокейну лігу NHL, вже йде в кіно. Допрем’єрний показ напередодні прокату відвідали Надзвичайний і Повноважний посол Канади в Україні — Лариса Ґаладза, голова Державного агентства України з питань кіно — Марина Кудерчук, представники Міністерства культури та інформаційної політики України, українські теле- та радіо ведучі і ЗМІ.

 

Марія Мельник
Володимир Мула та Микола Васильков

 

«Фільм, який ви зараз подивитесь, сполучає разом два рівняння: Канаду, Україну і хокей. Що ми отримуємо в результаті? Понад п’ятдесят українців, чиї імена викарбувані на Кубку Стенлі. Ця документальна стрічка розповідає історію про те, що означає бути іммігрантом, українцем і видатним гравцем НХЛ. Історію про слід, який назавжди залишає людині етнічна спадщина», - зазначила перед показом посол Канади в Україні ЛАРИСА ҐАЛАДЗА.

 

 

За словами режисера та продюсера Володимира Мули, «ЮКІ» — це результат важкої довготривалої роботи усієї команди, що нарешті демонструється в кінотеатрах України.

 

Лариса Ґаладза
Олег Скрипка

 

«Протягом трьох років кропіткої роботи я засинав та прокидався з думкою про фільм. Ми проїхали тисячі кілометрів, а зйомки тривали у чотирьох різних країнах. Ми до останнього не знали, чи зможемо втілити усе задумане. На мою думку, «ЮКІ» — це справжній шматок позитиву наприкінці року. І я щиро запрошую кожного глядача подивитися фільм у кінотеатрах, адже це справжня та мотивуюча історія, завдяки якій ми можемо гучно заявити про Україну на весь світ», - розповів ВОЛОДИМИР МУЛА.

 

Володимир Мула та Лариса Ґаладза
Пилип Іллєнко та Володимир Мула

 

Зазначимо, показ стрічки відбувся для обмеженої кількості гостей з дотримання усіх протиепідемічних заходів, що були запроваджені МОЗ України на час дії карантину.

 

Олексій Суханов

 

«Ми не були впевнені, чи випаде нам шанс записати найлегендарнішого хокеїста усіх часів — Івана Грецького, тож змінювали сценарій  декілька разів. Проте нам все ж таки вдалося це зробити! І зараз ми з гордістю презентуємо наш проєкт про надзвичайних людей, неймовірних хокеїстів НХЛ українського походження, чиї досягнення вражають. Тож закликаю усіх не шкодувати власного часу та обов’язково прийти на фільм у кіно», — прокоментував сценарист МИКОЛА ВАСИЛЬКОВ.

 

Марина Кудерчук та Володимир Мула

 

Слідкуйте за розкладом сеансів у своєму місті й обов’язково приходьте в кіно.

 

Джерело: Пресслужба фільму «ЮКІ»

Читайте також:

Новини

Незабаром у кіно прем’єра стрічки «Юкі» про українців у NHL

Фільм «Юкі» розповідає історії видатних хокеїстів українського походження, які формували найвідомішу в світі хокейну лігу NHL. Фільм документальний і має символічну назву.

06.10.2020
об 18:22

Новини

Backstage «ЮКІ»: Як створювалася історія перемог вільних українців

В перший вікенд грудня на великі екрани України вийде документальний фільм «ЮКІ». В своїй кінороботі режисер Володимир Мула розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували найвідомішу хокейну лігу світу - NHL. Поки є час творці підігрівають інтерес до проєкту та діляться відео зі зйомок backstage.

17.11.2020
об 14:16

Новини

Backstage «ЮКІ»: Історія створення документального фільму

На цьому тижні в широкий прокат виходить фільм режисера Володимира Мули про перемоги українських хокеїстів.

30.11.2020
об 12:53

Події

Фотозвіт з допрем’єрного показу документального фільму «ЮКІ»

Днями у кінотеатрі «Оскар», що знаходиться в київському ТРЦ Gulliver, відбувся допрем’єрний показ української мотивуючої стрічки «ЮКІ» режисера Володимира Мули.

04.12.2020
об 11:07