Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Чілдрен Кінофест – 2020» відбудеться онлайн

07.05.2020
об 09:30
«Чілдрен Кінофест – 2020» відбудеться онлайн

Слідом за дорослими фестивалями, дитячі теж переходять в онлайн. VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» стартує цього року 29 травня на офіційному сайті фестивалю й триватиме до 7 червня.

Як і завжди, фільми з конкурсної програми можна буде подивитися протягом семи днів фестивалю у будь-який зручний час і, теж як завжди, – безкоштовно, за умови попередньої реєстрації на сайті. Але зверніть увагу, що такі спецподії, як фільм-ретроспектива й роботи фіналістів конкурсу дитячих короткометражних фільмів, які входять до складу позаконкурсної програми, будуть доступні за розкладом протягом одного дня. Програму фестивалю буде оголошено в середині травня.

Традиційно фестиваль проводився у понад 20 містах України. Цьогорічні реалії змушують організаторів змінити формат. Але в цьому є й позитивний момент –переглянути роботи конкурсантів зможуть не тільки мешканці міст, у яких минулі роки зазвичай проводили покази, а абсолютно кожен житель України і навіть світу.

Команда «Чілдрен Кінофесту» ретельно відбирала фільми для участі у фестивалі на найбільших європейських кінооглядах для дітей від 4 років та підлітків. Але право вибору переможця залишається за глядачем – після перегляду конкурсних робіт кожен може залишити свій голос. Також глядацьким голосування буде обрано переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій» серед дитячих короткометражних фільмів. Автори отримають 10 000 гривень.

220 заявок з усієї України було подано на участь у конкурсі дитячих фільмів. Найбільше їх надійшло з Київської, Харківської, Дніпропетровської та Львівської областей. Конкурсанти розділилися на дві категорії – від 7 до 10 та від 11 до 14 років. У кожній оберуть по п’ять фіналістів, яких оцінюватиме поважне журі. У його складі: Юлія Сінькевич – продюсерка та директорка Одеського міжнародного кінофестивалю, Максим Самчик – актор, зірка серіалу «Перші ластівки», і Олег Маламуж – аніматор, автор стрічки «Викрадена принцеса», переможниці VI «Чілдрен Кінофесту». Почесним послом фестивалю у 2020 році стане музикант, продюсер, автор пісень і фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк.

Отже, зустрічаємось усією сім’єю на сайті онлайн-фестивалю з 29 травня по 7 червня 2020 року.

Джерело: childrenkinofest.

Читайте також:

«Studio Kapi» разом з «Мишком та Місячною Дзвінкою» оголошують конкурс дитячих малюнків
Анімація

«Studio Kapi» разом з «Мишком та Місячною Дзвінкою» оголошують конкурс дитячих малюнків

Анімаційна студія «студіо KАПІ» організовує конкурс дитячих малюнків. Малюнки-переможці буде анімовано. Їх відбиратиме творча команда анімаційного серіалу "Мишко та Місячна Дзвінка»: режисери Валерія Левенко, Люлмила Ткачикова, художник Валентина Серцова, продюсер Михаль Маргуліс. Анімацію цих малюнків покажуть на youtube-каналі і офіційних сторінках студії.

04.05.2020
об 14:40

Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» вчетверте запрошує до Кам'янця-Подільського
Новини

Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» вчетверте запрошує до Кам'янця-Подільського

В умовах пандемії, фестиваль буде проходити в онлайн-форматі і називатиметься «КіберБруківка 2(4)20». 2 травня було завершено прийом робіт, а вже 16 травня 2020 року на День міста Кам'янця-Подільського фестиваль розпочне свою роботу. Заходьте на сайт https://brukivkafest.com о 15:00 і дивіться пряму трансляцію кінофестиваля.

06.05.2020
об 16:14

Новини

П’ятиденний марафон на підтримку медиків #Лікарютинеоди

3 травня о 21:00 в ефірі телеканалу «1+1» розпочався благодійний марафон на підтримку медиків, що зараз в прямому сенсі знаходяться «на передовій» і їх ворог невидимий та дуже небезпечний. Завершиться акція 8 травня в ефірі «Сніданку з 1+1».

06.05.2020
об 16:33