Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Американська кіноакадемія розглядає звичний формат проведення церемонії «Оскар 2021»

03.12.2020
об 14:33

Організатори повідомили, що розглядають різні способи проведення церемонії нагородження, серед яких є традиційний офлайн-формат.

Через обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19 Американська кіноакадемія перенесла дату проведення урочистої церемонії вручення нагород з 28 лютого на 25 квітня наступного року. Також до 28 лютого подовжили термін приймання заявок на участь в номінаціях «Оскара», а ще змінено правила - цього року на престижну кінонагороду можуть претендувати стрічки, що не мали прокату, проте транслювалися на стрімінгових платформах та відеосервісах.

Наразі розглядається декілька варіантів проведення церемонії, зокрема, проведення в форматі онлайн, гібридному та традиційному офлайн-форматі в театрі Dolby Theatre в Лос-Анджелесі. Організатори сподіваються, що в березні кінотеатри працюватимуть в звичному режимі, тоді це дозволить провести церемонію в звичному режимі, проте запевняють, що ретельно пропрацьовують всі можливі варіанти проведення.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

Фільм «Черрі» братів Руссо хочуть висунути на «Оскар»

Кінематографісти екранізували однойменний роман письменника Ніко Волкера, який розповідає історію про військового лікаря, психіку котрого змінили ліки від посттравматичного стресового розладу (ПТСР).

09.11.2020
об 15:12

Новини

У кого з чоловіків найбільше шансів отримати «Оскара» за роль другого плану?

Зазвичай переможцями «Оскара» у номінації «Найкращий актор другого плану» стають ті, хто мають досить великий досвід в індустрії. Минулорічному переможцю, Бреду Пітту, було 56 років, коли він отримав нагороду за свою роль у стрічці «Одного разу в Голлівуді». Він став одним з 13 щасливців, яким було 50 років, коли вони забрали трофей додому.

23.11.2020
об 15:27

Новини

Італія визначилась з головним претендентом на «Оскар 2021»

Менше півроку залишилося до церемонії нагородження премією «Оскар 2021». Все більше новин з’являється щодо номінантів. Наразі звістка прийшла з Італії, де визначилися з номінантом на кращий міжнародний фільм. «Оскарівський комітет» країни замість стрічки «Все життя попереду» / La vita davanti a sé з Софі Лорен у головній ролі, вирішив номінувати іншу.

27.11.2020
об 19:11

Новини

Від Бейонсе до Оскара: Мері Твала африканська королева кіно

Південноафриканську акторку представили абсолютно новій аудиторії у фільмі Бейонсе «Чорний король». Однак це її останній фільм, що може виявитись її найкращою роботою.

29.11.2020
об 18:41