Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

7 серпня розпочне роботу онлайн-кінозал Docuspace

27.07.2020
об 16:13

Новий сезон в онлайн-кінотеатрі від Міжнародного кінофестивалю Docudays UA відкриє стрічка білоруського режисера Максима Шведа. Її зроблять доступною для перегляду протягом місяця. До обговорень фільму можна долучитись на YouTube-каналі Docudays UA, Docuspace, а також на фестивальній Facebook-сторінці.

В онлайн-кінотеатрі Docuspace 7 серпня розпочинається новий сезон. Відкриє його стрічка білоруського режисера Максима Шведа «Чисте мистецтво», що розповідає про художника-абстракціоніста Захара Кудіна. Він створює картини в міському просторі, надихаючись прямокутниками різних кольорів, що їх «залишать» після себе комунальники, коли замальовують написи на фасадах будівель. Перехожі по-різному намагаються інтерпретувати творчість митця, висловлюють свою думку не тільки про мистецтво.

Показ супроводжується онлайн-дискусіями. Організатори прагнуть актуалізувати проблем порушення прав людини, а також поміркувати про взаємопроникність політики та мистецтва  (само)цензуру як структурну проблему, так і її вираження у повсякденних розмовах містян. Індустрійна подія Docu/Пpo буде присвячена особливостям монтажу та роботи над стрічкою.

Крім фільму білоруського режисера Максима Шведа, у серпні в межах онлайн-кінозалу Docuspace можна буде долучитись до трьох онлайн-трансляцій, в рамках яких відбуватимуться дискусії про мистецтво, кіно та зйомки.

Програма дискусійної панелі серпня:

 

14 серпня о 19:00

Тема: Відтінки протесту. Як мистецтво допомагає у боротьбі за права людини?

Спікер(к)и: голова правління ГО «Центр громадянських свобод» Олександра Матвійчук та художник, перформер, куратор Міхаіл Ґулін. Модерує – журналіст Андрій Куликов.

Інформаційний партнер онлайн-події ZMINA.

 

21 серпня о 19:00

Tête-à-tête: Максим Швед & Максим Карпицький

Про політичне (у) кіно, про мистецтво як спосіб виходити за межі встановлених структур, про феномен ЖЕК-арту, про вулиці й свободи поговорять режисер фільму Максим Швед і кінокритик Максим Карпицький.

Інформаційний партнер онлайн-події Громадське. Культура.

 

26 серпня о 19:00

DOCU/PRO talk. Максим Швед & Пйотр Бодак

Як знімати кіно в країні, де не існує кіноіндустрії? Як знайти гроші за кордоном? Як працювати з матеріалом, знятим іноземною мовою? Режисер та режисер монтажу фільму поділяться своїм досвідом роботи.

Інформаційний партнер онлайн-події Media Business Reports.

 

Джерело: пресслужба Docudays UA

Читайте також:

Інтерв'ю

Docudays UA 2020 представить 70 документальних стрічок та запросить на суп у компанії режисерів

Сімнадцятий міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA цього року відбудеться он-лайн. З 24 квітня по 3 травня всі охочі зможуть дивитися та обговорювати нове кіно в мережі, а більшість стрічок будуть доступні на платформі DOCU/SPACE до 10 травня. Про особливості формату та зміст фестивалю VGLcinema дізнався з перших вуст, від організаторок та керівниць Docudays UA Вікторії Лещенко, Дар’ї Бассель, Ксенії Шиманської та Світлани Смаль.

17.04.2020
об 19:26

Новини

Міжнародний фестиваль Docudays UA відкрив прийом заявок

Щороку на заході презентують українські документальні фільми та кінопроєкти від авторів, продакш-компаній, студій, дистриб’юторів неігрового кіно, студій та кінофестивалів. Вперше в цьому році вирішено створити електронний онлайн-каталог проєктів.

13.07.2020
об 11:02