Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Звітність за попередньо отримані кіновиробниками кошти змінила дати

12.06.2020
об 14:07

Спільними зусиллями разом з колишнім головою Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, а сьогодні з Міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченко нам вдалося погодити збільшення строків звітності для кіновиробників за попередньо отримані кошти, пише у своєму дописі на сторінці Facebook голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами Павло Сушко.

Завдяки збільшенню строків звітності кіновиробники не нестимуть відповідальності за прострочення дедлайнів, прописаних у договорах про виконання виробництва фільмів, адже причини через, які унеможливили роботу продакшн-студій, від творців кіно не залежали.

«Тепер Держкіно може передбачати у договорах про надання державної підтримки можливість здійснення попередньої оплати на строк не більше 12 місяців протягом поточного та наступного бюджетного періоду. Замість 6 місяців», – пише Павло Сушко.

За наданою ним інформацією у дописі, наразі в Держкіно на погодження чекає 94 договори на виробництво фільмів, укладених в минулих роках. Їх умови передбачають –  попередню оплату у строк не більше 6 місяців.

Читайте також:

Новини

Репертуар кінотеатрів на липень - правда чи міф

Гортаючи стрічку новин, ми звернули увагу на інформацію про те, що відкриваються кінотеатри. Нам стало цікаво, чи не проґавили ми чогось важливого і ось що ми з’ясували.

03.06.2020
об 16:41

Найбільша мережа кінотеатрів сумнівається у відновленні роботи
Новини

Найбільша мережа кінотеатрів сумнівається у відновленні роботи

Найбільша у світі мережа кінотеатрів AMC Theaters не впевнена, що відновить роботу після скасування всіх обмежень, впроваджених через спалах COVID-19. Про це свідчить заява, яку цитує телеканал CNN.

07.06.2020
об 15:08