Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Звіяні вітром» - лідери продажів на Amazon

13.06.2020
об 16:58

За добу скочила вгору популярність фільму «Звіяні вітром» на Amazon, зокрема зросли продажі на спеціальне видання DVD-диска до 70-річчя фільму (ціна починається від 29,55 долара). Також збільшився попит на стрічку й на Amazon Video, де її можна орендувати або купити для перегляду за 3,99 і 9,99 долара відповідно.

Це сталося завдяки HBO Max, яка 10 червня тимчасово вилучила фільм зі свого каталогу через расизм, оскільки він поширює несправедливі стереотипи про чорношкірих. Однак керівництво компанії зауважило, що пізніше повернеться зі стрічкою на платформу разом з обговоренням її історичного контексту. Це виглядатиме наступним чином – перед трансляцією стрічки глядачам покажуть ролик-дисклеймер, в якому професор Чиказького університету кінематографії та ведуча шоу Silent Sunday Nights Жаклін Стюарт пояснюватимуть часові реалії, в яких знімалася стрічка, і розповідатимуть, які проблеми вона висвітлює.

Нагадаємо, стрічка знята за однойменним романом Маргарет Мітчелл. Гетті МакДеніел, яка грала служницю, стала першою темношкірою акторкою, що отримала премію «Оскар». Всього фільм виграв вісім статуеток, зокрема в номінаціях «Найкращий фільм», «Найкращий адаптований сценарій», «Найкращий режисер», «Найкраща жіноча роль».

Джерело: Variety; Entertaiment Weekly