Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Зустрічі «Без попкорну з Анною Паленчук»

16.05.2020
об 13:30
Зустрічі «Без попкорну з Анною Паленчук»

Подкасти – ця назва не так давно увійшла в наш лексикон, але цей контент стрімко набирає популярності. Впроваджує цей жанр і «Українська Правда». Свій подкаст, присвячений кіно та телеіндустрії, запускає на цьому ресурсі українська кінопродюсерка та сценаристка Анна Паленчук.

«Рік я прожила в Канаді й застала бум подкастів. Кожен день я слухаю декілька подкастів американських колег, які активно обговорюють американську і світову кіноіндустрію, адже ми живемо в непростий трансформаційний час, коли ніхто не знає, що на нас чекає. На мою думку, саме зараз час активно обговорювати не тільки досягнення нашої галузі, а й майбутнє, зокрема як буде розвиватися кіно і які проєкти на нас чекають», – коментує Анна Паленчук.

Гостями Анни Паленчук будуть відомі гравці галузі, які розповідатимуть про найгучніші кіно та телепроєкти. Подкаст «Без попкорну з Анною Паленчук» буде цікавий і професіоналам, і пересічним слухачам, які бажають дізнатися більше про розвиток кіно й телебачення в Україні. Першим гостем нового подкасту стала Наталія Ворожбит – сценаристка, режисерка, шоуранерка. Найуспішніша українська сценаристка розповіла про свій унікальний досвід роботи над одним із найрейтинговіших серіалів країни «Спіймати Кайдаша» (СТБ). Подкаст було записано дистанційно, згідно з правилами та умовами перебування на карантині.

Наступними гостями стануть Олексій Гладушевський, креативний продюсер StarLight Originals (продюсер серіалу «Перші ластівки», «Новий канал»), Ахтем Сеітаблаєв, актор та режисер, та Павло Сушко, народний депутат України, який активно займається нормативною базою кіногалузі та працював над успішним вступом України в «Єврімаж», європейський фонд підтримки спільного кіновиробництва й прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт.

Щороку подкасти стають дедалі популярнішими у світі. Слухачі все частіше обирають прослуховування аудіоконтенту під час занять спортом, прибирання чи подорожей. У 2020 році адміністрація Пулітцерівської премії заснувала нову категорію нагороди у сфері журналістики — її вручатимуть за аудіоматеріали, зокрема подкасти.

Партнер подкасту: Українська кіноакадемія.

Довідка.

Анна Паленчук – сценаристка, продюсерка та засновниця кінокомпанії 435 Films. Член Української Кіноакадемії. Створює повнометражні художні та документальні фільми, організовує освітні та соціальні кампанії, спеціалізується на копродукції та міжнародній співпраці. Наразі навчається у Vancouver Film School та Langara College в Канаді, активно займається розробкою сценаріїв. Продюсерка таких фільмів, як «Рідні» Віталія Манського, «Заповідник Асканія» Андрія Литвиненка, «2020: Безлюдна країна» Корнія Грицюка, «Герой мого часу» Тоні Ноябрьової та ін. У 2020 році на Берлінському кінофестивалі у програмі Berlinale Special був представлений повнометражний фільм Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва «Номери», продюсувала який також Анна.

Читайте також:

Інтерв'ю

Денис Іванов: «З переходом в онлайн «Чілдрен Кінофест» розширить аудиторію в три-чотири рази»

VІІ кінофестиваль для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» цьогоріч проходитиме онлайн. Усі фільми, а також події кінофоруму можна буде безкоштовно переглянути на його сайті. Стрічки будуть доступні цілодобово з 29 травня по 7 червня. Виняток буде лише для фільму-ретроспективи і робіт фіналістів конкурсу дитячих короткометражних фільмів – доступ до них відкриється за розкладом і діятиме протягом одного дня. Про те, як змінити формат фестивалю на цифровий і яких сюрпризів від нього чекати цього року, розповів організатор «Чілдрен Кінофесту» Денис Іванов.

08.05.2020
об 12:53

Оператор Роджер Дікінс запустив власний подкаст
Новини

Оператор Роджер Дікінс запустив власний подкаст

​​​​​​​Роджер Дікінс, один з найвидатніших операторів сучасності, знаменитий тим, що зняв «Того, що біжить по лезу 2049» і «1917», запустив власний подкаст під назвою Team Deakins.

09.05.2020
об 16:00

Юлія Сінькевич: «Онлайн-формат цікавий тим, що дозволяє чіткіше побачити свою аудиторію»
Інтерв'ю

Юлія Сінькевич: «Онлайн-формат цікавий тим, що дозволяє чіткіше побачити свою аудиторію»

12 травня Одеський міжнародний кінофестиваль офіційно повідомив про зміну формату та дат проведення заходу, детальніше із цією інформацією можна ознайомитися тут. Також відомо, що наразі завершено набір фільмів до конкурсних програм і вже розпочався відбір кінострічок, що візьмуть участь у фестивалі. Як триває підготовка до заходу в новому форматі, яких змін зазнає програма та чому 11-й ОМКФ відбудеться пізніше, ніж зазвичай, в інтерв’ю VGL cinema розповіла генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

14.05.2020
об 18:12