Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Зошит війни»: благодійний марафон сеансів

06.06.2022
об 16:23

11 червня у київському кінотеатрі kino42 стартує благодійний марафон «one day — one film» — сеансів фільму «Зошит війни». Протягом дня відбудеться 5 показів за участю режисера, творчої групи та запрошених модераторів.

«Зошит війни» — документальна стрічка режисера Романа Любого. Фільм створений з особистих відеозаписів українських бійців АТО/ООС .

Фільм має 18 співавторів, деякі з них – загинули на фронті. Зокрема серед співавторів фільму доброволець та митець Валерій Пузік; снайпер Олексій Болдирєв (Малиш), який став відомим тим, що під обстрілами підняв український прапор над Донецьким аеропортом; підприємець та доброволець Іван Матейко; кіборг Володимир Небір.

Відтак стрічка є водночас і збірним образом українського бійця, і пам’яткою про тих, кого вже нема з нами.

Світова прем’єра фільму відбулася на фестивалі Docudays UA у 2020-му році, де він здобув приз глядацьких симпатій та 2 спеціальні нагороди.

«Стрічка запрошує глядача у сюрреалістичну подорож на фронт війни з росією — у химерне потойбіччя, де панують закони відмінні від звичайного світу. Інша поведінка, інші стосунки, інший гумор. Герої прокидаються і засинають, радіють та плачуть, знімають відео та завжди відчувають, що запис може закінчитись у будь-яку мить. Для нас надзвичайно важливо допомогти нашим колегам, які знаходяться на передовій. Для мене це навіть більше не прокат, а мистецька акція. Думаю феномен цього фільму в тому, що зараз він навіть більш актуальний ніж рік тому. Приходьте, дивіться українське документальне кіно, підтримуйте ЗСУ!» — розповідає режисер фільму Роман Любий.

Кошти зібрані з продажів квитків будуть спрямовані на закупівлю дронів для підрозділу в якому проходять службу українські кінематографісти. Придбати квитки можна за посиланням.

Організатори наголошують, що кошти необхідно зібрати в стислі строки, тому вже відкритий збір та можна задонатити.

 

Джерело: Babylon 13

Читайте також:

Новини

Cтартував Чілдрен Кінофест — 2022

Розпочався 9-й міжнародний кінофестиваль для дітей і підлітків "Чілдрен Кінофест". Безкоштовні фестивальні покази тривають онлайн, із 3 до 12 червня, для юних глядачів і глядачок на території України та Польщі.

03.06.2022
об 14:38

Новини

«Між небом та горами» покажуть у Кракові та Шеффілді

Українське кіно продовжує знайомити світ із українською культурою та менталітетом. Документальний фільм «Між небом та горами» Дмитра Гришка розповідає історію чотирьох фельдшерок із гірського села на Закарпатті. Марія, Тетяна, Анна та Світлана багато років працюють на єдиний станції швидкої допомоги й живуть в цьому ж селі і чесно та совісно виконують свою роботу попри виклики світової пандемії, недофінансування, постійні замети та бездоріжжя.

31.05.2022
об 11:25