Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Золота Дзиґа» відкрила прийом заявок на конкурс у V Національній кінопремії

15.12.2020
об 18:38

Відсьогодні упродовж двох місяців можна надсилати заявки творцям українських фільмів і серіалів на участь у конкурсі V Національної кінопремії «Золота Дзиґа».

 

З 15 грудня 2020 року до 28 лютого 2021 року триватиме прийом заявок на участь у конкурсі V Національної кінопремії «Золота Дзиґа». Податися дуже просто, варто лише заповнити онлайн-форму на сайті Української Кіноакадемії.

Нагадаємо, до участі у конкурсі допускаються українські фільми та серіали або створені у копродукції з Україною, які відповідають таким вимогам:

 

  • повнометражні ігрові та анімаційні фільми, які були в українському кінопрокаті хоча б тиждень у період з 01 січня 2020 р. до 28 лютого 2021 р.;
  • повнометражні документальні, короткометражні ігрові, короткометражні анімаційні фільми, які були в українському прокаті хоча б тиждень або брали участь у конкурсі кінофестивалю з історією щорічної діяльності не менше 5 років та наявністю професійного журі в період з 01 січня 2020 р. до 28 лютого 2021 р.;
  • оригінальні ігрові серіали, що мали прем'єру на загальнонаціональному телеканалі або вебплатформі в період з 01 січня 2020р. до 28 лютого 2021р., та без залучення фахівців із країни-агресора;
  • всі репліки іноземною мовою мають бути субтитровані, озвучені або дубльовані українською мовою.

 

Тільки-но спливе термін прийому заявок оголосять довгий список претендентів на Національну кінопремію. Переможців у номінаціях визначають члени Української кіноакадемії та Правління шляхом двоетапного голосування. Імена лауреатів V Національної Кінопремії назвуть під час урочистої церемонії вручення нагород, дату проведення якої дізнаємося трохи згодом.

 

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Новини

«Золота дзиґа» впроваджує нову номінацію

На церемонії нагородження V Кінопремією «Золота дзиґа» Українська кіноакадемія вперше вручить Національну кінопремію в номінації «Найкращий оригінальний серіал».

01.12.2020
об 13:51

Новини

Україна в Eurimages: Європейський фонд підтримав ще один проєкт за участі вітчизняних кіновиробників

Упродовж попереднього робочого тижня тривало засідання Ради правління Eurimages. За рахунком воно було 161-м. Серед учасників лише один проєкт представляв Україну – «Тривала втеча», що створюється спільно з Італією. Він і отримав грошову підтримку від експертної комісії.

15.12.2020
об 12:15

Новини

Нові правила: Зміни регламенту V Національної кінопремії України «Золота Дзиґа»

Вже за тиждень розпочнеться прийом заявок на участь в V Національній кінопремій України «Золота Дзиґа». Оскільки 2020 рік виявися складним для кінотеатрального прокату, Правління Української кіноакадемії дещо скоригувало вимоги до фільмів-претендентів на отримання відзнаки.

02.12.2020
об 14:30

Новини

Нова відзнака: «Золота Дзиґа» вручатиме нагороду імені Юрія Мінзянова

Національна кінопремія «Золота Дзиґа» запроваджує нову назву номінації на честь відомого українського кінопродюсера Юрія Мінзянова, який раптово помер 7 листопада. Вже під час проведення V церемонії нагородження, переможцям вручатимуть статуетку за «Найкращий короткометражний ігровий фільм» (Премія ім. Ю. А. Мінзянова).

23.11.2020
об 12:45