Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

“Золота Дзиґа” відкрила он-лайн голосування за "Премію глядацьких симпатій"

23.03.2020
об 16:56

З 24 березня відкрито он-лайн доступ глядачів для обрання претендентів на "Премію глядацьких симпатій". У вільному доступі  глядачі можуть зробити свій вибір та проголосувати за найкращий фільм Національної кінопремії «Золота Дзиґа»!

Всі бажаючи можуть проголосувати тут

Нагадаємо, що церемонія нагородження переможців Кінопремії “Золота Дзиґа” цього року вперше пройде в онлайн-форматі. Захід відбудеться, як і планувалось, 28 квітня, проте через ситуацію з поширенням у світі коронавірусу COVID-19 церемонію проведуть у режимі телешоу з прямою трансляцією.

“Ситуація з поширенням коронавірусу збентежила весь світ і кіноіндустрію зокрема. Зважаючи на рекомендації та з міркувань безпеки ми прийняли рішення цього року проводити церемонію вручення Четвертої Національної кінопремії “Золота Дзиґа” в онлайн-форматі, – говорить виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух. – В будь-якому разі, навіть у найбільш складних ситуаціях саме в кіно глядач завжди знаходить розраду. Тож церемонія обов’язково відбудеться і найкращі з найкращих отримають свої нагороди”.