Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Золота Дзиґа»: Творці серіалу «Спіймати Кайдаша» вийдуть в прямий ефір

12.05.2021
об 12:16

Творча група серіалу «Перші ластівки. Zалежні» вже розповіли про те, як працювали над проєктом та з якими перешкодами довелося мати справу, на черзі команда серіалу «Спіймати Кайдаша».

13 травня о 19:00 відбудеться прямий ефір з творчою групою серіалу «Спіймати Кайдаша», який номіновано на V Національну кінопремію «Золота Дзиґа». Подивитися трансляцію можна буде на Facebook-сторінках Української кіноакадемії та онлайн-бази DzygaMDB.

Гостями другого ефіру серії вебінарів від Української кіноакадемії стануть сценаристка «Спіймати Кайдаша» Наталія Ворожбит, режисер серіалу Олександр Тіменко, актор Роман Ясіновський, акторки Антоніна Хижняк, Дарина Федина, Олена Галл-Савальська.

Модеруватиме вебінар PR-директорка Української кіноакадемії Тетяна Власова.

 

Джерело: Пресслужба Української кіноакадемії

Читайте також:

Новини

Від забудови до евакуації: MEGOGO запустив документальний аудіосеріал «Прип’ять»

Сьогодні, 21 квітня, на медіасервісі MEGOGO з'явився документальний аудіосеріал «Прип’ять» до 35-ої річниці пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС. Шість епізодів із дев’ятьма реальними героями повертатимуть слухача у минуле.

21.04.2021
об 16:49

Події

«Золота Дзиґа»: На звання «Найкращий фільм» претендують 5 стрічок

Напередодні V Національної кінопремії «Золота Дзиґа» пропонуємо ближче знайомитися з претендентами на перемогу в своїх категоріях. Розпочнемо огляд номінантів з кіноробіт, кожна з яких заслуговує звання «Найкращий фільм».

28.04.2021
об 17:12

Анімація

Подорож до Італійської Рів’єри з анімацією «Лука» вже влітку

17 червня на великі екрани вийде захопливий мультик від Disney та Pixar «Лука».

04.05.2021
об 12:21

Новини

Продовження моторошної історії: «Тихе місце 2» скоро в прокаті

Трилер Джона Красінскі так само тихо, як і пересуваються герої на екрані змінював дати прокату. Лишилися лічені дні й в кінотеатрах з’являться квитки на сеанси продовження історії сім’ї, що опинилася в полоні дивних монстрів.

07.05.2021
об 12:48

Події

«Золота Дзиґа»: 4 саундтреки, що можуть стати «Найкращою піснею»

Фільм неможливо уявити без головної музичної композиції, яка щоразу граючи по радіо або концерті навіює приємні асоціації пов'язані із сюжетом стрічки. У 2020 році треки щонайменше чотирьох кіноробот заслугували називатися найкращими за версією V національної премії «Золота Дзиґа».

11.05.2021
об 19:52