Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Золота Дзиґа»: Триває прийом заявок на участь у V Національній кінопремії

12.01.2021
об 14:48

Півтора місяці лишається на те, аби подати заявку на участь у П’ятій Національній кінопремії «Золота Дзиґа». Претендувати на здобуття нагороди можуть фільми та серіали, які демонструвалися з 01 січня 2020 року до 28 лютого 2021 року.

 

Нагадуємо, що до 28 лютого можна зробити заявку на участь у цьогорічній премії «Золота Дзиґа». Для цього потрібно заповнити онлайн-форму на сайті Української Кіноакадемії. Також варто взяти до уваги, що до участі у конкурсі допускаються українські фільми та серіали або створені у копродукції з Україною, які відповідають таким вимогам:

 

  • повнометражні ігрові та анімаційні фільми, які були в українському кінопрокаті хоча б тиждень у період з 01 січня 2020 р. до 28 лютого 2021 р.;
  • повнометражні документальні, короткометражні ігрові, короткометражні анімаційні фільми, які були в українському прокаті хоча б тиждень або брали участь у конкурсі кінофестивалю з історією щорічної діяльності не менше 5 років та наявністю професійного журі в період з 01 січня 2020 р. до 28 лютого 2021 р.;
  • оригінальні ігрові серіали, що мали прем'єру на загальнонаціональному телеканалі або вебплатформі в період з 01 січня 2020р. до 28 лютого 2021р.;
  • всі репліки іноземною мовою мають бути субтитровані, озвучені або дубльовані українською мовою.

 

Довгий список претендентів на здобуття Кінопремії оголосять після закінчення прийому заявок. Переможців у номінаціях визначатимуть члени Української кіноакадемії, Правління та Наглядової ради шляхом двоетапного голосування. Лауреатів V Національної Кінопремії дізнаємося під час урочистої церемонії вручення нагород.

 

Джерело: Пресслужба Української кіноакадемії

Читайте також:

Інтерв'ю

Ахтем Сеітаблаєв: «Золота Дзиґа» – це найбільш адекватна форма визнання, заохочення та мотивації»

Відразу два фільми за безпосередньої участі Ахтема Сеітаблаєва цього року були номіновані на головну кінематографічну премію країни «Золота Дзиґа». В історичній сазі «Захар Беркут» він був режисером, у драмі «Додому» зіграв головну роль, за яку й отримав найвищу кінематографічну нагороду країни. Про премії, нагороди та інші мірила визнання, солідарність кіноспільноти, вплив війни на творчу атмосферу та метафізичний результат глобальних потрясінь актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв розповів у інтерв'ю VGL cinema.

08.07.2020
об 13:09

Новини

Нова відзнака: «Золота Дзиґа» вручатиме нагороду імені Юрія Мінзянова

Національна кінопремія «Золота Дзиґа» запроваджує нову назву номінації на честь відомого українського кінопродюсера Юрія Мінзянова, який раптово помер 7 листопада. Вже під час проведення V церемонії нагородження, переможцям вручатимуть статуетку за «Найкращий короткометражний ігровий фільм» (Премія ім. Ю. А. Мінзянова).

23.11.2020
об 12:45

Новини

«Золота дзиґа» впроваджує нову номінацію

На церемонії нагородження V Кінопремією «Золота дзиґа» Українська кіноакадемія вперше вручить Національну кінопремію в номінації «Найкращий оригінальний серіал».

01.12.2020
об 13:51

Новини

Нові правила: Зміни регламенту V Національної кінопремії України «Золота Дзиґа»

Вже за тиждень розпочнеться прийом заявок на участь в V Національній кінопремій України «Золота Дзиґа». Оскільки 2020 рік виявися складним для кінотеатрального прокату, Правління Української кіноакадемії дещо скоригувало вимоги до фільмів-претендентів на отримання відзнаки.

02.12.2020
об 14:30