Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Золота Дзиґа»: Три номінанти на премію «Найкращий короткометражний ігровий фільм»

21.05.2021
об 16:04

За три тижні відбудеться урочиста церемонія нагородження V Національною кінопремією «Золота Дзиґа». Продовжуємо огляд номінантів на відзнаку. Сьогодні розглянемо сюжети трьох ігрових короткометражних фільмів українського виробництва, які потрапили до категорії «Найкращий короткометражний ігровий фільм» (ім. Ю. А. Мінзянова).

 

«Бульмастиф»

Жанр: соціальна драма
Режисерка: Анастасія Буковська
Головні актори: Євгеній Ламах, Ніна Антонова, Олексій Горбунов, Марк Раймонд Вілкінс

 

Нагороди:

  • Найкращий короткометражний фільм Київського міжнародного кінофестивалю МКФ «Молодість» (2020)
  • Спеціальний диплом журі Національного конкурсу Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», Україна, 2020
  • Приз екуменічного журі Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», Україна, 2020

 

Ветеран війни Мітя намагається повернутися до нормального життя. Він випадково зустрічає загубленого бульмастифа Роя. Спочатку вони не ладнають, але згодом саме Рой допомагає Міті впоратися з важким минулим.

 

«ІНО»

Режисери: Віктор Романюк, Кадім Тарасов
Головні актори: Дмитро Коршак, Олеся Мещерякова

 

Нагороди:

  • SHORT TO THE POINT DECEMBER 2020 AWARDS (Румунія) – переможець у категорії Best Production Design, грудень 2020 року
  • PARIS FILM FESTIVAL (Франція) – почесний приз у номінації Best Live Action Short Film, березень 2021 року
  • SHORT TO THE POINT (Румунія) – лауреат фестивалю у категорії  Short Fantasy, березень 2021 року

 

Історія життя генія завжди суперечлива і парадоксальна. Як створюють свої твори великі музиканти, що відчувають, через які перешкоди та трансформації їм доводиться проходити, щоб досягти найвищої точки натхнення, розповідає історія інопланетянина на ім'я ІНО, який волею долі опинився серед нас?!

 

«Схрон»

Жанр: історична драма
Режисерка: Оксана Войтенко
Головні актори: Денис Шевченко, Вероніка Шостак, Вадим Курилко

 

Нагороди:

  • Найкращий фільм Національного конкурсу Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» (2020)

 

Україна, 1946 рік. Командир повстанського загону Орест разом зі своєю вагітною дружиною Євою та кількома бійцями переховується в схроні. Повстанців оточує загін НКВД. Капітан загону Змієв ставить Ореста перед вибором: видати йому Єву або прийняти нерівний бій.

Читайте також:

Події

«Золота Дзиґа»: На звання «Найкращий фільм» претендують 5 стрічок

Напередодні V Національної кінопремії «Золота Дзиґа» пропонуємо ближче знайомитися з претендентами на перемогу в своїх категоріях. Розпочнемо огляд номінантів з кіноробіт, кожна з яких заслуговує звання «Найкращий фільм».

28.04.2021
об 17:12

Новини

«Золота Дзиґа»: Три номінанти на звання «Найкраща режисерська робота»

За місяць українці дізнаються, хто з претендентів називатися найкращим у своїй галузі, отримає V Національну премію «Золота Дзиґа». Сьогодні ж у фокусі нашої уваги три режисери, які стали номінантами у категорії «Найкраща режисерська робота» (ім. Ю. Г. Іллєнка), – Наталка Ворожбит, Валентин Васянович і Михайло Іллєнко. Зауважимо, кінороботи, за які їх висунуто на премію стали рекордсменами цьогорічних номінацій: «Погані дороги» Наталки Ворожбит представлені у 15 категоріях, «Атлантида» Валентина Васяновича – 12, «Толока» Михайла Іллєнка – 10.

06.05.2021
об 12:31

Події

«Золота Дзиґа»: 4 номінанти на звання «Найкращий ігровий серіал»

Дощ і тривалі вихідні, ніби запрошують до перегляду чогось тривалішого за фільм. Наприклад, одного із серіалів, що можуть отримати нагороду V Національної кінопремії «Золота Дзиґа». До слова, категорія «Найкращий ігровий серіал» цьогоріч вперше з’явилася серед списку нагород і кожен із чотирьох номінантів вже є особливим і вартим уваги глядацької аудиторії. Тож раптом ви пропустили найпопулярнішу комедію часів карантину 2020 року; перший український серіал, що мав прокатний графік у кінотеатрах; молодіжний серіал-антологію або екранізацію історичного роману. Треба надолужувати втрачене.

08.05.2021
об 15:51

Події

«Золота Дзиґа»: 4 саундтреки, що можуть стати «Найкращою піснею»

Фільм неможливо уявити без головної музичної композиції, яка щоразу граючи по радіо або концерті навіює приємні асоціації пов'язані із сюжетом стрічки. У 2020 році треки щонайменше чотирьох кіноробот заслугували називатися найкращими за версією V національної премії «Золота Дзиґа».

11.05.2021
об 19:52

Події

«Золота Дзиґа»: 4 номінантки на премію «Найкраща жіноча роль»

Лишається все менше часу до того моменту, коли ми дізнаємося імена переможців та назви фільмів-тріумфаторів V Національної кінопремії «Золота Дзиґа». Серед стрічок є однозначний лідер за кількістю номінацій – драма «Погані дороги». Тільки в категорії «Найкраща жіноча роль» вона має двох акторок, які можуть отримати це звання. Отже, сьогодні у фокусі нашої уваги виконавиці головних ролей, які можуть отримати винагороду за свою роботу.

12.05.2021
об 18:45

Новини

«Золота Дзиґа»: Три номінанта на премію «Найкраща чоловіча роль»

Відчуваєте швидкоплинність часу? Зовсім скоро ми дізнаємося, хто отримає Національну кінопремію «Золота Дзиґа», яка цьогоріч проходитиме вп’яте. Нині продовжуємо знайомитися із номінантами різних категорій. На черзі претенденти на відзнаку «Найкраща чоловіча роль».

14.05.2021
об 12:49